999 rezultate për

ishim

Trajneri i Valencias tregon dramën: 13 orë më ndanë nga pankina e Interit Valencia po ecën me një hap fantastik në këto javë të para, duke u renditur e dyta me 24 pikë, nën drejtimin Marcelinos,
Mikja e ngushtë i jep lamtumirën Adelës: Ishim katër, por ti e theve premtimin Adela ishte një njeri i dashur me të tjerët dhe humbja e saj i ka prekur të gjithë. Shoqja e saj e ngushtë në median ku
Shqiptarët tmerrojnë Italinë: Më mirë të kishim përdhunuar gruan Dy shqiptarë grabitën shtëpinë e një çifti në një zonë periferike të Genoas pasi kishin hyrë aty me shufra hekuri në dor
Zidane: Nuk e kishim menduar që do humbisnim Zidane ka lavdëruar lojtarët, pavarësisht humbjes nga Girona me shifrat 2-1. Real Madridi ka pësuar humbjen e dytë kë
Reagon gazetari që u fye nga Rama: Bëmë sa kishim në dorë Deklarata për mediat e kryeministrit Edi Rama ka shkaktuar reagimin e fortë të medias. Kryeministri Edi Rama shpërth
Spalleti i sinqertë pas fitores 3-2: Ishim me fat, era ua çoi topat jasht Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka qeshur me idenë se skuadra e tij pati fat pas fitores prej 3-2 ndaj Sampdorias
Spalleti i sinqertë pas fitores 3-2: Ishim me fat, era ua çoi topat jasht Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka qeshur me idenë se skuadra e tij pati fat pas fitores prej 3-2 ndaj Sampdorias
Lilaj: Mund të kishim fituar, por edhe të kishim humbur Sabian Lilaj mesfushori i Skenderbeut ka folur përpara mediave për ndeshjen sonte kundër Partizanit. - Mund të kishi
Lufta për mbijetesë mes trafikantëve: O zot pse na ndëshkove kaq rëndë Dosja “Habilaj” e përgjuar nga policia italiane zbardh jo vetëm shumat e mëdha të parave që fitonin por edhe luftën për
Dauti: Ishim të vetmuar, Aleanca dhe BESA e kishin VMRO-DPMNE-në “Më lejoni të falënderoj të gjithë ata që me votën e tyre votuan Partinë Demokratike Shqiptare, që janë diku rret
Daja: Nuk kishim kundërshtar modest, pavërsisht renditjes Trajneri Ilir Daja u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Lushnjës dhe e vlerësoi maksimalisht kundërshtarin. Në nj
Bano: Kundër Skënderbeut ishim të pafuqishëm Në intervistën pas ndeshjes me Skënderbeun, trajneri i Lushnjës, Artan Bano, u shpreh i pafuqishëm, dhe tha se skuadra e
Valverde: Ata na kapën në befasi Ernesto Valverde, trajner i Barcelonës, doli në konferenc për shtyp pas barazimit ndaj Atletico Madrid në "Wanda Metrop
Kryemadhi fajëson LSI-në: Duhet ta kishim rrëzuar Ramën kur shkarkoi Manjanin Kryetarja e LSI-së Monika kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin ‘Opinion’ ka folur për krimin në vend
Rrëfehet Iuliano: Ja si i kam përjetuar tre finale Champiosi të humbura me Juventusin Mark Iuliano, 44 vjeç tashmë. Trajneri aktual i Partizanit është një nga lojtarët që me fanellën e Juventusit ka përjetu
Reagimet pas ndeshjes Kukësi - Skënderbeu Trajneri i Kukësit, Mladen Milinkovic u shfaq i zhgënjyer ng humbja në shtëpi ndaj Skënderbeut, duke theksuar në emision
Peter Bosz: Nëse do të kishim VAR në këtë ndeshje, prekja e Ramos do të ishte penallti Peter Bosz u prononcua përpara mediave pas humbjes ndaj Real Madridit me rezultatin 1-3 në Signal Iduna Park. Tekniku po
Klopp: Ishim skuadër pa fat Jurgen Klopp e ka bërë të qartë zhgënjimin e tij për barazimin e Liverpoolit ndaj Spartak Moskës (1-1). “Siç e kam th
Daja: Ishim mirë në të gjitha drejtimet Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja pas ndeshjes përgëzoi ekipin për lojën e zhvilluar. “Sot kemi qenë në të gjitha dre
Hyseni demanton Haradinajn: I kishim votat për INTERPOL Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka thënë se Ramush Haradinaj ka bërë gabim kur ka vendosur të tërhiqet nga