999 rezultate për

istrefi

Nora Istrefi po vjen me një super këngë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi ka paralajmëruar që së shpejti do të vij me një projekt të ri. Me një foto të publikuar në In
Dalin imazhe nga klipi i Botërorit, Era duket magjepsëse (VIDEO) Më datë 8 qershor do të publikohet klipi i këngës përcjellëse të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” titullohet kjo
Era Istrefi nuk ndalet, pas këngës së Botërorit vjen një tjetër hit (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Era Istrefi në krah të legjendës së Brazilit (FOTO LAJM) Era Istrefi ka postuar në Instagram, një foto teksa gjendet me dy bashkëpunëtorët e saj për këngën zyrtare të Botërorit,
Sukseset e njëpasnjëshme, Era Istrefi poston selfien legjendare Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Tronditëse, Era Istrefi rrezikon të mos këndojë në Botëror sepse është shqiptare Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Uill Smith dhe Niki Xhem k
I duhet vizë për në Rusi, Era Istrefi rrezikon performancën në Botëror Zëri femëror që dëgjohet në hitin e kampionatit botëror “Rusi 2018”, është i yllit nga Kosova, Era Istrefi. Nuk ka
Times Square zbukurohet me fytyrën e Era Istrefit (FOTO LAJM) Është publikuar kënga e shumëpritur e botërorit të futbollit, i cili do të mbahet në shtetin rus. “Live it Up” është
Kënga e Era Istrefit bëhet virale në botë Himni zyrtar i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esht
E kishim humbur, futbollisti shumë i njohur quan mike Era Istrefin Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esh
Era bën boom! Rekord klikimesh brenda pak orësh për këngën e Botërorit (VIDEO) Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esh
Sukses i padiskutueshëm! Publikohet kënga e Era Istrefit për FIFA World Cup (VIDEO) "Live it up", kënga e FIFA World Cup është publikuar sot në Youtube. Ky himn ka një domethënie të madhe për Shqipërin
Era Istrefi intervistë për këngën në Botëror: E pabesueshme! Era do të jetë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit-Rusi 2018 së bashku me Will Smith the Nicki Jam. Në një
Mediat serbe dalin kundër këngës së Era Istrefit në Botëror Prej pak ditësh është bërë i ditur lajmi se Era Istrefi së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam do të këndojnë këngën zyrt
Will Smith i bën “tag” Era Istrefit në postimin e tij (FOTO LAJM) Këngëtarja e Kosovës Era Istrefi bashkë me aktorin e famshëm botërorë Will Smith dhe këngëtarin Niki Jam do të këndojnë
Çmendet rrjeti, Will Smith konfirmon se Era Istrefi do të hapë Botërorin 2018 Era Istrefi do të jetë këngëtarja e himnit zyrtar të Kupës së Botës që do të mbahet në Rusi në qershor në një duet me Wi
Lajm i mrekullueshëm: Era Istrefi këndon himnin e Rusia 2018 Era Istrefi do të jetë këngëtarja e himnit zyrtar të Kupës së Botës që do të mbahet në Rusi në qershor në një duet me Wi
Era Istrefi e gëzuar pranë legjendës së futbollit Këngëtarja Era Istrefi, tashmë e ndërkombëtarizuar do të na nderoj në botërorin "Rusia 2018", jo në fushën e blertë por
Era Istrefi, zëri i himnit të Kampionatit Botëror Rusia 2018 Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi njihet për stilin unik. Era Istrefi është e vetmja këngëtare shqi
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM) Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën. Por nga një foto e postuar ng