999 rezultate për

ish-presidenti

Çudit Moisiu: Shqipëria ka tunele si Koreja e Veriut Ish-presdienti i Republikës, Alfred Moisiu, gjatë një interviste për “Report Tv” është shprehur se Koreja e Veriut nuk m
Ish-presidenti kroat lëvdon Listën Serbe, arsyeja e çuditshme Ivo Josipoviq, ish -Presidenti i Kroacisë në një intervistë për mediat serbe ka lëvduar futjen i Listës Srpska në Qeveri
Mbesa e ish-Presidentit tregon rrogën e majme që merr nga Playboy Për Beniada Nishanin (Jakiç) sapo ka nisur një fazë e re në karrierën e saj si modele, pasi është përzgjedhur imazh i re
Mbesa e Nishanit rrëfehet për herë të parë: Ja ç’tha ish-Presidenti për fotot e mia nudo (VIDEO) Beniada Nishani, modelja shqiptare e përfolur shumë për jetën e saj private dhe karrierën si modele në Itali sonte ka sh
Rrëfehet mbesa e ish-Presidentit: Fotot e mia për Playboy Mbesa e Ish-Presidentit Nishani, Beniada Nishani Jakic ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Top Show" në Top
Mbesa e ish-presidentit Nishani rekrutohet nga “Playboy” (FOTO LAJM) Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani ka nisur punën e re si modelja e revistës “Playboy” të Portugalis
Ish-Presidenti alarmon shqiptarët: Po rikthehen vizat, ti harrojmë vizitat te fëmijët e nipërit Pas lajmit të publikuar dje se policia holandeze ka kërkuar rikthimin e vizave me Shqipërinë, pas rritjes së influencës
Vajza e ish-Presidentit Nishani, foto nga pushimet në Maldive (FOTO LAJM) Vajzat e politikanëve të Shqipërisë tashmë janë gjithnjë e më shumë duke marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe gjithashtu j
Michelle Obama sapo bëri urimin më të ëmbël për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë festë për ish-Presidentin e Amerikës dhe familjen e tij sepse Barack kishte ditëlindjen. Ai m
Ish-presidenti Bush emocionohet me letrën e Pavarësisë nga Kosova, i dërgon një mesazh asaj (FOTO LAJM) Ambasadorja e Kosovës, Vlora Çitaku është takuar me ish-presidentin amerikan George W. Bush në Dallas të Teksasit. Si
"Mirë që s’erdhe me nallane", sherr mes Ramës e Berishës në Presidencë (VIDEO) Ceremonia e Presidentit të ri ka mbledhur në selinë e Presidencës të gjithë përfaqësuesit politikë, të trupit diplomatik
Vazhdojnë pushimet për familjen Obama në vendin më tropikal në botë (FOTO LAJM) Bali është një prej destinacioneve më të njohura ku emra të rëndësishëm kalojnë pushimet e verës, kjo edhe për shkak se
Ish-presidenti brazilian dënohet me 9 vite burg për korrupsion Ish-presidenti brazilian, Luiz Inacio Lula da Silva u dënua me nëntë vite e gjashtë muaj burg për korrupsion dhe pastrim
Shfaqet portreti gjigand i Putinit në Itali Një portret gjigand i Presidentit rus, Vladimir Putin u shfaq në një fushë në Castagnaro, pranë Veronës në Itali. Pra
Shtyhet gjykimi për tradhti i ish-presidentit ukrainas Është shtyrë gjykimi për ish presidentit ukrainas Viktor Yanukovych, i cili akuzohet për tradhti. Gjykatësi Vladyslav
Ish-presidenti i Realit zbulon të ardhmen e Ronaldos: Do të shkojë te ... Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Cristiano Ronaldo mund të rikthehet te Manchester United pas ven
E zbulon ish-presidenti i Barças: Messi ishte pranë Interit në vitin 2006! Ish- presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar një prapaskenë të bujshme sa i përket Lionel Messi shumë vite më p
Ja kush është ish-presidenti i futbollit që u kap me kokainë në Greqi Policia greke ka vënë në pranga një biznesmen të njohur grek si dhe 3 shqiptarë pasi u kapën me një sasi të madhe kokain
Basha kujton vizitën e ish-Presidentit George Bush në Shqipëri Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kujtuar kohën kur 10 vite më parë, kur ishte ministër i Jashtëm, priti n
Në arkivolin e ish-presidentit polak gjenden mbetje të huaja Hetuesit polakë thanë se mbetjet e dy njerëzve të tjerë janë gjetur në arkivolin e ish-presidentit të Polonisë, Lech Kac