999 rezultate për

ishim

Bano: Kundër Skënderbeut ishim të pafuqishëm Në intervistën pas ndeshjes me Skënderbeun, trajneri i Lushnjës, Artan Bano, u shpreh i pafuqishëm, dhe tha se skuadra e
Valverde: Ata na kapën në befasi Ernesto Valverde, trajner i Barcelonës, doli në konferenc për shtyp pas barazimit ndaj Atletico Madrid në "Wanda Metrop
Kryemadhi fajëson LSI-në: Duhet ta kishim rrëzuar Ramën kur shkarkoi Manjanin Kryetarja e LSI-së Monika kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin ‘Opinion’ ka folur për krimin në vend
Rrëfehet Iuliano: Ja si i kam përjetuar tre finale Champiosi të humbura me Juventusin Mark Iuliano, 44 vjeç tashmë. Trajneri aktual i Partizanit është një nga lojtarët që me fanellën e Juventusit ka përjetu
Reagimet pas ndeshjes Kukësi - Skënderbeu Trajneri i Kukësit, Mladen Milinkovic u shfaq i zhgënjyer ng humbja në shtëpi ndaj Skënderbeut, duke theksuar në emision
Peter Bosz: Nëse do të kishim VAR në këtë ndeshje, prekja e Ramos do të ishte penallti Peter Bosz u prononcua përpara mediave pas humbjes ndaj Real Madridit me rezultatin 1-3 në Signal Iduna Park. Tekniku po
Klopp: Ishim skuadër pa fat Jurgen Klopp e ka bërë të qartë zhgënjimin e tij për barazimin e Liverpoolit ndaj Spartak Moskës (1-1). “Siç e kam th
Daja: Ishim mirë në të gjitha drejtimet Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja pas ndeshjes përgëzoi ekipin për lojën e zhvilluar. “Sot kemi qenë në të gjitha dre
Hyseni demanton Haradinajn: I kishim votat për INTERPOL Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka thënë se Ramush Haradinaj ka bërë gabim kur ka vendosur të tërhiqet nga
Zidane: Ishim të pafat, kemi pasur 26-27 raste Zinedine Zidane pranoi se ata kanë probleme në “Santiago Bernabeu”, veçanërisht me golin. Trajneri francez, pavarësisht
Perez nervozohet me Zidanen: Nuk duhej ta kishim shitur Moratën Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka qenë shumë nervoz me Zinedine Zidanen në mbrëmjen e së mërkurës. Hu
Idriz Batha: Barazimi ishte i merituar me Kukësin, pavarësisht se ishim më të mirë Idriz Batha pas ndeshjes pohoi se barazimi nuk ishte rezultati më i drejtë, pasi Partizani ishte më superior se Kukësi.
Nusja "thyen" traditat, martohet me fustan të zi (FOTO LAJM) Kur shumica e vajzave ëndërrojnë për ditën e tyre të dasmës, fantazitë e tyre zakonisht përfshijnë këtu edhe një fustan
Morata: Fitore e bukur, por akoma nuk jemi në krye të tabelës Morata tha pas fitores ndaj Leicester Cityt se ishte fitore e rëndësishme. “Ishte e rëndësishme të fitojmë kështu. Ku
Habit mesfushori i Tiranës: Ishim më mirë se Kukësi Asion Daja i gëzohet trofeut të radhës së bardhebluve, por më shumë krenohet me lojën. Në një deklaratë të dhënë pas Sup
Heroi i Kombëtares: Loja jonë ndryshoi pasi në fushë hynë Basha dhe Memushaj Etrit Berisha tha pas ndeshjes se kuqezinjtë filluan të funksionojnë siç duhej vetëm pasi në fushë hynë Basha dhe Memush
Heroi i Kombëtares: Loja jonë ndryshoi pasi në fushë hynë Basha dhe Memushaj Etrit Berisha tha pas ndeshjes se kuqezinjtë filluan të funksionojnë siç duhej vetëm pasi në fushë hynë Basha dhe Memush
Agolli: Ishte rezultati i duhur, mund të kishim humbura Ansi Agolli është i kënaqur me barazimin ndaj Maqedonisë. Mbrojtësi e quajti të arritshëm vendin e tretë, teksa shpresoi
Habit Panucci: Edhe mund ta kishim humbur ndeshjen Trajneri i Shqipërisë, Christian Pannuci, e ka cilësuar rezultat të drejtë barazimin ndaj Maqedonisë. Ai u shpreh për
Mimoza Kusari sulmon LDK-në: Kishim marrëveshje, ata e prishën Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës dhe kandidatja nga ‘Alternativa’ për kryetare të Gjakovës, Mimoza Kusari-L