999 rezultate për

ishim

Rrëfehet grabitësi që goditi kambistin me levë: Kishim borxhe Ka pranuar të rrëfehet njëri prej autorëve të grabitjes së kambistit Agron Shira paraditen e së premtes 29 mars 2019.
Rudi Vata: S’kemi kualitetin që kishim në 2016 I ftuar në studion e emisionin "Ëndërr Kuqezi" në RTSH, ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata ka folur për gjendjen aktua
De Vrij: Sot duhet të ruanim avantazhin, ndërsa të enjten na duhej të përmbysnim disavantazhin Pas vërshëllimës së trefishtë, Stefan de Vrij nuk ka përmbajtur entuziazmin e tij për fitoren e rëndësishme me rezultati
Spaletti: U nervozuam pas golit Inter i ka thënë lamtumirë Europa League pas humbjes 1-0 të pësuar në shtëpi kundër Eintracht Frankfurt. Këto kanë qenë
Neuer: Ishim dobët në sulm, Mane ma punoi te goli (VIDEO) goli i bukur i Sadio Mane, që e shtyu Liverpool-in drejt fitores 3-1 ndaj bavarezëve në “Allianz Arena”, duke siguruar ç
Solskjaer: Ishim të ngadaltë përballë Arsenal Arsenal ka mposhtur Manchester United me rezultatin 2-0 duke i shkaktuar humbjen e parë Ole Gunnar Solskjaer në Premier
Klopp: Ishim superiorë, tani duhet të jemi perfekt Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, u shpreh pak orë para duelit me Manchester United se kjo përballje nuk do të ndikojë
Tmerr në ajër, avioni shpërthen në tym dhe bën ulje të detyruar në Rinas Një avion i linjës “Blue Panorama” që udhëtonte nga Tirana drejt Anconës ka kryer ulje të detyruar pak minuta pasi ishte
Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të larg
Anulohet urdhri për dentistët, nuk ka dyfishim të çmimeve (FOTO LAJM) Asambleja Kombëtare e Urdhrit të Stomatologut vendosi që të bëjë anulimin e vendimit të mëparshëm që dyfishonte tarifat
Daja shpërthen ndaj arbitrit: E kishim kundër gjithë lojës Trajneri i Flamurtarit pas humbjes me Kukësin kritikoi arbitrin Olsi Sokoli për vendimet e tij. "Mungesat e shumta so
"Sapo kishim kryer marrëdhënie...pastaj e pashë të përpëlitej", rrëfehet 20-vjeçarja Së fundmi janë zbardhur dëshmitë e të përfshirëve në vrasjen e Arben Gjecit. Ky i fundit kishte lidhje me një vazjë
'S'dinte kush nga ne ishte babai fëmijës', historia e këngëtarit shqiptar me malazezen Të ftuar në "Xing me Ermalin" janë Agim Gërguri nga grupi Fisnikët dhe Ertila Koka. Ata kanë bashkëpunuar së fundmi për
Ministria e Shëndetësisë çon në gjykatë vendimin për dyfishimin e shërbimeve dentare Urdhëri i Stomatologut së fundmi ka vendosur që të dyfishohen çmimet e shërbimeve dentare, por kjo ka sjellë reagime të
Flet babai i futbollistit të zhdukur: "Nuk na vuri veshin, i kishim prerë biletën" "Hera e fundit që kam folur me të ka qenë e dielë. Të gjithë jemi të surprizuar dhe befasuar nga ajo që ka ndodhur. Nëse
Ramos: Dominuam ndeshjen dhe mund të kishim shënuar më shumë gola Sergio Ramos është i lumtur që tifozët e Real Madridit tani mund të shkojnë të lumtur në shtëpi pas “paraqitjes së mreku
I mbijetuari i aksidentit tragjik në Levan rrëfen tmerrin: Na mori para makina (VIDEO) “Shkova të shihja për gjendjen e kushëririt që ishte aksidentuar, kur një makinë na mori të gjithëve para”. Ky ka qenë r
Veliaj merr vendimin: Të hënën prishim ndërtimin pa leje të Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kur ishte kryetar i
Studentja ja thotë në sy kryeministrit: Ah sikur të kishim... (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po organizon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës, ndërkohë që shumë stud
Reagon Totti pas shortit të Champions League: Ishim me fat Pas përfundimit të shortit në Uefa Champions Lague ka pas reagime nga drejtuesit e disa skuadrave. Një prej tyre ësh