999 rezultate për

ismaili

Fisnik Ismaili thotë se janë afër ndarjes së VV Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka thënë se status-quo në të cilën ndodhet kjo lëvizje prej muajsh duh
Ismaili zëvendëson Dardhishtën në Gjyktën Kushtetuese Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet ta mbajë mbledhjen e 3 të, në rend dite të së cilës janë Propozimi për zgje
"Armiqtë" Milaim Zeka dhe Fisnik Ismaili bëhen bashkë në fotografi Një vizitë në Tuz të Malit të Zi e një grupi të deputetëve, ka bërë bashkë Milaim Zekën dhe Fisnik Ismailin, të cilët sh
Specialistët përfundojnë nën borë te dera, i kanë besuar Veselit dhe Uranit Specializantët vullnetarë të gjeneratës 2016-2017 kanë mbajtur sot një protestë para Ministrisë së Shëndetësisë. Spec
Urani shtyn më tej, pas dy vitesh siguracionet shëndetsore Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili gjatë vizitës zyrtare në Zagreb është pritur sot nga homologu i tij kroat Milan Ku
Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili prishin raportet? Bëhet fjalë për të madhin Sabri Fejzullahu dhe divën Adelina Ismaili, që të dy këngëtarë plot potencial kontribut-dhënës
Njihuni me këtë dështim të Ministrit Ismaili Ka më shumë se pesë muaj që e ka marrë drejtimin e Ministrisë së Shëndetësisë, por nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili, e
Fisnik Ismaili shpjegon pse e respektoi himnin e Kosovës në Parlament (FOTO) Ngritja në këmbë e disa deputetëve të dorëhequr të Lëvizjes Vetëvendosje, ngjalli shumë reagime, sidomos pasi dihej qënd
2 javë nga tragjedia, mbetet mister vdekja e shqiptarit në anijen britanike Shqiptari Alfred Ismali u shpall i vdekur në kalatën e Aleksandrit të portit King's Lynn. Ngjarja ka ndodhur më 1 sh
Fisnik Ismaili tregon se kur do të kthehet NEWBORN Monumenti i cili u bë simbol i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës para dhjetë viteve, NEWBORN, do të rikthehet në vendin
Ismaili: Ka filluar procedura disiplinore ndaj mjekëve që kërkuan para Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka reaguar pas raportimit që është bërë në media, ku kirurgu Enver Fekaj, e prano
Aksidentohet deputeti Fisnik Ismaili Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, është përfshirë në një aksident trafiku sot rreth orës 11:00 te Fakulteti Tekn
Kjo fotografi do të trishtojë Arbana Xharrën dhe Fisnik Ismailin (FOTO LAJM) Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, dhe këshilltarja e Kadri Veselit, dikur gazetare, Arbana Xharra, nuk është se
Arbana shkon në polici për të paditur Fisnik Ismailin Këshilltarja e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veselit, Arbana Xharra është paraqitur sot në Policinë e Kosovës , pas dekla
Burri i Arbana Xharrës kërkon nga Fisnik Ismaili t'i tregojë se kush ia rrahu gruan Lidhur me postimin fyes të Fisnik Ismailit për Arbana Xharrën, se kinse kjo e fundit është rrahur nga burri i saj Andin
Kërcënohet një deputet i Kuvendit të Kosovës Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, është kërcënuar sot në shtëpinë e tij
Mjekët hyjnë në grevë, nuk ndalen as nga ministri Ismaili 36 specialistë të Kirurgjisë së Përgjithshme dhe Abdominale kanë vazhduar grevën, pavarësisht vizitës së Ministrit të Sh
Adelina Ismaili bëri një ndryshim të frikshëm në pamjen e saj Ajo i kishte munguar skenës për vite më radhë, por tashmë po rikthehet fuqishëm. Këto ditë, këngëtarja Adelina Ismai
Adelina Ismaili publikon këtë foto me “look-un” e ri, Luana Vjollca ka diçka për t’i thënë (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca si duket ka një raport tejet të mirë me këngëtaren Adelina Ismaili. Kështu është vërejtur
Adelina Ismaili së shpejti vjen me diçka të re (FOTO LAJM) Ajo cilësohet si një ndër ikonat e muzikës e cila e ka fituar dashurinë e publikut kohë më parë dhe vazhdon ta ruaj ende