999 rezultate për

isida

Balerina shqiptare foto të "nxehta" me bikini, do më vrasë babai po ta shohë (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe nga atje ka postuar foto që kanë të
"Prandaj jam beqare..." balerina e njohur tregon pse ia mbath nga burrat Isida Mollaymeri tregoi në një intervistë televizive se të gjithë partnerët që ka pasur kanë qenë xhelozë. E ftuar në
Balerina shqiptare "shkrin" dëborën me b*kini (FOTO LAJM) Balerina e njohur Isida Mollaymeri duket se nuk ka fare ftohtë. Isida ka postuar në Instagram disa imazhe ku shfaqet
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Aulona dhe Isida me kërcim me pullë të kuqe, plas sherri në DWTS (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing with the Stars”, kwrcimet ju dedikuan kwrcimeve tw guximshme. G
Rikthehet Brisida Shehaj, kësaj here në krye të Task-Forcës për bregdetin Brisida Shehaj do të drejtojë Task-Forcën për Bregdetin, të ngritur nga qeveria pak ditë më parë. Ky fakt u bë publi
Stilisti i njohur injoron dhuratën e balerinës shqiptare: Nuk më pëlqen fare! (FOTO LAJM) Mes stilistit të njohur Ardi Asllani dhe balerinës Isida Mollaymeri ka një miqësi të gjatë që shprehet shpeshherë edhe n
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Mikja e Adelajdës i përlot të gjithë: O Zot të përgjërohem kujdesu për të! Vdekja e parakohshme e gazetares Adelajda Xhamani ka prekur shumë zemra. Ama më shumë se të gjithë këtë ikje e vuajn
Mesazhi rënqethës i mikes së ngushtë të Adelës: O Zot ma kthe! Vdekja e parakohshme e gazetares Adelajda Xhamani ka prekur shumë zemra. Ama më shumë se të gjithë këtë ikje e vuajn
Rama rikthen Brisida Shehajn? Ja çfarë posti pritet të marrë Edhe pse u largua nga Drejtoria e Tatimeve duke dhënë dorëheqjen, Briseida Shehaj pritet të marrë një post të rëndësishë
Grabitja në Rinas/ Flet drejtori i lartë i Policisë: Patrulla ishte aty, por… Drejtori i Përgjithshëm i Policisë për Rendin dhe Sigurinë, Altin Qato, ishte i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në “News24
Rama vlerëson punën e Brisida Shehajt: Një bravo e madhe! Kryeministri Rama ka vlerësuar punën e bërë nga Drejtoria e Tatimeve, lidhur me raportin e përmuajshëm të nxjerrë nga ky
Tatimet, shkarkohet drejtoresha për Tiranën Vilma Rakpi, drejtoresha e Tatimeve për Tiranën është liruar nga detyra tre muaj pas emërimit në krye të drejtorisë më t