999 rezultate për

ish-presidenti

Mbytet varka më të cilën po lundronte, shpëton ish-presidenti gjerman Ish-presidenti gjerman, Joachim Gauck u shpëtua sot pasi një varkë e vogël në të cilën po lundronte u përmbys në ujëra t
Ish-presidenti i Realit zbulon prapaskenën, Zidane u largua për këtë arsye Zinedinë Zidane dontë të shistë Gareth Bale dhe të mbantë në skuadër Cristiano Ronaldon, bën të ditur ish-presidenti i R
I akuzuar për korrupsion, arrestohet ish-presidenti në SHBA (FOTO LAJM) Ish-presidenti peruan Alejandro Toledo u arrestua të martën në Shtetet e Bashkuara dhe u përball me ekstradimin në Peru,
Votimet e 30 qershorit , ish-presidenti Moisiu: Nuk besoj të ketë përplasje Ish-Presidenti, Alfred Mosiu, ndërsa ka komentuar situatën politike të krijuar në vend, i pyetur nëse rrezikon të ketë p
Arrestimi i Platini, reagon ish-presidenti i FIFA-s: Surprizë e madhe Lajmi që tronditi botën e futbollit ditën e sotme ishte arrestimi i ish-presidentit të UEFA-s, Mishel Platini, me akuzën
Akuza për korrupsion, arrestohet Michel Platini Është arrestuar nga polica ish-presidenti i UEFA-S Michel Platini. Arrestimi i Platini pasi ka ndikuar që Botërori i
Ish-presidenti shqiptar: Kosova nuk do ta pranojë lojën e dyfishtë të Serbisë Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka kritikuar Serbinë se nuk ka respektuar marrëveshjen për mos pengimin e Kos
Futet në burg ish-presidenti i Pakistanit, njihej si 10% Ish-presidenti i Pakistanit, Asif Ali Zardari, është arrestuar sot në Islamabad për një rast të pastrimit të parave.
Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta ish-presidenti i UEFA-s Lennart Johansson, presidenti më i vjetër në shërbim të organizmit evropian të futbollit, UEFA, vdiq në moshën 89-vjeçar
Topi i nxori "të palarat"?, Berisha reagon për herë të parë ndaj ish-presidentit Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur për herë të parë akuzave të Bamir Topit, të bëra përmes librit të tij t
Rrëfimi i ish-Presidentit: Në '97 e gjeta Berishën të struktur dhe me lot në sy Ish presidenti Bamir Topi ka rrëfyer në librin e tij botuar së fundmi sesi e gjeti Sali Berishën në vitin 1997, kohë në
Kjo është arsyeja pse Obama nuk e mbështet Biden për president Ish-zv.presidenti i SHBA-së, Joe Biden, tashmë ka deklaruar publikisht se do të garojë për zgjedhjet presidenciale të vi
Kontrollohet shtëpia e ish-presidentit, e pabesueshme shuma që gjendet Policia dhe prokuroria po vazhdojnë me hetime ndaj ish-presidentit sudanez, Omar Al Bashid. Në kontrollën e fundit bë
Pas dy viteve burg lirohet ish-presidenti Barcelonës Ish-presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, më në fund është i lirë. Ai kishte gati dy vite (20 muaj) në paraburgim, pas
Gënjeu për shumë e transfermit të Neymar, merret vendimi për ish-presidentin e Barcelonës Ish-presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka kaluar një kalvar të gjatë me drejtësinë. Ai qëndronte prej 2 vitesh
I shkoi policia për ta arrestuar, ish-presidenti vret veten Ka ndërruar jetë ish-presidenti peruan Alan Garcia, i cili qëlloi veten sot me një armë zjarri. Ngjarja ndodhi pasi P
Ish-presidenti qëllon veten me armë Ish-presidenti i Perusë, Alan Garcia, e ka qëlluar veten dhe është dërguar në spital pak kohë pasi policia shkoi në shtë
Rusia mund të pushtojë dy vende të BE-së, ish-Presidenti bën paralajmërimin e fortë Nga Mikheil Saakashvili Shumë vëzhgues nuk do ta konsideronin rrugën më të ftohtë të anijeve në botë, si një vatër të
Trondit ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Mourinho e vodhi Championsin në 2004, e fitoi me arbitra Augusto Sezar Lendoiro, ish-presidenti i Deportivo La Coruna i është kthyer ndeshjes gjysmëfinale të Championsit të viti
Ish-presidenti Realit kundër Perez: Nuk do të shpenzoja gjysmën e "Bernabeut" për Mbappen Lorenzo Sanz ndihmoi Realin e Madridit të kthehej në krye të futbollit evropian, por ish-presidenti ka bërë thirrje për