999 rezultate për

ishim

Gjebrea: S’kishim për qëllim të bënim drejtësi me intervistën E gjithë zhurma e madhe që ndodhi pas realizimit të intervistës me të dënuarin me burg përjetë Marjan Rroku, një reagim
Veliaj heq dorë nga 10-fishimi i taksave për bizneset Bashkia e Tiranës mesa duket është tërhequr nga 10-fishimi i taksave, e kjo pas protestës së bizneseve. Pas një debat
Pa SHBA-të nuk do ishim shtet as për 8 ditë Analisti Lumir Abdixhiku ka shkruar rreth zërave të fundit që po shprehen kundër ambasadorit amerikan në Kosovë, Greg De
Biznesi i vogël në protestë kundër 15-fishimit të taksave Rritja e taksave ka bërë bashkë biznesin e vogël, për një protestë para Bashkisë së Tiranës. Paraditen e sotme, biznesi
Ish-deputeti i PS kritikon Blushin: Kishim dy vjet pa e parë Ish-deputeti socialist i Elbasanit, Bukurosh Stafa, ka qënë mjaft kritik ndaj qëndrimeve të Blushit. "Keqardhje e madhe
Ku do të ishim sot nëse do të ishin 500 vende pune në ditë në Maqedoni? (FOTO) "Në Republikën e Maqedonisë çdo ditë hapen rreth 500, 600 vende të reja pune", tha Vllatko Popovski, drejtor i Agjencisë
Alex: Nuk ishim të përqëndruar Mrojtësi Brazilian i Milanit ka thënë pas ndeshjes në barazimin (1-1) ndaj Udineses, se skuadrës i mungoi përqendrimi.
Familja Mema kërkon mbrojtje nga policia: Nuk ishim ne atentatorët! Pjesëtarë të familjes Mema që jetojnë në Tiranë dhe në Elbasan kanë kërkuar që të mbrohen nga ana e policisë pasi ndihen
Ja cili është sporti i preferuar i foshnjës 14-muajshe (VIDEO) Wshtë vetëm 14 muajshe dhe akoma nuk është në gjendje që të ecë mirë, por është e pabesueshme të shikosh se si kjo foshn
Komandant Lushnja: Në Kumanovë ranë dy dëshmorë, të tjerët u tradhëtuan Gazeta "Lajm" sjell letrën nga burgu të Genc Sefës, "Komandant Lushnja", njëri prej pjesëtarëve të Grupit të Kumanovës,
Ish "branitelli": Ahmetin mund ta vrisnim kur të donim, por e kishim të ndaluar (VIDEO) Ish "branitelli" dhe bashkëpunëtori i ngushtë i ish-presidentit Boris Trajkovski, Zlatko Keskovski, jep detale sesi poli
"Kosova humb për një votë", Haliti: Po të ishte Berisha kishim fituar Kryetari i delegacionit të Kosovës në KiE, Xhavit Halili thotë në një intervistë për Shqiptarja.com se, angazhimi i dele
Rama: E vërteta për foton me makaronat Kryeministri Edi Rama ka qenë në studion e Ermal Mamaqit në emisionin "Shtatë ditë pa Ermalin" që transmetohet në Digita
Policia: Ishim të detyruar të ndërhynim në selinë e Vetëvendosjes Pas 80 kallëzimeve penale të paraqitura në Gjykatë nga aktivistë dhe zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me ndërhyrj
Bejta: Me Rufi Osmanin ishim miq, na ndau politika (VIDEO) Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, i ftuar në emision "Në mbrëmje", në Tv21, ka folur mbi rrethanat se si u
Zymberi rikujton Ali Ahmetin me shokë në 2001: Dikur ishim njësoj, e sot? Ish komandanti i policisë ushtarake të UÇK-së në rajonin e Likovës, Abedin Zymberi, sot përmes një fotografie ka rikujtu
Habit kryebashkiakja e Molenbekut: Kishim dijeni për sulmet në Paris Ideatori i sulmeve të Parisit Abdelhamid Abaud dhe dy vëllezërit Salah dhe Brahim Abdeslam ishin në një listë të dyshuar
Shala: Kishim informacione per ekzekutime nga Grupi i Kumanoves Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut në Kosovë kërkon zbardhjen urgjente të dyshimeve për rastin e
Gjyqtari i Francë-Gjermani: Nuk ia kishim idenë ç'po ndodhte Gjyqtari i ndeshjes Francë-Gjermani, ka folur lidhur me përjetimet e tij, pas sulmeve terroriste në Paris. Mateu Laho
UNESCO, Thaçi: Kishim mbështetje të madhe, Serbia e keqkuptoi Gjatë mbledhjes së Qeverisë, ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka thënë se, vendimi i mospranimit të Kosovës n