999 rezultate për

ishim

Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të larg
Anulohet urdhri për dentistët, nuk ka dyfishim të çmimeve (FOTO LAJM) Asambleja Kombëtare e Urdhrit të Stomatologut vendosi që të bëjë anulimin e vendimit të mëparshëm që dyfishonte tarifat
Daja shpërthen ndaj arbitrit: E kishim kundër gjithë lojës Trajneri i Flamurtarit pas humbjes me Kukësin kritikoi arbitrin Olsi Sokoli për vendimet e tij. "Mungesat e shumta so
"Sapo kishim kryer marrëdhënie...pastaj e pashë të përpëlitej", rrëfehet 20-vjeçarja Së fundmi janë zbardhur dëshmitë e të përfshirëve në vrasjen e Arben Gjecit. Ky i fundit kishte lidhje me një vazjë
'S'dinte kush nga ne ishte babai fëmijës', historia e këngëtarit shqiptar me malazezen Të ftuar në "Xing me Ermalin" janë Agim Gërguri nga grupi Fisnikët dhe Ertila Koka. Ata kanë bashkëpunuar së fundmi për
Ministria e Shëndetësisë çon në gjykatë vendimin për dyfishimin e shërbimeve dentare Urdhëri i Stomatologut së fundmi ka vendosur që të dyfishohen çmimet e shërbimeve dentare, por kjo ka sjellë reagime të
Flet babai i futbollistit të zhdukur: "Nuk na vuri veshin, i kishim prerë biletën" "Hera e fundit që kam folur me të ka qenë e dielë. Të gjithë jemi të surprizuar dhe befasuar nga ajo që ka ndodhur. Nëse
Ramos: Dominuam ndeshjen dhe mund të kishim shënuar më shumë gola Sergio Ramos është i lumtur që tifozët e Real Madridit tani mund të shkojnë të lumtur në shtëpi pas “paraqitjes së mreku
I mbijetuari i aksidentit tragjik në Levan rrëfen tmerrin: Na mori para makina (VIDEO) “Shkova të shihja për gjendjen e kushëririt që ishte aksidentuar, kur një makinë na mori të gjithëve para”. Ky ka qenë r
Veliaj merr vendimin: Të hënën prishim ndërtimin pa leje të Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kur ishte kryetar i
Studentja ja thotë në sy kryeministrit: Ah sikur të kishim... (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po organizon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës, ndërkohë që shumë stud
Reagon Totti pas shortit të Champions League: Ishim me fat Pas përfundimit të shortit në Uefa Champions Lague ka pas reagime nga drejtuesit e disa skuadrave. Një prej tyre ësh
"Na goditën si të ishim kriminelë!”, flet studenti pas përplasjeve me policinë (VIDEO) Në një moment ku qindra studentë janë mbledhur për të 13-tën ditë për të protestuar, para Kryeministrisë ka patur edhe t
Gjoka: Nuk arritëm dot të merrnim atë që kishim në plan Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka foli pas humbjes ndaj Flamurtarit u shpreh se është i mërzitur me këtë rezultat. • Sa
Klopp: Napoli nuk e dinte se kush ishim Trajneri i Liverpool Jurgen Klopp deklaron veten e tij si trajnerin më krenar të futbollit pasi ekipi i tij është kualif
Spaletti: Kishim presion psikologjik, nuk mbajtëm dot balancën Luçiano Spaleti ka reaguar pas eleminimit të hidhur nga Champios League ku zikalttrit nuk shfrytëzuan si duhet ndalesën
Bonucci: Napoli është rivali i Juventusit Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, ka thënë se Napoli edhe këtë sezon është skuadra e vetme që mund të ra rivaliz
"Sot mund të ishim në funeralin e Inës", Rama sulmon sërish banorët Kryeministri Edi Rama duket se nuk ka ndërmend të ndalet. Këtë mbrëmje ai ka sulmuar banorët e “Unazës së Re” në Tira
Daliç: Ishim gati të futeshim në fushë ndaj Spanjës Trajneri i kombëtares së Kroacisë, Zlatko Daliç ka theksuar se minutat e fundit ishin dramatike. Ndër të tjera ai tha
Fatmën dhe Alfion desh i "rrasën" në burg, moderatorja tregon tmerrin në Tajlandë Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani pranuan lidhjen e tye në publik, duke u bërë kështu të preferuarit e fansave. Së fu