999 rezultate për

ismaili

Ismaili: Një oficer francez informonte forcat serbe se po sulmoheshin nga NATO Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Fisnik Ismaili, ka treguar një sërë ngjarjesh pë
Rrëfehet Adelina Ismaili : Kam zhgënjyer nga Kosova Prej më shumë se 1 viti, Adelina Ismaili ishtë tërhequr nga muzika dhe nga mediat me intervista apo dalje të ndryshme, p
Adelina Ismaili: Jam e zhgënjyer nga vendi im, plot me njerëz mendjembyllur Prej më shumë se 1 viti, Adelina Ismaili ishtë tërhequr nga muzika dhe nga mediat me intervista apo dalje të ndryshme, p
Shkon Adelina Ismaili: Si e kapa politikanin e njohur duke vjedhur para Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare e njohur si "diva". Gjatë një interviste
Ky është reagimi i Fisnik Ismailit pas dënimit të aktivistëve Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili ka reaguar menjëherë pas vendimit të gjykatës që katër aktivistët e VV-së të dë
Këngëtarja Adelina Ismaili i rikthehet skenës Këngëtarja Adelina Ismail i mungon skenës së muzikës prej kohësh. Por, mesa duket ka vendosur të rikthehet. Ka qenë
Fisnik Ismaili del para gjykatës Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka dalë sot para Gjykatës në cilësinë e të pandehurit.
Rebele që fëmijë, shikoni si dukej Adelina Ismaili 28 vjet më parë (VIDEO) Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të guximshme shqiptare. Ajo ka kaluar shumë sfida p
Adelina Ismaili përfshihet në politikë, ja cilin kandidat mbështet Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili thotë se Lutfi Haziri duhet të udhëheqë qytetin e Gjilanit edhe për një mandat. Ajo
Shtohet buxheti për shëndetsinë Në zhvillimin e mbledhjes së Qeverisë së Kosovës, Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka theksuar se janë gjetur borxh
Ministri parandalon një të keqe në Ministrinë e Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka ndaluar nënshkrimin e kontratës së propozuar për të cilën është raportuar sot
Ismaili: Ne rrisim buxhetin ndërsa ju punoni më shumë Ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili, vizitoi sot Spitalin e Përgjithshëm të Mitrovicës “Dr. Sami Haxhibeqiri”, ku u njo
E FUNDIT/ Jep dorëheqje drejtori i QKUK Ministri i ri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka bërë të ditir se drejtori i deritashëm i QKUK-së Cirr Gjocaj, ka dhënë do
Kush është drejtori me diplomë "Kristal-i" që u emërua sot nga Rama Ditën e sotme Rama ka shkarkuar drejtorin e Përgjithshëm të AKU-së Dritan Sejko. Në vend të tij është emëruar Agim I
Ismaili- Zekës: Unë jam vulgar por ti ma kalon Ka vazhduar debati me akuza e fyerje ndërmjet deputetëve të Vetëvendosjes e Milaim Zekës. I fundit është Fisnik Ismaili,
Adelina Ismaili me fjalë emocionuese për dasmën e motrës së saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli sot është shumë e lumtur. Kjo për faktin pasi që motra e saj Ema po i jep fund beqa
Fisnik Ismaili ka një fjalë për rastin Rikallo Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili ka komentuar dëshmitë që Xhelal Sveçka i publikoi kundër ministrit në Qeverinë
Ministri Ismaili: Ja veprimet që do ndërmarrim pas vdekjeve të dyshimta Ministri i ri i Shëndetësisë Uran Ismaili, përmes një deklarate për publik, ka informuar opinionin lidhur me veprimet ko
Ismail Morina e ka ndarë mendjen: Më mirë i vdekur se në Serbi Ismail Morina i mbiquajtur si “njeriu i dronit” gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri i qëndron vendimit për të mos shkuar në Se
Uran Ismaili: Do ia gjej ilaçin shëndetsisë Ministri i Shëndetsisë të Kosovës, Uran Ismaili në fjalën e tij të parë si ministër është shprehur se do ia gjejë ilaçin