999 rezultate për

ismaili

Ja sa është rritur djali i Adelina Ismailit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili është padyshim një nga këngëtaret më të njohura dhe që është bërë që shumë kohë më parë një simbol i muz
“Tajsoni tetovar” Lulzim Ismaili lufton për titullin GBA në Leverkuzen Boksieri tetovar, Lulzim Ismaili, po i zhvillon përgatitjet e tij të fundit para ndeshjes shumë të rëndësishme që do zhv
Genta Ismaili shtatzënë? (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë se këngëtarja e njohur Genta Ismaili njihet për linjat e saj shumë të lakuara dhe gjithnjë belin e ho
Shqiptarët që jetojnë me ujqërit (FOTO LAJM) Familja Ismaili, nga një vend afër Tetovës në veriperëndim të Maqedonisë ka pranuar në mesin e saj disa mysafirë jo të z
Flet "Kakuja", motra e Kadaresë: Si e sajoi Ismaili sëmundjen time mendore “Ismaili nuk kishte mënyrë tjetër të më mbronte, përveçse duke sajuar historinë e sëmundjes mendore”. Kështu është s
Genta Ismaili e çmendur? Motra e saj e sfidon, del mbrëmjeve me rroba banje (FOTO LAJM) Motra e Genta Ismajlit, Mani duket se është më e “çmendur” se vet këngëtarja. Ajo ende është në Shtetet e Bashkuara p
Policia vendos radarët spiunë, tmerri i shoferëve problematikë Prej disa ditësh policia rrugore ka vënë në përdorim disa radarë të fshehtë, të cilët fotografojnë shkeljet e rregullave
Nuk i shpëtoni dot radarit, tani gjobat ju vijnë edhe në shtëpi! (VIDEO) Drejtuesit e automjeteve që tejkalojnë shpejtësinë e lejuar në akset rrugore të vendit, nuk duhet të habiten nëse në der
Ismaili: Arbanë distancohu edhe prej krimit! Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra ka reaguar ndaj gjuhës së Ismailit të cilën e kishte përdorur ndaj anëtares së PDK-së,
Adelina Ismaili me Uliksin në ekran për herë të parë Adelina Ismaili prezantoi të voglin e saj 2 muajsh pak ditë më parë nga rrjetet sociale, por duket se nuk është ndalur
Ja si duket Adelina Ismaili pas lindjes (FOTO LAJM) Një nga femrat më të bukura shqiptare mbetet padyshim këngëtarja Adelina Ismaili. Pavarësisht se javë më parë solli
Mori peng nipin e biznesmenit, kush është vlonjati që i vunë tritolin mbrëmë Shtetasit Elton Ismaili mbrëmë iu vu tritol në makinën e tij, shpërthim i cili tmerroi banorët e zonës. Në një inter
Mbrëmë i shpërthyen makinën, vlonjati ngre alarmin: Duan të më zhdukin Mbrëmjen e kaluar në Vlorë ndodhi një shpërthim në një makinë vetëm 100 metra larg vendim ku e ekzekutua tropojani me 4
Ismaili tregon se ka siguruar votat për tu bërë deputet Kandidati për deputet nga Vetëvendosja, Fisnik Ismaili ka treguar sa ka siguruar votat e mjaftueshme per tu bërë pjesë e
Fisnik Ismaili feston si i çmendur fitoren e Vetëvendosjes Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili i është gëzuar shumë rezultateve të fundit në zgjedhjet e
Fisnik Ismaili thyen heshtjen zgjedhore, ja cfarë ka bërë Sipas ligjeve të Republikës së Kosovës heshtja zgjedhore nis një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve dhe po në të njëjtën d
Si kurrë më parë, Adelina Ismaili pranon se i ka propozuar ajo e para Valit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili sot është një nënë e një djali të vogël dhe bashkëshortja e Valit, djalit për të cilin la muzikën e shoë
Adelina Ismaili publikon për herë të parë foto me djalin (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka pak kohë që është bërë nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Vali, u bën prindër të një djali
Marina Fara zbulon vilën luksoze, a po nis ajo një jetë të re? Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Vetëm pak kohë më pare ajo u
Ja si duken deputetët e VV-së pas rrëzimit të qeverisë (FOTO LAJM) Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen se si jan