999 rezultate për

ishim

Muller shpërthen ndaj gjykimit: Ishte një ndeshje 10 kundër 14 Vazhdojnë deklaratat e bujshme të futbollistëve të Bayernit pas eliminimit në Ligën e Kampionëve. Thomas Muller ka mbet
Meta kërcënon hapur Ramën: Ishim në opozitë edhe… Kreu i LSI-së Ilir Meta edhe ditën e sotme bëri thirrje për dialog mes palëve politike me qëllim që të mbahen zgjedhjet
"Nëse do të kishim ende këtë sulmues, do të shënonim 20 gola më shumë" Jose Mourinho ka përmendur një futbollist që beson se do të shënonte shumë gola në Manchester United. Jose Mourinho k
Dhuna e tifozëve, amerikanët të shokuar nga frika Bashkëtrajneri i skuadrës së Vllaznisë në basketbollin e meshkujve, Bledar Gjeçaj, ka folur në lidhje me ngjarjet që ndo
Incidenti me parashutë në Vlorë, rrëfehet burri i të lënduarës: Ishim lart kur.....(VIDEO) Sot rreth orës 13:30 gjatë zhvillimit të aktivitetit të hedhjes me parashutë në Kaninë një vajzë është dëmtuar gjatë ulj
Kjo foto e luftës përloti botën, Sherifja: Kishim 24 orë pa ngrënë (VIDEO) Ishte marsi i vitit 1999, periudhë kjo e cila për popullin e Kosovës ishte tejet e rëndë. Kolona të gjata njerëzish,
Pazari i Ri, Rama: Mos ishim ne, këtu do festonin mizat e mushkonjat Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka nisur festën e “Ditës së Verës” në kryeqytet në inagurimin e Pazarit të Ri në Tir
Ikja e Tahirit, Blushi: Kishim një qeveri teknike, tani u bë qeveri septike Kreu i Lëvizjes LIBRA ka komentuar largimet e përfolura në qeveri duke thënë se tashmë Rilindja po shkërmoqet. Nëpërmjet
Ditari i pabotuar i ushtarit italian: Nga bodelloja me bukuroshe ne Elbasan tek netët në "Tomorr" (FOTO LAJM) Një histori aq sa e pabesueshme eshte mjaft informuese se çfarë ndodhte në Shqipëri gjatë luftës së Dytës Boterore ka ar
Josa pas humbjes: Nuk pendova që zgjodha Tiranën Pas humbjes 1-0 kundër Laçit në transfertë, trajneri i Tiranës, Mirel Josa është shprehur se nuk është penduar që ka zgj
Rakiç: Nuk e prishim murin në veri të Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiç, ka thënë se nuk ka asnjë marrëveshje me qeverinë e Kosovës në lidhje me mu
“LSI do ta prishte koalicionin me PS-në vetëm për interesa të vendit” Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Top Story” ka folur për zgjedhjet e ardhshme si dhe
Tërmeti 4.7 ballë shkundi vendin, banorët në alarm: Nuk kishim parë si ky... (FOTO LAJM) Një tërmet me forcë 4.7 ballë tronditi para pak minutash vendin duke u ndjerë i fortë në zonën e Beratit ku edhe ishte e
Trondit ish-gjenerali serb: Dinim çdo lëvizje të Adem Jasharit, kishim një ish-ministër shqiptar spiun në UÇK (FOTO LAJM) Ish gjenerali i ushtrisë serbe, Stevan Duroviç, ka thënë se ushtria serbe ka pasur spiunë shqiptarë të përfshirë në UÇK,
Po të kishim President, sot do duhej të shpallej gjendje e jashtëzakonshme! Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka reaguar mbi trenin serb duke akuzuar në mënyrë të drejtëpë
Hoxhaj: Kishim presione të mëdha, por e ndaluam vizitën Nikoliçit Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Enver Hoxhaj, gjatë një konference për shtyp, tha se autoritetet e K
"Ishim duke parë ndeshjen me flamurin shqiptar, greku na qëlloi me pistoletë" Dy të rinj shqiptar kanë përjetuar momente tmerri në një lokal në Kallamata të Greqisë, duke parë një ndeshje futbolli.
Përndiqej nga gardisti, zbardhet dëshmia e vajzës: Ishim lidhur prej 5 vitesh por... Gardisti që u arrestua dy ditë më parë nga SHÇBA, duket se ka pasur një histori dashurie të mëparshme me 39- vjeçaren që
Enkel Alikaj: Luanim duke ngrenë byrekë para ndeshjes Enkel Alikaj, një nga pesë anëtarët e “grupit armiqësor” që u pezulluan nga skuadra e Elbasanit për shkak se kanë nxitur
Ali Ahmeti: Ne ishim ata që luftuam edhe për ata që na shajnë "Bashkimi Demokratik për Integrim duhet përkrahur pasi është forcë e vetme politike që ka lindur nga atdhetarët dhe luft