999 rezultate për

ish-trajneri

Zyrtare: Ish-trajneri i Luftëtarit merr drejtimin e Gjilanit Gjilani ka arritur marrëveshje me trajnerin nga Shqipëria, Gentian Mezanin, i cili do të bashkohet me klubin në ditën e
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
Ish-trajneri i Manchester United favorit për stolin e Leicester City-t Leicester City po kalon një formë negative në Premier League teksa në 6 ndeshjet e fundit ka regjistruar 5 humbje dhe nj
Ish-trajneri i Realit: Kurrë s’kam parë lojtar më të mirë se Messi John Benjamin Toshcak, trajneri uellsian me një CV të pasur që përfshinë edhe kohën kur ai udhëhoqi Real Madridin në dy
Lirohet nga burgu ish-trajneri i Kombëtares së Femrave Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka liruar nga masa ‘arrest me burg’ ish-portierin e Vllaznisë dhe ish trajnerin e
Ish-trajneri lavdëron Sadikun: Lugano do ketë një tredhëmbësh mjaft të mirë në sulm Rikthimi i Armando Sadikut, i njoftuar sot nga Lugano, nuk ka kaluar pa një deklaratë nga Livio Bordoli, trajneri që e s
"Është arbëresh!", De Biasi surprizon shqiptarë me përgjigjen për gazetarin Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ishte i ftuar në emisionin “Soiree”, në Top Channel.
De Biasi arbëresh? Marin Mema tregon faktet Këtë të mërkurë në ekranin e Top Channel në emisionin Soiree ka qënë një mbrëmje e dedikuar e gjitha festave të Nëntorit
Flamurtari humb një tjetër gjyq, ish-trajneri i merr 100 milionë lekë Flamurtari humb një tjetër gjyq. Zbulohet se gjyqi më i fundit që Flamurtari ka humbur është me ish-trajnerin Stanislav
Flamurtari humb gjyqin me ish-trajnerin Skuadra e Flamurtarit e nisi sezonin me objektiva madhor, por mesa duket planet nuk po shkojnë ashtu siç duhet. Rezultat
Ish-trajneri i Anglisë thur elozhe për yllin e Tottenham Ish-trajneri i kombëtares angleze, Sam Allardyce tha se Sergio Busquets kurrsesi nuk është më i miri se Eric Dier që akt
Futbolli shqiptar në zi! Ndahet nga jeta ish-trajneri i Kombëtares Një lajm i hidhur ka ardhur për futbollin shqiptar, pasi ditën e sotme është ndarë nga jeta Filip Xhaji. Kujtojmë se
Ish-trajneri i Argjentinës: Messi do e fitojë Kupën e Botës Ish-trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli, ka folur pas furtunës së eleminimit të Argjentinës në Botërorin e Rusisë. Ai
Ish-trajneri i Zvicrës flet për festimin me "shqiponjë" të Xhakës dhe Shaqirit Ish-trajneri i Kombëtares së Zvicrës, Ottmar Hitzfeld, ka mbrojtur futbollistët me origjinë shqiptare, Granit Xhakën dhe
Ish-trajneri krahason Zaha me Leo Messin Trajneri holandez Frank De Boer ka bërë një krahasim mes driblimeve te Ëilfried Zaha dhe Lionel Messit. Sulmuesi nga B
Ish-trajneri i Unitedit: Liverpooli nuk e fiton Premier Leaguen Ish-trajneri i Manchester Unitedit, David Moyes, beson se Liverpooli nuk është mjaftueshëm i mirë për ta fituar titullin
Kërcënoi me vdekje lojtarin kundërshtar, ish-trajneri i Partizanit në telashe Ish-trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani është gjendur para një situate të pakëndshme teksa ka kërcënuar me vdekje futb
Kukësi rikthen ish-trajnerin e Kamzës Lëvizje surprizuese në orët e fundit në klubin e Kukësit. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se ish-trajneri Kamz
Dybala te Reali? Ish-trajneri i Juves shton polemikat Paulo Dybala këtë merkato verë është përfolur për nëj kalim të mundshëm te Real Madrid, por kjo gjë nuk u arrit. Meg
Ish-trajneri i Argjentinës për drejtuesit e kombëtares: Po të kisha një armë do t’i vrisja të gjithë Vendimi i Federatës Argjentinase të Futbollit për të hapur një seli në Spanjë për të zbuluar talentet e rinj duket se ka