999 rezultate për

istrefi

Bëri shqiponjën në mes të Rusisë, Era Istrefi merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) U zhvillua në "Luzhniki Stadium", në vigjilje të finales mes Francës dhe Kroacisë, ceremonia përmbyllëse e këtij Botëror
Një shqiponjë në mes të Rusisë, Era Istrefi bën edhe njëherë krenarë shqiptarët Edhe pse flamuri kosovar ishte i ndaluar në Rudi, Era ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për ta sjellë në Botëror.
Forcë shqipesh, Dua Lipa komenton performancën e Era Istrefit në Botëror Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018. Tre këngëtarët interpre
Era Istrefi reagon për herë të parë pas performancës që shkundi Rusinë Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018. Këngëtarja shqiptare me
Era Istrefi nuk zhgënjen, e shkund stadiumin "Luzhniki" në Rusi (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi shkëlqeu në përformancën e saj në Finalen e Botëririt Rusi 2018. Era ka perfomu
Fillon ceremonia e finales së Botërorit, ndizet stadiumi i Luzhinikit Në orën 17:00 Franca dhe Kroacia do të ndeshen me njëra-tjetrën për të përcaktuar edhe kampionin e Botës në futboll.
Era Istrefi e fiksuar me Brazilin, foto me "Ish-Topin e Artë" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi e cila do të hapë ditën e nesërme finalen e madhe njihet si një tifoze e futbollit.
Era Istrefi jep mesazhin e fuqishëm për Kosovën në mes të Rusisë Era Istrefi tashmë po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Ajo do të këndojë në f
Era Istrefi: Momenti më i bukur i Botërorit kur shënuan shqiptarët Edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e Botërorit "Rusia 2018" që do të luhet në “Luzhniki Stadium” të Moskës. Në këtë n
As Xhaka e as Shaqiri, ky është lojtari më i mirë sipas Era Istrefit Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Në këto momente ajo gjendet n
Përkrah yllit latin e Will Smith, Era Istrefi del në konferencë për shtyp Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Në këto momente ajo gjendet n
Vajza u arrestua se kërceu Bon Bon, reagon Era istrefi Autoritetet iraniane kanë arrestuar një vajzë pasi kishte publikuar në profilin e saj në Instagram disa video duke kërcy
Jo vetëm Era, një tjetër shqiptare do të përformojë në Rusi (FOTO LAJM) Jo vetëm Era Istrefi do të këndojë në finalen e Kupës së Botës në Rusi. Edhe një këngëtare e re shqiptare do të marrë
Era Istrefi: Shihemi shumë shpejt Rusia (FOTO LAJM) Më 15 korrik do të mbahet finalja e madhe e Kampionatit Botëror të Futbollit. Deri më tani dihet vetëm skuadra e parë e
“Zyrtarisht e martuar”, Era Istrefi habit fansat Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i
Era Istrefi e papërmbajtshme, thyen sërish rekordet Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i
"Të dua", Era Istrefi në lidhje me DJ e famshëm botëror? (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi dje 24-vjetorin e lindjes. Nga Berlini këngëtarja e hitit "Bon Bon" ndau me fansat në profilin e
Fama e saj theu çdo kufi, a e dini sa vjeç mbush sot Era Istrefi (FOTO LAJM) Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i
Era Istrefi zbulon surprizën që ka përgatitur për shqiptarët në finalen e Botërorit Një tjetër shqiptar na bëri krenarë ditën e djeshme në ndeshjen Zvicër-Kosta Rika. Futbollisti shqiptar Blerim Xhema
Motive shqiptare në këngën e Botërorit? Flet Era Istrefi Kënga e Era Istrefit në Botëror , nuk ka kaluar pa u komentuar si një këngët më të bujshme të kësaj vere, dhe këtij sezo