999 rezultate për

ishim

Ikja e Tahirit, Blushi: Kishim një qeveri teknike, tani u bë qeveri septike Kreu i Lëvizjes LIBRA ka komentuar largimet e përfolura në qeveri duke thënë se tashmë Rilindja po shkërmoqet. Nëpërmjet
Ditari i pabotuar i ushtarit italian: Nga bodelloja me bukuroshe ne Elbasan tek netët në "Tomorr" (FOTO LAJM) Një histori aq sa e pabesueshme eshte mjaft informuese se çfarë ndodhte në Shqipëri gjatë luftës së Dytës Boterore ka ar
Josa pas humbjes: Nuk pendova që zgjodha Tiranën Pas humbjes 1-0 kundër Laçit në transfertë, trajneri i Tiranës, Mirel Josa është shprehur se nuk është penduar që ka zgj
Rakiç: Nuk e prishim murin në veri të Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiç, ka thënë se nuk ka asnjë marrëveshje me qeverinë e Kosovës në lidhje me mu
“LSI do ta prishte koalicionin me PS-në vetëm për interesa të vendit” Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Top Story” ka folur për zgjedhjet e ardhshme si dhe
Tërmeti 4.7 ballë shkundi vendin, banorët në alarm: Nuk kishim parë si ky... (FOTO LAJM) Një tërmet me forcë 4.7 ballë tronditi para pak minutash vendin duke u ndjerë i fortë në zonën e Beratit ku edhe ishte e
Trondit ish-gjenerali serb: Dinim çdo lëvizje të Adem Jasharit, kishim një ish-ministër shqiptar spiun në UÇK (FOTO LAJM) Ish gjenerali i ushtrisë serbe, Stevan Duroviç, ka thënë se ushtria serbe ka pasur spiunë shqiptarë të përfshirë në UÇK,
Po të kishim President, sot do duhej të shpallej gjendje e jashtëzakonshme! Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka reaguar mbi trenin serb duke akuzuar në mënyrë të drejtëpë
Hoxhaj: Kishim presione të mëdha, por e ndaluam vizitën Nikoliçit Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Enver Hoxhaj, gjatë një konference për shtyp, tha se autoritetet e K
"Ishim duke parë ndeshjen me flamurin shqiptar, greku na qëlloi me pistoletë" Dy të rinj shqiptar kanë përjetuar momente tmerri në një lokal në Kallamata të Greqisë, duke parë një ndeshje futbolli.
Përndiqej nga gardisti, zbardhet dëshmia e vajzës: Ishim lidhur prej 5 vitesh por... Gardisti që u arrestua dy ditë më parë nga SHÇBA, duket se ka pasur një histori dashurie të mëparshme me 39- vjeçaren që
Enkel Alikaj: Luanim duke ngrenë byrekë para ndeshjes Enkel Alikaj, një nga pesë anëtarët e “grupit armiqësor” që u pezulluan nga skuadra e Elbasanit për shkak se kanë nxitur
Ali Ahmeti: Ne ishim ata që luftuam edhe për ata që na shajnë "Bashkimi Demokratik për Integrim duhet përkrahur pasi është forcë e vetme politike që ka lindur nga atdhetarët dhe luft
Gruaja e kapitenit që humbi jetën: Kishim planifikuar të bënim një udhëtim (FOTO) Kapiteni i Chapecoense që humbi jetën më aksidentin e tmerrshëm në Kolumbi kishte planifikuar që të kalonte pushime në R
De Biasi shokon të gjithë: Ndeshjet që kishim për t’i fituar i kemi fituar! Trajneri i kombëtares, Gianni De Biasi ka dhënë një intervistë të gjatë për portalin e njohur "goal.com" teksa ka befas
Ahmeti: Nuk i realizuam premtimet sepse nuk e kishim mandatin e plotë BDI mbajti ditën e sotme mitingjet e saj në Manastir dhe Prespë. Kryetari i saj Ali Ahmeti, deklaroi se ky mandat isht
Rrëfimi i veçantë i Balaj-t: Me Roshin ishim pranë firmës me PSG-n Bekim Balaj është protagonistë gjatë këtij sezoni me skuadrën e Terek Grozny. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare po shkë
Ish-misi: Trump na "inspektonte" si të ishim "copa mishi" Duket se nuk paskan fund marrëzitë e kandidatit republikan për presindent të SHBA-ve, Donald Trump. Një ish-konkuren
Cozman rrëfen se si ndodhi përleshja me Noizyn: Ishim 2 me 15 Ylli i Babastars, Cozman, ka folur për herë të parë në lidhje me incidentin e përleshjes me Noizyn dhe grupin e tij, i c
Aksidenti në Gjirokastër/ Pasagjerët: Ishim në gjumë, thyem xhamat të dilnim (FOTO LAJM) Pasagjerët e autobusit që kthehej nga Greqia kanë qenë në gjumë në momentin që ndodhi aksidenti dhe kanë kuptuar se çfar