999 rezultate për

italise

Frika nga koronavirusi, Kosova merr masa të rrepta për fluturimet drejt Italisë Deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi në Kosovë, megjithatë Ministri i Infrastrukturës dhe Ambie
KORONAVIRUSI/ Anulohen fluturimet nga Rinasi drejt Italisë, çfarë thonë autoritetet (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi ka bërë që disa fluturime drejt Italisë nga Rinasi të anulohen. Lajmi është bërë i ditur nga bur
Shtyrja e ndeshjeve shkakton kaos në Serie A, nuk gjendet datë për Juventus - Inter Zhvendosja në kohë e ndeshjeve në Itali, për shkak të panikut të përhapur nga Coronavirusi, rrezikon të shkaktojë një ka
Kupa e Italisë, Juventus-Milan luhet me dyer të mbyllura? Juventus dhe Milani mund të duhet të luajnë gjysmëfinalen e tyre në Kupën e Italisë pas dyerve të mbyllura, me vendimin
Kupa e Italisë, Milani i "copëtuar" ndaj Juventusit Ditën e mërkurë do të luhet gjysmëfinalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Ndeshja e parë ka përfunduar
ZYRTARE/ Koronavirusi, qeveria italiane merr vendimin përfundimtar për Juventus-Milan Supersfida Juventus-Milan për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë do të luhet ditën e mërkurë pa tifozët që jetojnë në 3 ra
KUPA/ Juventus - Milan me tifozë të zonave të caktuara Ashtu si edhe pritej gjysmëfinalja e kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit do të luhet me tifozë. Disa ndeshje
Ish-presidenti "zikaltër" i lumtur që dueli Juventus – Inter është shtyrë Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti, shprehet i lumtur që sfida mes Juventusit dhe Interit është shtyrë për në 13
Gazetari udhëtoi drejt Italisë për ndeshjen e Championsit, diagnostifikohet me koronavirus Një gazetar udhëtoi drejt Milanos me skuadrën e Valencias për ndeshjen e Champions përballë Atalantës, por është diagno
Pritet tjetër vendim për Juventus-Inter, mund të luhet me tifozë Ende po diskutohet nëse super sfida në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Interit do të luhet me dyer të mbyllura apo dye
Sapo ishte kthyer nga Italia, koronavirusi arrin në Barcelonë Një grua me banim në Barcelonë të Spanjës e sapokthyer nga veriu i Italisë, rezultoi pozitive ndaj koronavirusit. Ky
Pas Italisë e Kroacisë, konfirmohet koronavirusi edhe në Zvicër Bota përballet me koronavirusin i cili ka marrë shumë jetë njerëzish e së fundmi ka prekur dhe vendi fqinj, Italinë.
Koronavirusi, kryeministri i Italisë: Mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka paralajmwruar se ndeshjet e javws sw ardhshme nw Serie A mund tw shtyhen tw g
Me armë me vete drejt Italisë, si u kap 42 vjeçari në Rinas Një 43-vjeçar nga Durrësi ka marrë guximin të kalonte në aeroportin e Rinasit për të udhëtuar drejt Italisë, me një armë
Berisha: Shumë shpejt do nisen drejt Italisë nëndetëse të ngarkuara me drogë "Shqipëria është kthyer në narkoshtet. Shqipëria është i vetmi vend që po liron vrasësit serial nga burgu" Berisha qe
Gattuso i kënaqur me skuadrën: Duhet ta respektojmë çdo kundërshtar si Interin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është shprehur i kënaqur me skudrën pas fitores minimale në San Siro përballë Interi
Milan - Juventus, shënohet rekord shikueshmërie Super sfida e sotme e vlefshme për gjysmë finalen e kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit po thyen rekord sa i për
Milan-Juve thyen rekordin e gjysmëfinaleve të Kupës së Italisë Dueli mes Milanit dhe Juventusit, i vlefshëm për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë mes këtyre dy skuadrav
Suning hap thesin, zbulohet bonusi i majm për Interin Fitorja kundër Milanit edhe në derbin e kthimit dhe gjysmëfinalja e vajtjes në Kupën e Italisë vlejnë një tjetër fetë bo
Kupa e Italisë/ Inter-Napoli, zikaltërit në superformë duan finalen (FOTO LAJM) Interi do të luajë në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit në orën 20:45. Zikaltërit do të presin skuadrën e