999 rezultate për

ivanka

Nga Ivanka te Melanie, gati libri që do t'i nxjerrë të palarat Shtëpisë së Bardhë Përpjekjet për të zbuluar të vërtetën rreth Melanie Trump kanë qenë gjithnjë aty pasi shumë pak njerëz janë të bindur në
Trump feston sot ditëlindjen, Ivanka i bën urimin special (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump, sot feston ditëlindje. Trump mbush 74 vjeç. Një urim
Në takime të rëndësishme pa reçipeta, Ivanka Trump bën bujë sërish (FOTO LAJM) Pa asnjë dyshim, Ivanka Trump është një prej grave më të fuqishme, por edhe më të bukura në botë. Vajza e presidentit
Dalin fotot e rralla, kur Ivanka Trump njihej vetëm si "goca e babit" (FOTO LAJM) Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak se që prej zgjedhjes së të atit president i SH
Të gjithë sytë nga Ivanka, rastet kur vajza e Trump ka lënë nam me veshjen (FOTO LAJM) Ajo është e bukur dhe mjaft e suksesshme. E bija e Donald Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes me stilin e s
Ivanka sërish në qendër të kritikave, gafa e pafalshme e vajzës së Trump (FOTO LAJM) Një vajzë 15-vjeçare nga India është bërë kryefjala e medias për shkak se ka mbajtur babain e saj të paralizuar në biçik
Ivanka Trump shfaqet detajiste me maskë: Presidenti s'ka nevoj ta mbaj (FOTO LAJM) E bija e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka u shfq sot me maskë gjatë një turneu një fabrikë ushqimore në Marylan
Në ditën e nënës, Ivanka publikoi fotot e rralla me ish- bashkëshorten e Donald Trump (FOTO LAJM) 10 maj njhet dhe festohet botërisht si "Dita e nënës" dhe të gjitha rrjetet sociale ishin mbuhur ditën e djeshme me foto
Nga gjimnazi te dalja pa reçipeta, fotot e Ivanka Trump që kanë bërë bujë (FOTO LAJM) Ivanka Trump, vajza e presidentit të SHBA, Donald Trump është një prej grave më të fuqishme, por edhe më të bukura në bo
Ivanka Trump me look të ri, por pse po komentohet si një rrezik (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka prerë flokët, një ndryshim që është analizuar në mënyra kaq të ndryshme. Vajza e Presidentit amerikan ka
"Për asnjë arsye urgjente", Ivanka Trump thyen karantinën (FOTO LAJM) Vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka, dhe bashkëshorti i saj Jared, janë larguar nga shtëpia e tyre në Uash
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka zbuluar se po qëndron në shtëpi së bashku me
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka zbuluar se këtë të martë do të qëndrojë në sh
U takua me ministrin e infektuar, çfarë vendimi mori Ivanka Trump (FOTO LAJM) Vajza e Presidentit ametikan, Ivanka Trump ka punuar në shtëpi të premten, si masë kundër koronavirusit. Kjo e fundit ës
Në një botë plot me Kardashians bëhu një Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Me Trump në Indi, plas "gara" e modës mes Melani dhe Ivankës (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Donald Trump, ndodhet në Indi, për një tur zyrtar, por mediat rozë, nga kjo vizitë e tij kanë fiksu
Vendos shaminë dhe futet në xhami, Ivanka Trump mahnit rrjetin (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka arritur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e shtunë, ku merr pjesë në forumin dyditor të ‘Global Women’
Të frymëzuara nga Ivanka Trump? "Tërbohen" gratë dhe shkojnë pa reçipeta në punë (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka marrë herë pas here vëmendjen e mediave të huaja, për shkak të paraqitjes së saj. Ajo është shfaqur disa
Mjeshtre për të vjedhur vëmendjen, këtë herë Ivanka "çmend" liderët botërorë në Davos (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj shoqëruan presidentin amerikan, Donald Trump në Davos të Zvicrës. Ata morën pjesë
Ivanka ka një urim special për bashkëshortin, publikon foton unike (FOTO LAJM) Vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka ka tërhequr gjithë vëmendje me paraqitjen e saj në publik. E pse mban