999 rezultate për

ishim

Kurti vijon "zbythjen": E njoh Pavarësinë e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një bashkëbisedim në KDI ” me temën “Marrëveshja përfundimtare Kosovë – Ser
Barazimi befasues përball Watford, Xhaka: Ishim të frikësuar Granit Xhaka është emëruar si kapiten i Arsenalit, por shiriti si duket i ka bërë keç yllit shqiptar. Mesfushori i Zv
"Ishim në gjumë, u asfiksuam": Flasin fëmijët që i shpëtuan zjarrit të madh në Fushë-Krujë Fëmijët që banonin në katin e tretë të pallatit që u dogj ditën e sotme tregojnë momentet e tmerrit dhe arritën të dilni
Skandali në ndeshjen ndaj Shqipërisë, reagon Griezmann Antoine Griezmann, ka komentuar skandalin që ndodhi mbrëmë në ndeshjen kualifikuese kundër Shqipërisë. Ky takim nisi
Celina i lumtur me fitoren: Kishim besimin se do të përmbysnim rezultatin Mesfushori i Kosovës, Bersant Celina ka folur pas fitores historike ndaj Republikës së Çekisë e vlefshme për eliminatore
Ndodhi ajo që kishim frikë? Mozzik s’duket gjëkundi në ditëlindjen e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana e festoi ditëlindjen e saj me plot miq e një festë të madhe, por një gjë na bëri të dyshojmë sërish! Mozzik
Zbardhet dëshmia e vrasësit të shqiptarit në Greqi: I thashë që nuk kishim shkuar për të, u përpoqa ta qetësoja Zbardhet dëshmia e njërit prej të akuzuarve për vrasjen e shqiptarit, që ishte roje sigurie në një kompani në Korydallos
Nga ulëset, tek dushet dhe tualetet: Dalin fotot brenda "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Publikohen fotot brenda ‘Arenës Kombëtare’ në kryeqytet, stadiumi i cili është drejt përfundimit dhe, sipas kryeministri
Këta njerëz e bëjnë botën ndryshe (FOTO LAJM) Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote
Kishim frikë se mos Enveri na vdiste duke bërë seks me Nexhmijen! Mjeku rrëfen sekretet e "Bllokut" Blloku ishte ndoshta zona më e mistershme në Shqipërinë e paraviteve ’90. E ëndërruar dhe e paarritshme prej shumicës.
Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete social
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S
Lerda: Nuk e nisëm mirë se nuk ishim të qetë, nuk jemi më pak cilësorë se ata Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, mendon se ekipi i tij ka gabuar sidomos në pjesën e parë të ndeshjes së sotme kundë
Duma në 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi: Nëse do funksiononte do të kishim zyrtarë të lartë në burg Ish-deputetja demokrate, Grida Duma e ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komenton 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi.
Dëshmia e një prej turistëve: Shpëtuam njëri-tjerin, vajzën e pamë që e mori uji, por ishim shumë larg Një turist tregoi tmerrin që përjetoi dhe si arriti që të shpëtonte vetë dhe njërin nga katër fëmijët nga rrjedha e lumi
Demi optimist për barazimin e Partizanit, trajneri Lerda: Me pak fat mund të kishim fituar Partizani ka bërë një paraqitje mbi pritshmëritë në ndeshjen e parë eliminatore të ‘Champions League’ kundër Qarabag, du
Të dashurit ngatërrojnë binjaket që vishen dhe grimohen çdo ditë njësoj (FOTO LAJM) Motrat binjake kanë zbuluar se kanë zgjedhur të duken njësoj gjithmonë duke u grimuar dhe veshur njësoj. Shanae dhe Re
Allegri: Ishim me pushime Juventusi u mund 2-0 nga Sampdoria në ndeshjen e fundit të sezonit, që ishte njëkohësisht e fundit për Max Allegrin në s
Gjoka: Ndeshja më e shëmtuar Ernest Gjoka, trajneri i Kukësit, dukshëm i zhgënjyer u shfaq pas humbjes me Skënderbeun. Në emisionin "Gol pas Goli" në
De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët Kevin De Bryne nuk ndjen keqardhje për Liverpoolin që