999 rezultate për

ishim

Icardi, me këmbë në tokë: Edhe vjet ishim në krye, por nuk fituam gjë Interi mori tri pikë të arta mbrëmë ndaj Atalantës duke iu afruar ndjeshëm Napolit të vendit të parë, por kjo nuk e këna
Duro: Në qoftë se gjykimi do ishte korret them se duhet të kishim marrë më shumë Flamurtari arriti të barazonte në shtëpi ndaj Skënderbeut kryesues, por edhe në këtë ndeshje nuk munguan rezervat për gj
Milinkovic I sinqertë: Ishim me fat në barazimin kundër Kamzës Mladen Milinkovic nuk fshihet dhe e pranon se Kukësi përballë Kamzës mori një barazim me fat pasi edhe mund të kishte hu
Trajneri i Kamzës i lumtur me barazimin Trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu u shfaq shumë i kënaqur pas barazimit 2-2 që skuadra e tij regjistroi përballë kampionë
Veseli paralajmëron: Nuk i prishim raportet me Malin e Zi Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka deklaruar se Kosova ka raporte të shkëlqyera me shtetin e saj fqinj, Malin e Zi. Kr
Alketa Vejsiu dedikim të vëllait: "Jetonim në një familje të thjeshtë por ishim të gëzuar" Alketa është një prej personazheve më të famshëm të ekranit shqiptar, e cila tregohet mjaft e rezervuar për jetën e saj
Bushi: Bashkë me fatin do kishim 15 pikë, por skemi asnjërin Trajneri Alban Bushi ka mbetur shumë i zhgënjyer për barazimin me Irlandën e Veriut dhe veçanërisht për mënyrën sesi erd
Top Channel sulmon sërish Ramën: Ishim kundër Berishës, do jemi edhe kundër teje Ka plasur hapur lufta mes Kryeministrit Rama dhe Top Channel pas një serë kritikash të redaksisë së lajmeve të televizio
Ernest Gjoka pas humbjes nda Skënderbeut: Ishim pa fat Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka vlerësoi paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, por pakujdesia ishte ajo që v
Humbi mundësinë për të tentuar kreun e grupit, Allegri: Ishim shumë të "shëmtuar" Massimiliano Allegri ka pranuar se ai është zhgënjyer nga Juventusi pas barazimit prej 1-1 ndaj Sportingut. Një fitor
Allegri: Jam i zhgënjyer nga rezultati Max Allegri pranoi të ishte "i zhgënjyer" me skuadrën pas një barazimi 1-1 në Sporting "barazimi ishte e vetmja gjë e mi
Sulmohet autobusi me udhëtarë në magjistralen Prishtinë-Gjilan Është sulmuar me armë zjarri një autobus me udhëtarë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Silvovë.
Trajneri i Valencias tregon dramën: 13 orë më ndanë nga pankina e Interit Valencia po ecën me një hap fantastik në këto javë të para, duke u renditur e dyta me 24 pikë, nën drejtimin Marcelinos,
Mikja e ngushtë i jep lamtumirën Adelës: Ishim katër, por ti e theve premtimin Adela ishte një njeri i dashur me të tjerët dhe humbja e saj i ka prekur të gjithë. Shoqja e saj e ngushtë në median ku
Shqiptarët tmerrojnë Italinë: Më mirë të kishim përdhunuar gruan Dy shqiptarë grabitën shtëpinë e një çifti në një zonë periferike të Genoas pasi kishin hyrë aty me shufra hekuri në dor
Zidane: Nuk e kishim menduar që do humbisnim Zidane ka lavdëruar lojtarët, pavarësisht humbjes nga Girona me shifrat 2-1. Real Madridi ka pësuar humbjen e dytë kë
Reagon gazetari që u fye nga Rama: Bëmë sa kishim në dorë Deklarata për mediat e kryeministrit Edi Rama ka shkaktuar reagimin e fortë të medias. Kryeministri Edi Rama shpërth
Spalleti i sinqertë pas fitores 3-2: Ishim me fat, era ua çoi topat jasht Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka qeshur me idenë se skuadra e tij pati fat pas fitores prej 3-2 ndaj Sampdorias
Spalleti i sinqertë pas fitores 3-2: Ishim me fat, era ua çoi topat jasht Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka qeshur me idenë se skuadra e tij pati fat pas fitores prej 3-2 ndaj Sampdorias
Lilaj: Mund të kishim fituar, por edhe të kishim humbur Sabian Lilaj mesfushori i Skenderbeut ka folur përpara mediave për ndeshjen sonte kundër Partizanit. - Mund të kishi