999 rezultate për

ivanovi

E bujshme, ky është personi i afërt i përfshirë në vrasjen e Ivanoviçit Silvana Arsoviq dyshohet se i kishte kyçur kamerat vëzhguese në Zyrat e SDP-së pesë minuta pas vrasjes së Oliver Ivanovi
Pendarovski: Kundërshtarja ime është si Ivanovi “Kundërkandidatja ime ka qëllime të kundërta. Siljanovska haptazi flet se do t’i bllokojë edhe reformat e brendshme dhe
Edhe kunati i Ivanovit i ka blerë dy banesa në Vodno Përveç presidentit Gjorge Ivanov, në të njëjtën ndërtesë në Vodno, dy banesa i ka blerë edhe kunati i tij. Në kontrollin
Osmani kritikon Ivanovin Fakti që Ivanov vazhdon me politikën destruktive dhe kjo është edhe një motiv më shumë pse tani duhet maksimalisht të an
Ministri grek i thotë Ivanovit "kokë e nxehtë" Nuk është punë e lehtë zbatimi i marrëveshjes, por shohim vullnet të mirë nga pala tjetër, tha ministri i Punëve të Jash
Taksisti i zhdukur në veri është familjar i Ivanoviçit Taksisti i zhdukur prej tre ditësh nga veriu i Mitrovicës, i cili dyshohet se është vrarë, është familjar i politikanit
Detje të reja rreth vrasjes së Oliver Ivanoviçit Millan Radojiçiq, Nedelko Spasojeviq dhe Marko Roshiq përveç për “Përfshirje në vrasjen” e politikanit serb Oliver Ivanv
Ekzaminimi i një telefonate zbardh vrasjen e Ivanoviçit por Serbia nuk e lejon Prokuroria Speciale e Kosovës po hedh fajin tek organet serbe dhe Telekomi serb se po i hedhin topin njëra-tjetrës për k
Ivanoviç i shtrirë, del fotoja nga momenti i vrasjes (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë publikuar dy fotografi në të cilat shihen momentet e para pas vrasjes së Oliver Ivanoviçit. Këto pa
Zbardhen pamjet sekrete, trupi i vrarë në rrugë i Ivanoviçit (FOTO LAJM) Para pak ditësh Serbia ka dërguar një raport në drejtim të autoriteteve të Republikës së Kosovës, që ka të bëjë me hetim
Gruaja e Ivanoviçit nuk merr pjesë në protestën për burrin e saj E veja e politikanit serb tashmë të ndjere Olivier Ivanoviç, Milena Ivanoviç ka bërë të ditur se nuk do të marrë pjesë n
Gjuriç: Ivanoviçin e vranë shqiptarët I ashtuquajturi drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën Marko Gjuriç duket të jetë bërë edhe gjykatës në rastin e v
Zaev i fali, ligji për aministinë e huliganëve të 27 Prillit pret firmën e Ivanovit Ligji për Amnisti sot është dorëzuar tek kabineti i Kryetarit të Shtetit Gjorge Ivanov, ku pritet që ta nënshkruajë, the
Ivanov kërkon amnisti për personat që dhunuan Kuvendin Presidenti maqedonas Gjorge Ivanov, sot, derisa i demantonte deklaratat e të akuzuarve për dhunën e 27 prillit se edhe a
Prokuroria reagon ndaj akuzave të serbve për vrasjen e Ivanoviçit Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit ka reaguar pas deklarimit të Ministres së Drejtësisë në Republikën e Serbisë, Nela Kubu
Vazhdon propoganda, serbët ankohen sikur nuk kanë produkte mjekësore Drejtori i Qendrës Klinike dhe Spitalore në veriun e Mitrovicës, Milan Ivanoviç, pas takimit që kanë pasur me presidenti
Vuçiçi merr në mbrojtje të dyshuarin për vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se shteti serb dhe policia mund të thonë me siguri se Millan Radoiçiq, nënkr
Radojçiç: Nuk e kam patur mik Ivanoviçin, por as nuk e kam vrarë Nënrkyetari i Partisë Radikale Serbe Milan Radoiçiç, është marrë në pyetje nga policia serbe për vrasjen e politikanit O
Shoqërohet në polici sekretarja e Ivanoviçit Silvana Arsoviq, sekretare e Iniciativës Qytetare ‘SDP’-së , lider i së cilës ishte Oliver Ivanoviq, është shoqëruar për
Të arrestuarit për vrasjen e Ivanoviçit sillen në gjykatë Të arrestuarit nën dyshet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, sillen në Pallatin e Drejtësisë nën masa të rrepta të siguris