999 rezultate për

ivanka

Ivanka Trump e gjitha e mbuluar me...diamante (FOTO LAJM) Pasi kaloi një ditë në Oscar de la Renta për inaugurimin e babait të saj si President i SHBA-së, Ivanka Trump u pa më e
Ivanka Trump, vajza që di gjithmonë të vjedhë vëmendjen (FOTO LAJM) Ivanka Trump, vajza e parë e presidentit të SHBA-ve ka festuar dhe mirëpritur me shumë emocion inaugurimin e babait të s
Ivanka Trump u lutet amerikanëve, ja çfarë kërkon Vajza e preferuar e Donald Trumpit, Ivanka, u është drejtuar me një lutje amerikanëve vetëm pak para ceremonisë së inau
Familja presidenciale mbërrin në Uashington, por të gjithë i kishin sytë tek Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti i zgjedhur, Donald Trump dhe familja e tij mbërritën ditën e sotme në Uashington DC. Fillimisht zbriti ng
Donald Trump ngatërron vajzën e tij Ivanka me një tjetër nga Anglia (FOTO) Duke dashur që të bëjë “tagg” vajzën e tij në një postim në Twitter, Donald Trump i ka shkruar një gruaje nga Britania.
Sulmon vajzën Trumpit në avion, pasagjeri dëbohet nga fluturimi (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur në një avion në aeroportin e Nju Jorkut, ku është përfshirë edhe vajza e presidentit të ri të SH
Byzylyk 10,000 dollarësh? Vajza e Donald Trump në "luftë" me amerikanët (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të sapo zgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump, Ivanka Trump, është përfshirë në një skandal një javë pas
Njihuni me Ivanka Trump, vajzën seksi të presidentit më të ri të SHBA-ve (FOTO LAJM) Ivanka Trump është vajza e parë e Doland Trump, presidentit më të ri të SHBA-ve. Ajo lindi nga martesa me Ivanën, gr
Donald Trump voton në New York (VIDEO) Kandidati republikan Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melanie Trump kanë votuar në Manhatan të Nju Jork për zgjedhje
Ja se çfarë mendon vajza e Donald Trump për vajzën e kundërshtares së tij Në intervistën e saj të fundit, vajza e Donald Trump është rrëfyer për marrëdhënien që ka me vajzën e Hillary Clinton. E
Martohet Ivanka Trump, e bija e miliarderit Donald Trump Është martuar Ivanka Trump. Në një ceremoni në Trump National Golf Club të Bedminster, n&e