999 rezultate për

ismaili

Adelina Ismaili publikon klipin më të ri “T’iqja” Fjala është për këngëtaren e njohur Adelina Ismaili, e cila po rikthehet me një projekt të ri muzikor. “T'iqe” mban titu
Vazhdon përplasja PDK-LDK, përfshihet edhe Uran Ismaili Nënkryetari i PDK-së, njëherësh ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili ka reaguar ndaj disa deklaratave të Lutfi Hazirit,
Zanfina Ismaili feston ditëlindjen. Por e dini sa vite është? Këngëtarja Zanfina Ismaili sot ka 32 vjetorin e lindjes. Këtë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.
Ismaili pyetet nëse Shpend Ahmeti do të jetë kryetari i PSD-së Partia Social Demokrate, e cila tanimë udhëhiqet nga 12 deputetët e larguar nga Lëvizja “Vetëvendosje”, pritet që sot, m
Maqedonia i ka dyert e hapura për kosovarët Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, u takua sot në Shkup me homologun e tij maqedonas, Venko Filipche. Gjatë takim
Adelina Ismaili e bën shqiptare Kim Kardashian Kim Kardashian është një ndër personazhet më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar. Shumë vajza e shohin si idhull
Ministri Ismaili jep një lajm të mirë për qytetarët Pritjet e gjata të qytetarëve dhe shërbimet në kushte jo të favorshme për ta, shumë shpejt pritet të marrin fund në QKUK
Barnat po shiten edhe në Internet, a do të marrë masa Ministri Ismaili? Shitja e barnave pa recetë është një dukuri shqetësuese në Kosovë. Thuajse në të gjitha barnatoret e Kosovës, secili qyt
E kam zvogeluar gjoksin sepse po "vdisja", flet Genta Ismaili Genta Ismaili është një nga këngëtaret më të suksesshme të skenës shqiptare, megjithatë kohëve të fundit është tërhequr
"K*rvat janë bërë të zgjuara", shpërthen Adelina Ismaili (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi p
Ismaili vdiq rrugës për Angli, familja e tij në Durrës në gjendje të mjerueshme Më 1 shkurt të këtij viti, në një anije mallrash në portin e King’s Lynn, të Anglisë, humbi jetën shqiptari Alfred Ismai
Deputeti ia thotë të vërtetën e hidhur prorektores "filozofe", jo femrat por meshkujt Deputeti i pavarur, Fisnik Ismaili, ka reaguar deklaratës së Prorektores Luljeta Pula-Krasniqi se ngacmimet po ndodhin e
Fisi ve në dyshim fuqinë e Vetëvendosjes Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje dje hodhën disa herë gaz lotsjellës në përpjekje për ta pamundësuar ratifikimin e Marr
Adelina Ismaili përlotet në emision, çfarë e bëri divën të qajë Pasi është bërë nënë Adelina Ismaili ka vendosur që ti shmangë daljet publike. Ama si rrallëherë e ftuar në “Lemza”,
QKUK-ja në gjendje të rëndë, ministri i PDK-së Uran Ismaili nuk duket gjëkundi Pacientët e QKUK-së po detyrohen t’i blejnë vetë gjilpërat dhe penjtë kirurgjikë e madje edhe mantelet sterile të mjekëv
Nuk ndalin dështimet e ministrit Ismaili, nuk anulohen blerjet e barnave të shtrenjta Ministria e Shëndetësisë është dorëzuar përballë operatorëve ekonomikë kur bëhet fjalë për blerjet e barnave shumëfish m
Nuk ndalen dështimet e ministrit të PDK-së Uran Ismaili Ka premtuar këndellje të shëndetësisë në Kosovë, por ministria që ai udhëheqë nuk po mundet të sigurojë as insulinat për
Vjen një lajm i keq për ndjekësit e Fisit në Facebook Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Fisnik Ismaili, i ka bllokuar të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook. Ai
Fisnik Ismaili nxjerr të palarat e Vetëvendosjes, si po ia nxin faqen Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, i radhitur në krahun e të pakënaqurve, ka zbuluar arsyetimin që ka për
Urani jep një premtim për qytetarët Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, thotë se është duke u angazhuar që sa më parë të funksionalizojë Fondin e Sigurim