999 rezultate për

ish-deputeti

Akt për t’u vlerësuar! Çfarë ndodh kur ish-deputeti bie në dorën e qytetarit (FOTO LAJM) Një leje qarkullimi është gjetur e humbur në Pogradec dhe personi që e ka gjetur e ka bërë publike në mënyrë që ta dorëz
Ish-deputeti hyn në sallë për të dëshmuar kundër Limajt Ish-kryetari i Ferizajt, Adem Salihaj, është paraqitur në gjykatë përballë zëvendëskryeministrit të Fatmir Limajt, si dh
Ish-deputeti shpërthen ndaj ambasadores në Holandë: Mortje e Rilindjes! Ish-deputeti socialist Andis Harasani ka reaguar ashpër ndaj ambasadores së Shqipërisë në Holandë, Aida Sakiqi. Saka
Flasin të afërm të familjes së ish-deputetit: Kosta ka një lidhje të fortë… Gjykata e Elbasanit ditën e djeshme la në burg ish-deputetin e PS-së, Hamit Kosta. Ai u arrestua tri ditë më parë, pas d
Kanosi gruan me armë, gjykata lë në burg ish-deputetin e PS Ish-deputeti socialist, Hamit Kosta është lënë në burg. Kosta është kallëzuar në polici ka ish-bashkëshortja e tij,
I vuri armën në kokë, kjo është gruaja e ish-deputetit socialist Vajza simpatike që shikoni në galerinë më sipër është ish-bashkëshortja e ish-deputetit të Partisë Socialiste e cila e k
Ish-deputeti i PS-së armën në kokë ish-gruas, Albina Deda: Protestoj Ish­ deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Hamit Kosta u arrestua dje pasi kishte kërcënuar me armë ish bashkëshorten e tij.
Ish-deputeti i PD-së: Çfarë e duam lëvizjen e lirë, jemi mirë në m*tin tonë Edhe ish-deputeti i PD-së, Arben Ristani ka vendosur të thotë fjalën e tij përsa i përket lajmit se Holanda ka kërkuar
DETAJET/ E la për një tjetër, ish-deputeti i vë armën në kokë partneres Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e ish-deputetit socialist Hamit Kosta. Ai u arrestua në flagran
Si ra në prangat e policisë ish-deputeti i PS-së që i drejtoi pistoletën bashkëjetueses Policia e Elbasanit ka dhënë detaje pas arrestimit te ish-deputetit te PS-se, Hamit Kosta. Sipas Policise, Kosta ka k
Akuzon ish-deputetin socialist për kanosje, ja kush është gruaja (FOTO LAJM) Në foton që shihni më sipër është ish-bashkëshortja e ish-deputetit të Partisë Socialiste, Hamit Kosta, e cila e ka akuz
Aksidentoi për vdekje policin, dënohet djali i ish-deputetit të PS Djali i ish-deputetit të Partisë Socialiste është shpallur fajtor për aksidentin me pasojë vdekje të një polici. Më
Ndryshimi drastik i vajzës së ish-deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Gjithashtu ai është edhe ish
Ish-deputeti i PS sulmon BE: Duan ta shesin sapunin për djathë Ish-deputeti dhe ekonomisti Andis Harasani ka shpërthyer kundër krijimin të tregut të përbashkët rajonal. Me anë të n
Ish-deputeti i PD-së sulmon hapur Bashën: Vota për të është mallkim, mos e votoni Ish-deputeti i PD-së, Fatos Hoxha, përmes një shkrimi në FB bën thirrje që Basha të mos votohet nga demokratët në zgjedh
Ish-deputeti i PD plas “bombën”: Basha e priste këtë rezultat, kishte sondazhe Deputeti i PD-së në qarkun e Durrësit, Igli Cara akuzon kreun e PD-së, Lulzim Basha se në zgjedhjet e 5 qershorit i dha
A ka qenë Berisha në dijeni të listës së kandidatëve? Ish-deputeti i PD zbulon të vërtetën Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Imami ka deklaruar se ish-kryeministri dhe themeluesi i PD, Sali Berisha nuk k
Ish-deputeti i PD sulmon Bashën: Humbëm prej servilave Ish deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula ka reaguar në lidghje me humbjen spektakolare të PD në zgjedhjet e 25 q
Ish-deputeti i Ramës i bashkohet LSI-së (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës Armando Prenga, duket se i është bashkuar Lëvizjes Socialiste për I
Shpërthen ish-deputeti i LSI-së: Meta donte rrëzimin e qeverisë për interesa personale Ish-deputeti i LSI-së, Shkëlqim Selami ka dalë kundër ish-kryetarit të LSI dhe presidentit të ri Ilir Meta si dhe LSI-së