999 rezultate për

ismaili

Adelina Ismaili bëhet nënë, tregon se si do ta quajë djalin (FOTO LAJM) Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi kanë prekur dje qiellin me dorë. Dy prindërit më të rinj në botë janë më entuziastë se
Genta Ismaili në një lidhje, kush është djali që i ka "rrëmbyer" zemrën? (FOTO LAJM) U bënë vite që Genta Ismajli deklarohet "single", e në fakt këngëtarja ka mohuar çdo romancë për të cilën është përfolur
Genta Ismaili feston ditëlindjen, miqtë e gjuajnë me tortë në fytyrë (VIDEO) Këngëtarja Genta Ismajli sot feston ditëlindjen. E lindur në vitin 1984, ajo mbushë plot 33 vite ditën e sotme. Këng
Ismaili, kundër tërheqjes së ministrave të BDI-së nga qeveria teknike Deputeti i BDI-së, Rexhail Ismaili, i ftuar në një emision në televizionin 21 ka folur rreth situatës aktuale në Maqedon
Hakmarrje ndaj Fisnik Ismailit? NEWBORN-i ngjyroset me të kuqe (FOTO LAJM) Disa punëtorë të angazhuar nga një kompani kanë filluar t’i ndryshojnë pamjen obeliskut të “NEWBORN”-it në Prishtinë.
Fjolla Morina sherr me Adelina Ismailin: Ti e nise vallen e prostitucionit (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ishte e ftuar në një intervistë te emisioni NIN në Klan Kosova ku dha deklarata të fuqishme.
Adelina Ismaili rrëfen gjininë e foshnjës dhe emocionet e shtatzanisë (FOTO LAJM) Prej më shumë se tre vite mungesë, Adelina Ismaili ka qenë e ftuar ekskluzive mbrëmjen e sotme në NIN, në Klan Kosova, k
Në pritje të ëmbël, Adelina Ismaili habit me modestinë e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka publikuar një foto në rrjetet sociale që ka habitur fansat duke fituar edhe si gjithmonë s
Muhamed Ismaili konfirmon shkarkimin e tij (FOTO LAJM) Sekretari i Përgjithshëm i Unitetit, Muhamed Ismaili, ka konfirmuar dorëheqjen nga ky post me anë të një postimi në faqe
EKSKLUZIVE/ Kuvendi Qendror i Unitetit shkarkon Muhamed Ismailin Kuvendi Qendror i partisë politike Uniteti, sot më 19 mars 2017, mbajti mbledhjen e iniciuar nga ana e kuvendarëve, me p
Genta Ismaili habit përsëri me stilin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Genta Ismajli kohët e fundit po habit gjithë fansat me fotot e saj të veçanta. Ajo ndër vite ka
8 marsi i parë pa nënën, Zanfina Ismaili ka një mesazh prekës (FOTO LAJM) Kur të gjithë personazhet e njohura urojnë e u tregojnë mirënjohjen nënave në ditën e festës ndërkombëtare të gruas, një
Njihuni me super motrat e Genta Ismailit! (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli ka tërhequr vëmendjen ditët e fundit me publikimin e disa fotove të saj të pazakonta. Këngët
Genta Ismaili befason me fotografinë e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili, jo pak herë ka ditur të eksperimentojë me dukjen e saj duke na lënë shpeshherë pa fj
Jepet alarmi në Kuvend: Kemi lista të shoqatave dhe biznesmenëve që financojnë terrorizmin në Shqipëri Gjatë ditës së sotme kreu i Drejtorisë së Pastrimit të Para, Agim Ismaili foli mbi aktivitetet e paligjshme në vend.
Njihuni me familjen shqiptare që jeton me kopenë e ujqërve (VIDEO) Ujqërit janë krijesa të cilat shumë njerëz i kanë frikë, por frika ndaj tyre nuk ekziston për familjen Ismaili nga Tetov
Njihuni me tetovarin që jeton me ujqërit (VIDEO) Ulërima e këtyre tre ujqërve, mund të frikësoj shumëkend, por Aleko, Lupo dhe Luna, janë anëtarë të barabartë të familj
Adelina Ismaili: Fytyrën e fëmijës e kam parë në ëndërr (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili po përjeton një nga momentet më të bukura të jetës. Ajo është në pritjen e ëmbël. Në një inte
Adelina Ismaili së shpejti nënë: "Më shkelmon çdo ditë e më shumë" Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Adelina Ismaili ka rrëfyer në nje lidhje telefonike detajet nga shtatzënia e saj. E ftua
Zanfina Ismaili kujton të ëmën: 7 muaj më duken si 7 mijë vjet (FOTO LAJM) Shtatë muaj pas ngjarjes së hidhur ku nëna iu nda nga jeta, Zanfina Ismaili e kujton sërish me një postim në Instagram,