999 rezultate për

ish-trajneri

Ish trajneri: Marseille-s i mungon Lorik Cana Edhe pse ka gjashtë vjet që është larguar nga Olimpique Marseille, Lorik Cana ende kujtohet me respekt. Portali francez
Ramos: Ancelotti një nga trajnerët më të mirë në karrierën time Mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos ka vlerësuar maksimalisht trajnerin aktual të tij, Carlo Ancelotti. Ai ka thënë se
Ja filmi i plotë dedikuar Lionel Messit (VIDEO) Tifozët e Lionel Messit mund ta shohin tashmë edhe në YouTube filmin për kampionin e tyre. Filmi në fjalë flet për jetën
"Përalla Messi", vjen dokumentari për yllin argjentinas (VIDEO) Në edicionin e 71-të të Festivalit të Filmit në Venecia do të prezantohet edhe një dokumentar për yllin e Barcelonës dhe
Zyrtare: Drogba lë Galatasarayn Didier Drogba ka komunikuar se nuk do të jetë më lojtarë i Galatasarayt, duke filluar nga sezoni tjetër. “Galatasaray
Ndërron jetë ish-trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova Ish-trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, ka ndërruar jetë në moshën 45 vjeçare, duke humbur luftën me kancerin. Vil
Hernanes: Ronaldo, inspirimi im Transferimi mw i ri i Interit, Hernanes, ka thënë se ai shikon brazilianin Ronaldo si inspirim tw tijn. 28-vjeçari er
"Lereni të qetë Guardiolën" Pep Guardiola shihet si "Kali i Trojës" në prag të gjysmëfinales së Champions League mes Bayern Munchen dhe Barcelonës.
Arrestohet ish-trajneri i Flamurtarit Ish-trajneri skuadrës së Flamurtarit Luan Birçaj është arrestuar të enjten nga policia e Vlorës me akuzën e “Korrupsion
Trukimet e ndeshjeve, pritet masë disiplinore ndaj ish-trajnerit të Napolit Hetimet për shitje ndeshjesh në kampionatin italian vijojnë. Matteo Gianello, një ish-futbollist i Napolit dhe Silvio Gi
Drogbasë ia tregojmë ironinë në fushë Trajneri i Benfikës, Jorge Jesus, i ka të qarta idetë përpara ndeshjes së parë çerekfinale. Ai ka shumë besim se sulmues
Capello: Messi ishte shumë pranë Juves Lionel Messi, futbollisti më i mirë për momentin dhe mbase më i miri i të gjitha kohërave, mund të kishte veshur fanellë
Inter nis sulmin për Lampard Praktikisht i skarcuar gjatë fazës së parë të Premier League nga ish-trajneri i Chelsea, Andre Villa Boas, mesfushori an
Ish-trajneri i Real Madrit: Lojtarët nuk janë të kënaqur Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon është shprehur se lojtaret e kësaj skuadre janë të pakënaqur me situatën
Ranieri i kënaqur me fitoren e Interit Ranieri mori nën drejtim klubin italian vetëm të enjten dhe dy ditë më pas i solli fitoren e parë të sezonit, pasi ish-t
Atletico Madrid emëron Manzanon si trajnerin e ri Atletico Madrid ka emëruar sot Gregorio Manzanon për trajner të ri. Ish-trajneri i Sevillas ka nënshkruar kontratë 1-vje