999 rezultate për

ivanka

E Fundit, Ivanka Trump probleme me drejtësinë Një firmë italiane këpucësh ka akuzuar Ivanka Trump vajzën e presidentit Trump për plagjiaturë. Akuza ndaj saj është
Ivanka injoron senatorin amerikan, shpërthen Twitteri (FOTO LAJM) Ka mjaftuar një tentativë për t'a përqafuar dhe mos reagimi i Ivanka Trump në mënyrë që rrjetet sociale të shpërthejnë n
Arjan Çani zbulon lidhjen e Bashës me Ivanka Trump, por ja çfarë thotë kreu i PD (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur sot në emisionin “Zonë e Lirë” për takimin me Trump. Basha tha se ai ka lidhje mjaft
Gafa e Ivanka Trump bën xhiron e botës, ngatërroi futbollistin me shenjtor (FOTO LAJM) Në ditët e fundit Ivanka Tramp, vajza dhe asistentja e presidentit Donald Trump, është bërë protagoniste e një gabimi ko
"Cili shenjtor është ky?" Gafa e Ivanka Trump në Romë (FOTO LAJM) Me këtë pyetje, që u bë duke treguar me dorë një fotografi të Giorgio Chinaglia-s, Ivanka Trump, vajza e presidentit ame
Ivanka dhe Melania mbulojnë flokët përballë Papës, por jo në Arabi (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ndodhet në Romë për vizitë si pjesë e turit të tij, i cili filloi me Arabinë Saudite
Ivanka eklipson sërish Melania-n, a do të "plasë" ne familjen Trump? (FOTO LAJM) Ivan ka sfiduar edhe një herë hapur Melania-n, teksa i përmbahet rigorozisht kodit te veshjes ne memorialin e viktimave
Ivanka Trump mund të sjellë paqen mes izraelitëve dhe palestinezëve? (FOTO LAJM) Shefi i diplomacisë amerikane, Rex Tillerson, ka thënë sot se në momentin që Donald Trump mbërrinte në Izrael, ekziston
Ja çfarë u tha Ivanka Trump femrave në Arabinë Saudite E bija e Presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka ka folur me një grup të liderëve femra në Arabinë Saudite, duke insis
Vizitë me Donaldin ne Arabi, "mbulohen" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve ndodhet për një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite duke tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave botër
Justin Trudeau edhe një herë tjetër preku zemrat e të gjithëve (FOTO LAJM) Ai njohet për sharmin e tij dhe ka magjepsur femrat e botës duke nisur nga Dukesha e Kembrixhit e deri te Ivanka Trump.
Ivanka Trump, Hillary Clinton e re në Shtëpinë e Bardhë? Pyetja se kush është Ivanka e ka ndjekur atë qysh prej fillimit të sagës Trump. A është ajo një demokrate Manhatani
Ivanka Trump argëtohet me fëmijët pas një dite të lodhshme (VIDEO) Ivanka Trump ka shpërndarë një video duke vallëzuar me dy djemtë e saj në rrjetet sociale të enjten dhe shpejt videoja m
Ivanka Trump shijon pushimin me fëmijët pas udhëtimit në Gjermani (FOTO & VIDEO) Ivanka Trump u kthye në shtëpinë e saj në Uashington të mërkurënn pas udhëtimit të saj të parë ndërkombëtar si anëtare e
Ivanka Trump mahnit gjermanët me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Ivanka Trump është shfaqur mjaft elegante me një fustan të bardhë në një mbrëmje gala të zhvilluar nga "Deutsche Bank"
Incidenti në Berlin, si e mbrojti Ivanka Trumpin? Në takimin e nivelit të lartë të grave W20, Ivanka Trump u takua me politikanë drejtues, por e shfrytëzoi rastin për të
E vërteta e sherrit mes Ivankës dhe Melanies në familjen Trump (FOTO LAJM) Revista Vanity Fair shkroi pak ditë më parë se marrëdhënia mes vajzës së madhe të Donald Trump, Ivankës dhe Melanies jan
Ivanka shtëngon duart me Merkelin dhe mbron babain në Berlin, audienca e pret keq (VIDEO) Ivanka Trump, e cilësuar ndryshe edhe si vajza e preferuar e presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, u përball me britma t
Berlini pret gratë më të fuqishme në botë, të gjithë sytë nga Ivanka (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka mbërritur në Gjermani për udhëtimin e saj të parë solo, në rolin e këshilltares zyrtare e babait të saj,
Rivalitet dhe "ftohtësi" mes Melania Trump dhe Ivankës (FOTO LAJM) Pasi Melania Trump hodhi poshtë pretendimet se ajo nuk ndante të njëjtin shtrat me presidentin e SHBA-ve në muajin mars,