999 rezultate për

ivanka

Gratë më të fuqishme në botë, nga Angela Merkel tek Ivanka Trump (FOTO LAJM) Revista amerikane “Forbes” ka shpallur kancelaren gjermane Angela Merkel si gruan më të fuqishme në botë për vitin 2017.
Na ka mashtruar! A e dini cili është emri i vërtetë i Ivanka Trump (FOTO LAJM) Së fundmi Ivanka Trump, vajza e presidentit Donald Trump nëpërmjet një postimi në Tweeter ka zbuluar se Ivanka nuk është
Kryeministri kanadez i kthen “nderin” Ivanka Trump (FOTO LAJM) Justin Trudeau është një ndër kryeministrat më simpatikë në botë dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Shumë personalitet
Ivanka nuk e heq dot qafe apartamentin e "mallkuar" Ivanka Trump ka rreth dy vite që po përpiqet të heqë qafe një qpartament të sajin në New York në Park Avenue. Ajo e
Ivanka kapërcen mëritë dhe mbron Melaninë: Boll e sulmuat! Ivanka Trump ka thyer spekulimet se ato nuk shkojnë mirë dhe në deklaratën e fundit ka dalë në mbrojtje të njerkës së sa
Ivanka e acaruar, tashmë duhet të marrë leje për të takuar Trump Mesa duket Shtëpia e Bardhë është shkundur pak nga liria e tepërt në të cilën po lundronte. Kjo sepse kryetari i ri i
Përdori email-in privat, bashkëshorti i Ivanka Trump rrezikon burgun Jared Kushner, bashkëshorti i Ivanka Trump dhe dhëndri i presidentit amerikan, Donald Trump, ka përdorur emalin privat p
Skandali me sandalet e vjedhura, Ivanka përfundon në gjykatë Ka kaluar pak kohë që kur Ivanka u përfshi në një skandal të madh në fushën e modës. Shkak u bënë disa këpucë të kuq
Ivanka Trump rrëfehet: Kam kaluar në depresion pas lindjes Ivanka Trump, vajza dhe njëkohësisht edhe këshilltarja e lartë e presidentit Donald Trump, zbuloi se ajo kishte kalua
Ivanka anullon vizitën në Pekin, fansat të zhgënjyer Duket se Ivanka Trump është një njeri shumë i preferuar në kinë. Madje fansate saj ksihin ditë që i numëronin orët se
Peticioni i çuditshëm, uragani Irma të quhet Ivanka që Trump të reagojë Mesa duket Donald Trump nuk ka reaguar aq sa banorët e prekur nga uragani monstruoz Irma të ndihen të mbrojtur nga shtet
Ivanka akuzohet ashpër se po mbështet Trumpin në politikën "anti-grua" Vajza e parë dhe këshilltarja presidenciale Ivanka Trump pati një javë relativisht të qetë në Uashington dhe pse mori s
Ivanka Trump thumbohet në Shtëpinë e Bardhë: "Princesha e babit" Ivanka Trump, vajza më e madhe e presidentit Donald Trump dhe këshilltarja e lartë e tij thuhet se quhet "princesha mbre
Në një botë plot me "Kardashians" bëhu një Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Shtëpia e Bardhë arsyeton rolin e Ivanka Trumpit në samitin e G20-s Ditët e fundit, media amerikane e drejtoi vëmendjen tek një çështje e ndjeshme: ndarja e detyrave zyrtare dhe lidhjeve f
Ivanka zë vendin e të atit në G20, Merkel sqaron situatën Lajmi se Ivanka Trump në një takim gjatë samitit G20 në Hamburg është ulur në karrigen e babait të saj, presidentit të S
Ivanka Trump zë vendin e babait në takimin e G20 (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka bërë një veprim jo të zakonshëm duke zënë vendin e babait të saj Donald Trump, në samitin e liderëve bot
Trump: E di që të kam vështirësuar jetën Ivanka! Presidenti Donald Trump ka shfrytëzuar samitin e G20-ës në Hamburg për një falenderim të ndjerë ndaj vajzës së tij, Ivan
Më e lumtur se kurrë, përse qesh Ivanka? (FOTO LAJM) Më të lumtur se kaq se kemi parë kurrë Ivankën. Zakonisht ajo është shumë serioze dhe e kujdesshme, por këtë mëngje
Ivanka Trump për të atin: Ka instikte politike fenomenale Ivanka Trump, vajza e preferuar e presidentit amerikan, Donald Trump, ka folur për instiktet politike sipas saj, fenome