999 rezultate për

istrefi

Epo tani është beqare, Nora Istrefi bën namin në mes të Prishtinës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, pas ndarjes nga Robert Berisha që bëri një bujë të madhe në media, ka vazhduar me jetë
Zemra mal! Era Istrefi këndon shqip në super bashkëpunimin me Yellow Claw dhe Offset (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi më i ri i këngëtares shqiptare Era Istrefi me artistët e huaj Yell
Ah Robert ç’ke humbur! Nora Istrefi publikon foton me bikini pas ndarjes dhe pa fjalë (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publikuar sot foton e parë në Instagram pas ndarjes nga bashkëshorti Robert Berisha me të cilin ka edhe
Nora Istrefi lë pas ndarjen, me kë po i kalon pushimet në Turqi (FOTO LAJM) Pas një sezoni të ngjeshur me koncerte, por njëkohësisht edhe me zhvillime në jetën private, Nora Istrefi i ka dedikuar
Reagimi i parë i Nora Istrefit, këngëtarja merr vendimin e papritur pas ndarjes (FOTO LAJM) Prej ditësh ka bërë bujë lajmi i ndarjes së çiftit Nora dhe Robert. Nga dita në ditë dalin detaje të reja lidhur me a
Kishte lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina, Nora Istrefi padit Robert Berishën Nora dorëzon kërkesën për divorc dhe ngreh padi për Robertin. Nora ka dorëzuar një padi në gjykatë për Robertin, duke
Nora Istrefi ka folur për çdo etap të ndarjes, ju kanë shpëtuar detajet (FOTO LAJM) Sigurisht që ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ishte lajmi më i bujshëm i ditëve të fundit për mediat rozë. Kis
Në heshtje, Nora Istrefi bën veprimin e papritur për Robertin (FOTO LAJM) Pasi bëri publik lajmin për ndarjen në Instagram, nuk kaloj shumë dhe Roberti e kthehu Intagramin thjesht në mjet pune d
Si ka ndryshuar në mënyrë drastike Era Istrefi, disa fotografi ndër vite (FOTO LAJM) Era Istrefi sot është në kulmi e karrierës por kanë dalë disa foto të saj të vjetra. Këngëtarja e njohur shqiptare, E
Zbulohet gjithçka! Ja arsyeja e vërtetë e ndarjes së Nora Istrefit dhe Robert Berishës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kishin dhënë fund martesës së tyre.
Pendohet Robert Berisha: Ja ç’bën pasi dha lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit foto e Robert Berishës, i cili në profilin e tij në Instagram njoftonte zyrtaris
Robert Berisha 2 muaj më parë dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi
Ishin bashkë prej 2006, mer fund martesa e Robert Berishës me Nora Istrefin (FOTO LAJM) Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këtë e ka bërë të ditur vet Roberti përmes një po
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Një mama seksi si Nora Istrefi, i "vë flakën" teksa kërcen 'twerk' (VIDEO) Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura dhe më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Këngëtarja, nën
E akuzuan se e kishte vjedhur këngën e re, Era Istrefi sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re me titull “Soyanara Detka”, e cila rezultoi shumë e suksess
Nora Istrefi e "zjarrtë" në koncert, ndez atmosferën me këto lëvizje (VIDEO) Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse. Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhu
Skena të shfrenuara, del videoja e Era Istrefit me rusin (VIDEO) Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus. Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon ka
Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më seksi se kurrë (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i ri i këngëtares Era Istrefi! Pak ditë më parë ajo tregoi se po përgatiste një surp
"Shpërthen" Era Istrefi, vë në plan të parë të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi në këto ditë të nxehta të gushtit ka gjetur kohë për pushime. Këngëtraj