999 rezultate për

ishim

Kishim dëgjuar lloj-lloj, emri i këtij fshati shqiptar do t'ju habisë Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon emrin e tyre. Në Shqipër
Qëlloi me breshëri 14 vjeçaren që dashuronte, i riu: S’e dija që ishim kushërinj Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Divjakë, ku një 22-vjeçar qëlloi me armë nda
Nusja e Elvis Pupës rrëfen vështirësitë: Flinim në teatër se nuk kishim shtëpi Ajo është një nga aktoret më të njohura në teatrin shqiptar, por në televizion u bë e njohur në emisionin e aktorit Elvi
Trondit daja e Florencit: E vranë se s'kishim lek të paguanim spitalin Ditën e sotmë në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq dy ditë më parë në një spital në M
Ne shqiptarët ose jemi budallenj ose na kanë kthyer në skllevër Nga Akademik Artan Fuga Ne themi se jemi popull i varfër??? Ju gënjejnë budallenj! Hapim sytë mos bëhemi debila!
Flet "trimi" i parë pas humbjes 5-0 të Partizanit: Ishim më keq se të rinjtë Mbrojtësi lezhjan i Partizanit, Renato Malota, ishte i pari që mori guximin të flasë për mediet dhe të komentojë humbjen
Guradiola flet pas incidentit që pati në dhomat e zhveshjes me United Pep Guardiola ka folur për herë të parë për incidentin në zhveshtore të Old Traffordit, pas fitores 1:2 ndaj Manchester
Pjanic i zhgënjyer pas barazimit, shpreson shmangjen e këtij klubi në Champions Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, është shprehur shumë i zhgënjyer për barazimin 0-0 me Interin. Gjithashtu gj
Nusja e Elvis Pupës rrëfen vështirësitë: Flinim në teatër se nuk kishim shtëpi Ajo është një nga aktoret më të njohura në teatrin shqiptar, por në televizion u bë e njohur në emisionin e aktorit Elvi
Themeluesi i PD-së: Kurrë s’e kishim besuar se Shqipëria do bëhej një dele e zezë Besnik Mustafaj i konsideruar ndryshe edhe si një nga themeluesit e Partisë Demokratikeka qenë i ftuar në News 24 ku ka
Duro: Sot kishim një skuadër që barazimi është i pranueshëm Trajneri i Flamurtarit Shpëtim Duro deklaroi se barazimi i sotëm ndaj Luftëtarit ishte i pranueshëm pavarësisht se me pa
Milinkovic: Kishim përballë një kundërshtar shumë të vështirë Në përfundim të ndeshjes, trajneri i Kukësit, Milinkoviç, u shpreh se ekipi i tij pati shanset për të shënuar edhe golin
Diego tregon sakrificat që bëri për t'u bashkuar me Juventusin Diego ka treguar disa fakte interesante rreth karrierës së tij ku bie në sy refuzimi i Bayern Munich dhe Real Madridi pë
Boateng i mërzitur me lojën e Bayernit mbrëmë Jerome Boateng nuk ka dalur i kënaqur me fitoren minimale kundër Anderlechtit duke fajësuar të gjithë ekipin. Gjerman
Habit Hueyda El Saied: Mami shiste gjakun se s’kishim bukë të hanim (VIDEO) Hueyda El Saied sot e ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up ka rrëfyer për herë të parë jetën e saj të vështirë. Aj
Di Francesco: Le të mos harrojmë cilësinë e lojtarëve të Atleticos Eusebio Di Francesco thotë se Roma duhet të ishte më e vendosur dhe Atletico Madrid thjesht dëshironte më shumë. Gial
Milinkovic: Kishim shumë raste të pastra që duhet t’i kishim shënuar Trajneri i Kukësit Mladen Milinkoviç foli për mikrofonin e RTSH-së, për humbjen e sotme ndaj Partizanit, duke fajësuar m
"Kur ishim të vegjël", Patozi kujton Sokol Olldashin Astrit Patozi, ka kujtuar Sokol Olldashin përmes një fotoje të shprepur në redaksinë e gazetës “Albania” rreth 20 vite m
Icardi, me këmbë në tokë: Edhe vjet ishim në krye, por nuk fituam gjë Interi mori tri pikë të arta mbrëmë ndaj Atalantës duke iu afruar ndjeshëm Napolit të vendit të parë, por kjo nuk e këna
Duro: Në qoftë se gjykimi do ishte korret them se duhet të kishim marrë më shumë Flamurtari arriti të barazonte në shtëpi ndaj Skënderbeut kryesues, por edhe në këtë ndeshje nuk munguan rezervat për gj