999 rezultate për

ivanovi

Ministri grek i thotë Ivanovit "kokë e nxehtë" Nuk është punë e lehtë zbatimi i marrëveshjes, por shohim vullnet të mirë nga pala tjetër, tha ministri i Punëve të Jash
Taksisti i zhdukur në veri është familjar i Ivanoviçit Taksisti i zhdukur prej tre ditësh nga veriu i Mitrovicës, i cili dyshohet se është vrarë, është familjar i politikanit
Detje të reja rreth vrasjes së Oliver Ivanoviçit Millan Radojiçiq, Nedelko Spasojeviq dhe Marko Roshiq përveç për “Përfshirje në vrasjen” e politikanit serb Oliver Ivanv
Ekzaminimi i një telefonate zbardh vrasjen e Ivanoviçit por Serbia nuk e lejon Prokuroria Speciale e Kosovës po hedh fajin tek organet serbe dhe Telekomi serb se po i hedhin topin njëra-tjetrës për k
Ivanoviç i shtrirë, del fotoja nga momenti i vrasjes (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë publikuar dy fotografi në të cilat shihen momentet e para pas vrasjes së Oliver Ivanoviçit. Këto pa
Zbardhen pamjet sekrete, trupi i vrarë në rrugë i Ivanoviçit (FOTO LAJM) Para pak ditësh Serbia ka dërguar një raport në drejtim të autoriteteve të Republikës së Kosovës, që ka të bëjë me hetim
Gruaja e Ivanoviçit nuk merr pjesë në protestën për burrin e saj E veja e politikanit serb tashmë të ndjere Olivier Ivanoviç, Milena Ivanoviç ka bërë të ditur se nuk do të marrë pjesë n
Gjuriç: Ivanoviçin e vranë shqiptarët I ashtuquajturi drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën Marko Gjuriç duket të jetë bërë edhe gjykatës në rastin e v
Zaev i fali, ligji për aministinë e huliganëve të 27 Prillit pret firmën e Ivanovit Ligji për Amnisti sot është dorëzuar tek kabineti i Kryetarit të Shtetit Gjorge Ivanov, ku pritet që ta nënshkruajë, the
Ivanov kërkon amnisti për personat që dhunuan Kuvendin Presidenti maqedonas Gjorge Ivanov, sot, derisa i demantonte deklaratat e të akuzuarve për dhunën e 27 prillit se edhe a
Prokuroria reagon ndaj akuzave të serbve për vrasjen e Ivanoviçit Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit ka reaguar pas deklarimit të Ministres së Drejtësisë në Republikën e Serbisë, Nela Kubu
Vazhdon propoganda, serbët ankohen sikur nuk kanë produkte mjekësore Drejtori i Qendrës Klinike dhe Spitalore në veriun e Mitrovicës, Milan Ivanoviç, pas takimit që kanë pasur me presidenti
Vuçiçi merr në mbrojtje të dyshuarin për vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se shteti serb dhe policia mund të thonë me siguri se Millan Radoiçiq, nënkr
Radojçiç: Nuk e kam patur mik Ivanoviçin, por as nuk e kam vrarë Nënrkyetari i Partisë Radikale Serbe Milan Radoiçiç, është marrë në pyetje nga policia serbe për vrasjen e politikanit O
Shoqërohet në polici sekretarja e Ivanoviçit Silvana Arsoviq, sekretare e Iniciativës Qytetare ‘SDP’-së , lider i së cilës ishte Oliver Ivanoviq, është shoqëruar për
Të arrestuarit për vrasjen e Ivanoviçit sillen në gjykatë Të arrestuarit nën dyshet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, sillen në Pallatin e Drejtësisë nën masa të rrepta të siguris
Kush është biznesmeni i fuqishëm i Veriut që akuzohet për vrasjen e Ivanoviçit Burime të policisë së Kosovës thanë për rrjetin investigativ BIRN se Milan Radoiçiç, biznesmeni i fuqishëm i konsideruar
Kërkohet 1 muaj burg për të arrestuarit e vrasjes së Ivanoviçit Prokurori Special Sylë Hoxha tha të premten se ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë që t’ua caktojë masën 30 di
Policia tregon pse bastisën në Veri të Mitrovicës Policia e Kosovës ka konfirmuar se në Veri të Mitrovicës, me urdhëresë të Gjykatës, janë realizuar disa bastisje që ndër
Ivanovi niset drejt Jordanisë Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Maja Ivanova, që nga sot, 18