999 rezultate për

ivanovi

Pas vrasjes së Ivanoviçit serbët duhet të jenë të bashkuar Rezultatet kryesore të vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në Kosovë kanë treguar unifikimin e Serbisë për t’i
Ministri serb jep të rejat më të fundit nga hetimi i vrasjes Ministria serbe e Punëve të Brendshme nuk ka shkëmbime zyrtare të të dhënave me Prishtinën dhe në lidhje me rastin e vra
Zbardhen përgjimet, ky është dyshimi i serbëve në vrasjen e Ivanovicit Pak orë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, bashkëpunëtorët e tij dhe politikanë serbë në Kosovë dhe Beograd përjashtonin
Homazhet e Vuçiç-it për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM) Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç po zhvillon vizitën e tij një ditore në Kosovë, ku para një ore ishte në manastir
Vuçiç mbërrin në Veri te vendi ku u vra Ivanoviqi Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç ka mbërritur në Veriun e Mitrovicës, aty ku është vrarë Oliver Ivanovic. Më herët
Në këtë orë Vuçiç bën homazhe për Ivanoviçin Mitrovica e Veriut është në pritje të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili raportohet se tani ka mbërritur n
Vuçiç flet për vrasjen e Ivanoviçit, ka një porosi për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, derisa po qëndron në Kosovë, ku po viziton manastirin e Zveçani, ai foli edhe pë
Serbët kërcënojnë shqiptarët pas vrasjes së Ivanoviçit (FOTO) Lidhja e Social Demokratëve të Vojvodinës sot ka dënuar me forcë grafitet anti-shqiptare të shënuara në një ndërtesë pri
​Masakra e 20 shqiptarëve me urdhër të Oliver Ivanoviçit, flasin dëshmitarët Gjashtë plumbat që u shkrepën për vdekje në gjoksin e Oliver Ivanoviqit nuk është fundi që do të donin për të familjarët
Të hënën del raporti nga kamerat e sigurisë për rastin Ivanoviç Të hënën pritet të publikohen rezultatet e ekzaminimit të kamerave të sigurisë në vendin e vrasjes së politikanit serb,
Rrëfimi tmerrues i gazetarit: Si më rrahu për vdekje banda e Ivanoviçit MMë 2001, gazetari Bashkim Fazliu kishte shkuar, në cilësinë e gazetarit për edicionin serb, në kanalin e dytë të Radio
A u vra Ivanoviç nga Serbi i famshëm në Mitrovicë? Flet kryeprokurori Rrethi i të dyshuarëve për vrasjen e Oliver Ivanoviç është i gjerë nisur nga figura dhe zhvillimet në veri të Kosovës,
Politikani i rendësishëm zbardh prapaskenat, vrasja e Ivanoviçit favorizon këtë shtet Presidenti i Lidhjes Socialdemokrate të Vojvodinës, Nenad Çanak vlerëson se vrasja e Oliver Ivanoviqit dhe destabilizimi
FSK po futet në veri? Serbia nis presionin ndaj Kosovës pas vrasjes së Ivanoviçit Serbia po synon t'a shfrytëzojë politikisht në arenën ndërkombëtare vrasjen në rrethana tepër të paqarta të Oliver Ivano
Trondit ish-komandoja: Jep alarmin për vrasjen e Ivanoviçit Ish-komandanti i një njësie të veçantë franceze në KFOR, koloneli Jacques Ogar, tha se vrasja e Oliver Ivanoviqit mund t
Gjenerali serb: Oliver Ivanoviç nuk e vranë shqiptarët Gjenerali Miomir Stojanoviç, ish-drejtori i Agjencisë Ushtarake të Sigurisë serbe dhe ish-kryetari i Komitetit Parlament
Gjendet pronari i makinës nga ku u vra Ivanoviçi: Është në Serbi! Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka zbuluar pronarin e fundit të veturës nga e cila besohet se është qëlluar në drejti
Ky është serbi i famshëm që akuzohet për vrasjen e Ivanoviçit Ish-deputetja e Kosovës Rada Trajkovçiq ka akuzuar Millan Radojiçiq, si të përfshirë në vrasjen e politikanit Olliver Iv
Fevziu bën deklaratën shpërthyese: Ivanoviç mund të jetë vrarë nga Rusia Vrasja e Ivanovic, sic edhe pritej la pas një zhurmë të madhe politike. Ka qenë pikërisht gazetari Blendi Fevziu i ci
Kryeministrja serbe vajton në gjunjë mbi varrin e Ivanoviçit (FOTO) Kryeministrja serbe Ana Brnabiq sot ishte në mesin qytetarëve të cilët kanë bërë homazhet e tyre dhe ishte pjesëmarrëse