999 rezultate për

ish-presidenti

Egjipt, ish-presidenti Morsi hiqet nga lista e terroristëve Gjykata më e lartë e apelit në Egjipt ka hequr mbi 1500 persona nga lista zyrtare e terrorizmit në vend, përfshirë edhe
Vuçiç bën si i mirë pasi çmendet kur e shikon ish-presidentin kroat me shqiponjë Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka tentuar t’i kundërpërgjigjet ish-presidentit kroat, Stipe Mesiq, i cili bëri
Ish-presidenti i Dinamos së Zagrebit dënohet me 6 vite e gjysmë burg Ish-presidenti i Dinamos së Zagrebit në Kroaci, deri tani vonë këshilltar i klubit, Zdravko Mamiç, vëllai i tij Zoran Ma
Godet ish-presidenti: Donald Lu ka të drejtë për Tahirin Ish-presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ka komentuar lirinë e ish-minsitrit Saimir Tahiri dhe reagimin e ambasadës ame
Ish-presidenti shfyn ndaj Panuccit: Një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani, ka sulmuar trajnerin e kombëtares së Shqipërisë, pas humbjes në miqësoren e sotme më Kosov
Është rëndë, shtrohet në spital ish-presidenti Bush Ish-Presidenti George H.W. Bush është shtruar sërish në spital për shkak të problemeve me shëndetin. Ai kishte qendruar
Ish-presidenti Bush në spital Ish-presidenti amerikan George H.W. Bush është dërguar në spital për tension të ulët dhe plogështi’, ka njoftuar zyra e
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj
Ish-presidenti i Juventusit tregon se si ishte jetesa në Serin B Ish-presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli u emërua president i klubit pasi që Juventusi iu rikthye në Serie B
Moratti zbulon shumë të fshehta, nga pengu i merkatos deri tek fitorja dhe humbja që nuk i harron Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar pendimin e tij më të madh në tregun e transferimeve, fitoren më të
Ish-presidenti rumun nxjerr një sekret të Gjermanisë për Kosovën Ish-presidenti i Rumanisë, Traian Basescu, ka thënë se Gjermania i ka bërë presion vendit të tij për të njohur pavarësin
Denoncimi i ish-presidentit: Një karrige e Ramës kushton 20 mijë euro? Një karrige e Ramës kushton 20 mijë euro? Ish-Presidenti Bujar Nishani me anë të një postimi në Facebook i ka bërë t
Ish-presidenti shtrohet me urgjencë në spital Ish-presidenti George H.W. Bush, është shtruar në spital për shkak të një infeksioni. Kjo ndodhi pas funeralit të bas
Rumani, ish-presidenti nën hetim për krime kundër njerëzimit Ish-presidenti rumun, Ion Iliescu, 88 vjeç, po hetohet për krime kundër njerëzimit, në dosjen e gjatë për ditët e përgja
Ish-presidenti paralajmëron Ramën: Kujdes, do ketë shpërthim masiv! Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, e cilëson shpërthim të akumuluar prej vitesh ndaj qeverisë, reagimin e dhuns
Ish-presidenti i vendit dënohet me 12 vite burg se pranoi ryshfet Ish-presidenti dhe një ndër politikanët më popullor në Brazil, Luiz Inácio Lula da Silva, është dënuar me 12 vite burg.
Gjykata në Brazil i kërkon ish-presidentit të dorëzohet tek autoritetet Një gjykatës brazilian urdhëroi ish-presidentin Luiz Inacio Lula da Silva të dorëzohet tek autoritetet deri sot pasdite
U helmua në mënyrë misterioze, ish-presidenti tregon çfarë ndodhi Ish-presidenti ukrainas Viktor Yushchenko shpreson se Europa do të hapë sytë përpara kërcënimit që buron nga Rusia pas h
U helmua 14 vite më parë, ish-presidenti tregon çka ndodhi Ish-presidenti ukrainas Viktor Yushchenko shpreson se Europa do të hapë sytë përpara kërcënimit që buron nga Rusia pas h
Sulmohet me armë zjarri eskorta e ish-presidentit, nuk ka të lënduar (FOTO LAJM) Eskorta e ish-udhëheqësit brazilian Luiz Inacio Lula da Silva ditën e djeshmë është sulmuar me armë zjarri. Sekretari