999 rezultate për

ishim

Strakosha: Nuk kishim ritmin për të sulmuar Norvegjinë Portieri Thomas Strakosha mendon se ishin në gjendje të mirë fizike, pasi nuk kishin ritmin për të sulmuar Norvegjinë.
I tradhëtuar nga Haradinaj, jep dorëheqjen kryetari i AAK në Podujevë Kryetari i degës së AAK-së në Podujevë, Fatmir Humolli, ka dhënë dorëheqje nga ky post dhe nga të gjitha funksionet në p
Duro: Fillimisht kishim vështirësi, por më pas krijuam rastet tona Një muaj i zi për Flamurtarin, që fitoren e fundit e shënon pikërisht më 18 Shkurt ndaj Lushnjës, teksa sot humbën edhe
Marco Verratti lavdëron shumë Neymarin Marco Verratti e vlerëson shumë bashkëlojtarin e tij, Neymar Jr. Ai beson se Paris Saint Germaini u eliminua nga Real Ma
Ronela Hajatin nuk e kishim parë kurrë! Pozon pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
Neymar e tepron, kërkon dyfishim page për të qëndruar Neymar nuk dëshiron të qëndrojë më tëk PSG, të paktën me këto kushte. Sipas të përditshmes britanike “The Times”, ai i k
Conte: Ishim të pafat Trajneri i Chelseat, Antonio Conte thotë se skuadra e tij ishte shumë e pafat ndaj Barcelonës, që ka në skuadër lojtarin
Chiellini: Ishim një ekip që nga fillimi e deri në fund e merituam fitoren Giorgio Chiellini tha se përvoja e bëri ndryshimin mes Juventusit dhe Tottenham Hotspur në UEFA Champions League. Ita
Ankohet Duro: Kishim shumë mungesa Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro në përfundim të ndeshjes ka thënë se ka pasur shumë mungesa për sot ndaj Vllaznisë.
Papandreu: Ishim shumë afër marrëveshjes për emrin Maqedonia e Epërme Nëse ekziston disponim nga qeveria e tanishme në Shkup, duhet ta shfrytëzojmë atë, tha ish-kryeministri i Greqisë, Jorgo
Këta njerëz nuk e dinë fjalën "problem"! (FOTO LAJM) Ka disa njerëz që mohojnë ekzistencën e vështirësive. Ata nuk e dinë fjalën "problem". Nëse do të ishim në situa
Fabregas: Është mision vetëvrasës, duhet të luajmë lojën tonë Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas, ka thënë se nuk do të shkojnë në Barcelonë që të mbrohen, pasi është një mision ve
Elvana Gjata rrëfen fëmijërinë: Ishim të varfër si gjithë shqiptarët! Elvana e ftuar në Xing me Ermal ka rrëfyer se edhe ajo dikur si të gjithë shqiptarët ishte e varfër. Ndër të tjera El
Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! (FOTO LAJM) hpeshherë, Oriola është komentuar se shfaqet shumë e zhveshur në fotot që publikon duke nxjerrë hiret e saj. Por në
Klopp: Nëse do kishim kundërshtar PSG-në, do ta kishim mposhtur Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp beson se skuadra e tij do ta kishte mposhtur PSG në Ligën e Kampionëve Jurgen Kl
Spalletti: Tejkalimi i këtyre momenteve nuk është aspak i lehtë Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka folur pas fitores 2-1 ndaj Bolognas, gjë që erdhi pas një formacioni pak më nd
E filluan me humbje, por Shehi ka një premtim për tifozët Humbja e fundjavës së kaluar në Gjirokastër e tronditi jo pak Skënderbeun. Një kolaps i papritur që rihapi garën për tit
Lotito shpërthen ndaj shefit të arbitrave: Pa gabimet e tyre do të ishim në vendin e parë Edhe pse Seria A është e monitoruar nga teknologjia, VAR-i nuk ka mundur t’i dallojë të gjitha rastet apo gabimet e arbi
Kishim dëgjuar lloj-lloj, emri i këtij fshati shqiptar do t'ju habisë Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon emrin e tyre. Në Shqipër
Qëlloi me breshëri 14 vjeçaren që dashuronte, i riu: S’e dija që ishim kushërinj Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Divjakë, ku një 22-vjeçar qëlloi me armë nda