999 rezultate për

ivanka

Plas sherri mes Melanie dhe Ivankës në familjen Trump (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump e ka marrë shpesh vajzën e tij të madhe Ivanka, si shoqëeruese në takime të ndryshme
Fati “dënon” Obamën dhe Ivanka Trump të jenë komshinj (FOTO LAJM) Lagjja “Kalorama” në Uashington DC e është njohur gjithmonë si një zonë ku banojnë persona të “profilit të lartë”. J
Vajza e preferuar e Presidentit Trump, ndër personat më me ndikim në botë Vajza e preferuar e Presidentit Donald Trump, Ivanka Trump listohet në mesin e personave me më ndikim në botë. Ivanka
Ngjyra e syve të Ivanka Trump hap debat në media (FOTO LAJM) Ndërsa shumë janë të interesuar për rolin e Ivanka Trump si punonjëse e lartë e shtetit në SHBA, të tjerë po interesohen
Rusia komenton rolin e Ivanka Trump në sulmet në Siri Kremlini zyrtar ka komentuar rolin e vajzës së madhe të presidentit amerikan, Ivanka Trump në sulmet amerikane në Siri.
Nuk do ta besoni kush është gruaja që fshihet pas vendimit të Trump mbi Sirinë (FOTO LAJM) Mediat e huaja raportojnë se pas vendimit të Donald Trump për lëshimin e 59 raketave Tomahawk kundër bazës ajrore sirian
Ivanka, krenare për sulmin e babait në Siri Vajza e preferuar e Presidentit të SHBA-ve Ivanka Trump, ka reaguar pas vendimit për sulm ajror në Siri që bëri babai i
Ivanka Trump i përgjigjet akuzave për “keq-këshillim” të babait të saj Vajza e Parë e Amerikës, Ivanka Trump, ka reaguar të mërkurën ndaj kritikave se ajo është “bashkëfajtore” sepse nuk ka k
Ja çfarë pune do bëjë Ivanka Trump në Shtëpinë e Bardhë (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka vendosur t'i vijë në ndihmë babait të saj, presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trum
Brenda shtëpisë luksoze të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Janë bërë rreth tre muaj që kur Ivanka Trump dhe familja e saj janë shpërngulur në shtëpinë e tyre të re në Uashington.
Ja përse fqinjët kanë ankesa ndaj Ivanka Trump Banorët e një lagjeje të Uashingtonit thonë se “klani” Trump nuk janë fqinj të mirë. Ankohen për plehrat, parkimin n
Skandali i Ivanka Trump në adoleshencë që argëton mediat amerikane (FOTO LAJM) Vajza e madhe e presidentit amerikan në publik është e respektuar më shumë se ndonjë anëtar tjetër i familjes Trump.
Fotografia që i ktheu të gjithë kundër Ivanka Trumpit Presidenti Donald Trump dhe e bija e tij, Ivanka, janë vendosur sërish në qendër të akuzave. Në fundjavë, Ivanka Trum
Evolucioni “dramatik” i Ivanka Trump dhe marrëdhënia e saj e veçantë me Trump (FOTO LAJM) Familja e Trump-ëve është vitin e fundit është kthyer në një nga familjet më të famshme të vitit. Vajza e Presidentit
Ivanka Trump pret në Shtëpinë e Bardhë Kryeministrin kanadez (FOTO LAJM) Ivanka Trump u takua me Kryeministrin e Kanadasë Justin Trudeau në Shtëpinë e Bardhë për të diskutuar lidhur me çështjet
Ivanka "Zonjë e Parë", zëvendëson Melania Trumpin Teksa vijon të jetë e ndezur polemika për “Muslim Ban”, dekreti ekzekutiv i nënshkruar nga Donald Trump, prania e Melani
Amerikanët në protestë, por Ivanka Trump poston foto gjatë mbrëmjes speciale (FOTO & VIDEO) Amerikanët kanë shpërthyer në protesta pas firmosjes së dekretit nga presidenti Donald Trump, për ndalimin e refugjatëve
Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putin (FOTO LAJM) Ivanka Trump, vajza e madhe e e Presidentit Donald Trump, vitin e kaluar ka kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin d
Ivanka Trump dhe Obama, së shpejti fqinjë Në fillim të këtij muaji, u konfirmua që Znj. Trump dhe bashkëshorti i saj blenë një shtëpi të madhe në qoshe të Tracy P
Kunati i Ivankas në protestë kundër Donald Trump Vëllai i burrit të Ivanka Trump mori pjesë në Marshin e Grave të organizuar në Washington. Joshua Kushner, vëllai i v