999 rezultate për

ishim

Foto që provojnë se Google ka një sens të paparë humori (FOTO LAJM) Google trajton rreth 70,000 kërkime në sekondë. Ndonjëherë rezultatet nuk përputhen mjaft me pyetjet tona të kërkimi
Kroos: Nuk ishim në nivelin e duhur ndaj Brazilit Gjermania u mposht dje nga Brazili me rezultatin minimal 0-1 në "Olympiastadion" të Berlinit. Pas takimit mesfushori
Strakosha: Nuk kishim ritmin për të sulmuar Norvegjinë Portieri Thomas Strakosha mendon se ishin në gjendje të mirë fizike, pasi nuk kishin ritmin për të sulmuar Norvegjinë.
I tradhëtuar nga Haradinaj, jep dorëheqjen kryetari i AAK në Podujevë Kryetari i degës së AAK-së në Podujevë, Fatmir Humolli, ka dhënë dorëheqje nga ky post dhe nga të gjitha funksionet në p
Duro: Fillimisht kishim vështirësi, por më pas krijuam rastet tona Një muaj i zi për Flamurtarin, që fitoren e fundit e shënon pikërisht më 18 Shkurt ndaj Lushnjës, teksa sot humbën edhe
Marco Verratti lavdëron shumë Neymarin Marco Verratti e vlerëson shumë bashkëlojtarin e tij, Neymar Jr. Ai beson se Paris Saint Germaini u eliminua nga Real Ma
Ronela Hajatin nuk e kishim parë kurrë! Pozon pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
Neymar e tepron, kërkon dyfishim page për të qëndruar Neymar nuk dëshiron të qëndrojë më tëk PSG, të paktën me këto kushte. Sipas të përditshmes britanike “The Times”, ai i k
Conte: Ishim të pafat Trajneri i Chelseat, Antonio Conte thotë se skuadra e tij ishte shumë e pafat ndaj Barcelonës, që ka në skuadër lojtarin
Chiellini: Ishim një ekip që nga fillimi e deri në fund e merituam fitoren Giorgio Chiellini tha se përvoja e bëri ndryshimin mes Juventusit dhe Tottenham Hotspur në UEFA Champions League. Ita
Ankohet Duro: Kishim shumë mungesa Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro në përfundim të ndeshjes ka thënë se ka pasur shumë mungesa për sot ndaj Vllaznisë.
Papandreu: Ishim shumë afër marrëveshjes për emrin Maqedonia e Epërme Nëse ekziston disponim nga qeveria e tanishme në Shkup, duhet ta shfrytëzojmë atë, tha ish-kryeministri i Greqisë, Jorgo
Këta njerëz nuk e dinë fjalën "problem"! (FOTO LAJM) Ka disa njerëz që mohojnë ekzistencën e vështirësive. Ata nuk e dinë fjalën "problem". Nëse do të ishim në situa
Fabregas: Është mision vetëvrasës, duhet të luajmë lojën tonë Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas, ka thënë se nuk do të shkojnë në Barcelonë që të mbrohen, pasi është një mision ve
Elvana Gjata rrëfen fëmijërinë: Ishim të varfër si gjithë shqiptarët! Elvana e ftuar në Xing me Ermal ka rrëfyer se edhe ajo dikur si të gjithë shqiptarët ishte e varfër. Ndër të tjera El
Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! (FOTO LAJM) hpeshherë, Oriola është komentuar se shfaqet shumë e zhveshur në fotot që publikon duke nxjerrë hiret e saj. Por në
Klopp: Nëse do kishim kundërshtar PSG-në, do ta kishim mposhtur Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp beson se skuadra e tij do ta kishte mposhtur PSG në Ligën e Kampionëve Jurgen Kl
Spalletti: Tejkalimi i këtyre momenteve nuk është aspak i lehtë Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka folur pas fitores 2-1 ndaj Bolognas, gjë që erdhi pas një formacioni pak më nd
E filluan me humbje, por Shehi ka një premtim për tifozët Humbja e fundjavës së kaluar në Gjirokastër e tronditi jo pak Skënderbeun. Një kolaps i papritur që rihapi garën për tit
Lotito shpërthen ndaj shefit të arbitrave: Pa gabimet e tyre do të ishim në vendin e parë Edhe pse Seria A është e monitoruar nga teknologjia, VAR-i nuk ka mundur t’i dallojë të gjitha rastet apo gabimet e arbi