999 rezultate për

ish-deputeti

Ish-deputeti i PS braktis Ramën, i bashkohet çadrës (FOTO LAJM) Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar, me kryetar deputetin e zgjedhur në radhët e PS-së për qarkun e Lezhës, Eduart Ndo
Ish-deputeti socialist shpërthen në akuza: Po ndajnë zonat për vjedhjet pas zgjedhjeve Ish-deputeti socialist Vladimir Kosta ka reaguar ne rrjetet sociale për listat e partive, duke përdorur terma fyes si ‘g
Ish-deputeti demokrat braktis Bashën për Shpëtim Idrizin Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Fatos Hoxha është pozicionuar në listën e PDIU-së duke “braktisur” Partinë Demokrati
Shantazh mijëra euro djalit të ish-deputetit, në pranga një nga kërcënuesit Një nga pesë personat e dënuar për gjobëvënien ndaj djalit të ish-deputetit të Partisë Demokratike, Ibrahim Bruka, është
Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurisë së Mark Frrokut Tre ditë pasi gjykata e Tiranës e dënoi me 7 vite e 6 muaj burg Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon konfiskimin e pasur
Ish-deputeti i PD-së: Transformimi i sheshit “Skënderbej” shkatërron historinë e Tiranës! Ish-deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shkruar se transformimi i shesh
DENONCIMI/ 400 ton drogë, pronë e një ish-deputeti Ish- kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar një sasi tjetër rekord droge, e cila sipas
Ish-deputeti akuza Bashës: PD i humb zgjedhjet, çadra pa vlerë Ish-deputeti i PD-së Fatos Hoxha shpërthen në akuza ndaj kryetarit Lulzim Basha dhe protestës së tij në ditën e 48 në ça
U shpall i pafajshëm, prokuroria apelon çështjen për mikun e Frrokut Pas shpalljes i pafajshëm nga gjykata, prokuroria ka apeluar çështjen për Kristian Marinajn, i cili akuzohet se bashkëpu
Rrëfehet ish-deputeti i PD-së: Ky ështe mëkati më i madh i Berishës Rudolf Marku, poet, shkrimtar, ish-deputet i PD e ish-diplomat ka dhënë një intervistë për emisionin “Debati në Channel
Dalin pamje të reja nga vrasja makabër e ish-deputetit rus (FOTO LAJM) Ish deputeti i Rusisë, Denis Voronenkov, është qëlluar për vdekje në qendër të kryeqytetit ukrainas, në Kiev. Mbi të
Momenti kur gruaja e ish-deputetit rus merr lajmin e vrasjes (FOTO LAJM) Ish deputeti i Rusisë, Denis Voronenkov, është qëlluar për vdekje në qendër të kryeqytetit ukrainas, në Kiev. Mbi të
Kritikoi Putinin, vritet në mes të Kievit ish-deputeti rus (VIDEO) Ish deputeti i Rusisë, Denis Voronenkov, është qëlluar për vdekje në qendër të kryqytetit ukrainas, në Kiev. Sipas "
Shantazh me mijëra euro djalit të ish-deputetit, arrestohen disa të rinj Pesë të rinj u shpallën fajtorë ditën e djeshme nga Gjykata e Krimeve të Rënda për gjobëvënie ndaj djalit minoren të një
GJOBVËNIET/ Si ra në grackë djali i ish-deputetit PD-së për disa foto të fshehta Gjykata ka dënuar me 8 vjet burg në total një grup të rinjsh, të cilët i patën vënë gjoba E. Brukës, djalit të ish-deput
Gjykata e Lartë i kthen Lagunën e Patokut familjes Prenga Gjykata e Lartë ka vendosur “të ngrijë” të drejtën e familjes Cali në Kurbin për të shfrytëzuar Lagunën e Patokut për pe
Iu hoq mandati, ish-deputeti socialist: Do kandidoj në 18 qershor për çamët Ish-deputeti i Vlorës, Dashamir Tahiri të cilit vetëm pak ditë më parë iu hoq mandati për shkak të fshehjes së dy dënime
Ish-deputeti çam nis fushatën dhe sfidon Idrizin: Kandido përballë meje (FOTO LAJM) Dashamir Tahiri ka çelur fushaten elektorale, por ne zgjedhjet e 2017-es. “Nga qyteti i Vlores kam startuar fushaten
Ish-deputeti i Erdoganit: Profeti Muhamed na ka premtuar fitore në referendumin e 16 prillit (VIDEO) Në 16 prill Turqia do t'i drejtohet sërish kutive të votimit për të votuar referendumin që kërkon prurjen e disa ndryshi
Ish-deputeti i PS u dhunua nga nipat e Arben Ndokës: Më dolën me armë në mes të qytetit Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Agostin Marku tre ditë më parë ka denoncuar se është dhunuar në mes të qytetit nga ni