999 rezultate për

ishim

Nënë për herë të dytë, Amber Rose i vendosi djalit emrin më të pazakontë që kishim dëgjuar (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore, Amber Rose, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë nga lidhja e
Anila Çela flet hapur për sherrin me Orindën: Nuk ishim shoqe të ngushta (FOTO LAJM) Anila Çela është shndërruar në një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit. Me shumë vite eksperiencë, Anila është b
Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s’e kishim parë më herët (VIDEO) Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna, po sjell për publikun një autobiografi vizuale. Këngëtarja ka realizuar nj
Këtë truk të Lady Dianës për veshjet e saj, nuk e kishim ditur deri më sot (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar shpesh: Kate Middleton mund të paraqitet me të njejtën veshje në daljet e saj publike, pa e patur aspak pro
Rodgers rikujton rrëshqitjen e Gerrard në ndeshjen ndaj Chelsea-t (VIDEO) Brendan Rodgers kthehet në Anfield Road për herë të parë që nga shkarkimi në vitin 2015. Rodgers, i cili tash drejton
Pësuan 7 gola nga Bayern, si ndihet Pochettino Tottenham ka pësuar një humbje të turpshme në shtëpia ndaj Bayern Munich. Pas ndeshjes, kjo ishte deklarata e trajnerit
Kosova ndihmon Shqipërinë pas tërmetit: Kur ne kishim nevojë, ju hapët shtëpinë! Zv.ministri i Brendshëm, Julian Hodaj, së bashku me ministrin e Punëve të Brendshme të Kosovës, Ekrem Mustafa, zhvilluan
Molliqaj: Kur ishim tek VV, amerikanët nuk na takonin fare Dardan Molliqaj sot në emisionin Analiza Zgjedhore ka folur rreth koalicionit PSD – AAK. Molliqaj ka thënë se ky koal
Kurti vijon "zbythjen": E njoh Pavarësinë e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një bashkëbisedim në KDI ” me temën “Marrëveshja përfundimtare Kosovë – Ser
Barazimi befasues përball Watford, Xhaka: Ishim të frikësuar Granit Xhaka është emëruar si kapiten i Arsenalit, por shiriti si duket i ka bërë keç yllit shqiptar. Mesfushori i Zv
"Ishim në gjumë, u asfiksuam": Flasin fëmijët që i shpëtuan zjarrit të madh në Fushë-Krujë Fëmijët që banonin në katin e tretë të pallatit që u dogj ditën e sotme tregojnë momentet e tmerrit dhe arritën të dilni
Skandali në ndeshjen ndaj Shqipërisë, reagon Griezmann Antoine Griezmann, ka komentuar skandalin që ndodhi mbrëmë në ndeshjen kualifikuese kundër Shqipërisë. Ky takim nisi
Celina i lumtur me fitoren: Kishim besimin se do të përmbysnim rezultatin Mesfushori i Kosovës, Bersant Celina ka folur pas fitores historike ndaj Republikës së Çekisë e vlefshme për eliminatore
Ndodhi ajo që kishim frikë? Mozzik s’duket gjëkundi në ditëlindjen e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana e festoi ditëlindjen e saj me plot miq e një festë të madhe, por një gjë na bëri të dyshojmë sërish! Mozzik
Zbardhet dëshmia e vrasësit të shqiptarit në Greqi: I thashë që nuk kishim shkuar për të, u përpoqa ta qetësoja Zbardhet dëshmia e njërit prej të akuzuarve për vrasjen e shqiptarit, që ishte roje sigurie në një kompani në Korydallos
Nga ulëset, tek dushet dhe tualetet: Dalin fotot brenda "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Publikohen fotot brenda ‘Arenës Kombëtare’ në kryeqytet, stadiumi i cili është drejt përfundimit dhe, sipas kryeministri
Këta njerëz e bëjnë botën ndryshe (FOTO LAJM) Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote
Kishim frikë se mos Enveri na vdiste duke bërë seks me Nexhmijen! Mjeku rrëfen sekretet e "Bllokut" Blloku ishte ndoshta zona më e mistershme në Shqipërinë e paraviteve ’90. E ëndërruar dhe e paarritshme prej shumicës.
Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete social
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S