999 rezultate për

ismaili

Zanfina Ismaili ndryshon pamje (FOTO LAJM) Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë. Në fillim ajo
Urani heq dorë nga bizneset Agjencia Kundër Korrupsionit ka detyruar Ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismaili që të zgjedh mes postit ministror dhe me
Zanfina Ismaili mban distancë ndaj dashurisë Është aktive me rrjetet sociale, shumë më shumë se me muzikë. Këngëtarja Zanfina Ismaili ka hedhur një fotografi shum
Konfirmohet aktakuza ndaj Fisnik Ismailit, detaje nga akuzat Gjykata Themelore në Prishtinë ka konfirmuar aktakuzën ndaj deputetit Fisnik Ismaili, i akuzuar për veprat penale “pengi
Bilall Kasami flet për marrëdhëniet me Adnan Ismailin Bilall Kasami në emisionin "Click Plus" i pyetur nga gazetari Fatmir Aliu në lidhje me marrëdhëniet e tij me Adnan Ismai
Adnan Ismaili në krye të BESË-s? Ja çfarë thotë Kasami Gjatë fjalës së tij në një konferencë për shtyp, Bilall Kasami foli lidhur me zërat nëse në krye të lëvizjes BESA mund t
A është Shpendi `molla` e sherrit në VV?, shikoni komunikimin e Fisnik Ismailit Dorëheqjet e shumta në Lëvizjen Vetëvendosje brenda një periudhe të shkurtër, po vazhdojnë ta fundosin këtë subjekt poli
Adelina Ismaili sërish rebele, ekspozon gjoksin për festa(FOTO LAJM) Plot këngëtare të tjera tentuan të ndiqnin gjurmët e saj, por mbetën përpjekje të mundimshme që filluan e mbaruan me ves
Ministri: Në fund të këtij viti fillon ndërtimi i spitalit në Prishtinë Në gjashtëmujorin e parë të vitit 2018 në sektorin e shëndetësisë do të punësohen 300 punëtorë. Kështu paralajmëron m
Si ndihet Adelina Ismaili pas 20 vitesh për zhveshjen e ’96-s Të gjithëve na kujtohet performanca e Adelina Ismailit në vitin 1996. 18-vjeçarja u shfaq në festivalin e 35 të RTSH-së
Befason me pamjen e saj Adelina Ismaili! (FOTO LAJM) Dje u mbajt në Pallatin e Kongreseve nata e dytë e Fest’56. Midis të ftuarve specialë ishte edhe Adelian Ismaili, e cila
Adelina Ismaili në skenën e Festivalit të ’56, e emocionuar si kurrë më parë Supriza e radhës është pjesmarrja e këngëtares së njohur, Adelina Ismaili në Festivalin e Fundvitit në RTSH. Plot kën
Befasi! Adelina Ismaili rikthehet në Festivalin e RTSH-së Një këngëtare mjaft e njohur do të jetë pjesë e Festivalit të Fundvitit në RTSH. Kozeta Kurti- zëdhënëse e Fest ‘56 na k
Performanca e fundit e Adelina Ismailit, përgatituni për një suprizë Supriza e radhës është pjesmarrja e këngëtares së njohur në Festivalin e Fundvitit në RTSH. Kozeta Kurti- zëdhënëse
Adelina Ismailin do ta shihni si aktore Pas një mungese të gjatë në ekran, Adelina Ismailin e rikthen një projekt, jo në muzikë, por në aktrim. Këngëtarja e
Fisnik Ismaili flet për largim nga Vetëvendosje Deputeti Fisnik Ismaili thotë se ai nuk është në Lëvizjen Vetëvendosje për Albin Kurtin ose dikë tjetër, dhe nëse ai lar
Nga sot mjekët do ta respektojnë orarin e punës Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili tha të mërkurën se orari i punës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës do të
Ismaili thumbon LDK-në pas përfundimit të mbledhjes Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Vetëvendosjes, ka reaguar edhe Fisnik Ismaili. “Në Vetëvendosje s’ka karr
Aktivistët e VV-së kritikojnë Ismailin por ky i fundit u reagon ashpër Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Fisnik Ismaili ishte nga të paktët nga ky subjekt që i doli në mbrojtje deputetes Ai
Ismaili: Nuk pranoj të linçohet Aida Dërguti për një fjalë goje Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Fisnik Ismaili, duke e komentuar veprimin e koleges së tij nga radhët e VV-së, Ai