E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

ish-deputeti

Ish-deputeti socialist ka një mesazh për Ronaldon: Ja kur të rikthehet fati Juventus ka tre ndeshje zyrtare në Serie A të cilat i ka fituar por përveç këtij rezultati të mirë ka një gjë shqetësues
Humbi luftën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta ish-deputeti Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 75 vjeçare ish deputeti i Partisë Demokratike, Ismet Ferizaj. Ismet Fer
Masakra në Vlorë/ Reagon ish-deputeti socialist! I bën thirrje parlamentit të mblidhet urgjent Pas masakrës tragjike që ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Resulaj të Vlorës, ku mbetën të vrarë 8 persona dhe 6 të tj
"Tërmet" i dytë, Dom Doshi shpallet i pafajshëm Pavarësisht se Prokuroria kërkoi 8 muaj burg, Tom Doshi sot i ka shpëtuar dënimit me burg nga Gjykata e Tiranës. Dos
Ish-deputeti i VV-së përqafohet me Memli Krasniqin Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ati
Rrëfehet djali i ish-deputetit, të cilit i vodhën 100 mijë euro në shtëpi Ndërkohë sa zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve, të shtunën mbrëmë, disa hajna hynë në shtëpinë e ish-deputetit biz
Doli për të parë finalen e Championsit, ish-deputetit shqiptar i grabisin 100 mijë euro Në Prizren ka ndodhur një vjedhje prej 100 mijë eurosh në një banesë të një ish-deputeti. Më vonë është bërë me dije
Është e ish-deputetit shtëpia që u vodhën 100 mijë euro Mbi 100 mijë euro i janë vjedhur para dy netëve ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës dhe të asamblistit të LDK-së në Pri
Ish-deputeti socialist bën deklaratën e fortë: Rama po lufton Fatmir Xhafajn Ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, kryetar i partisë “Zgjidhja” ka bërë deklaratën e papritur në News2 se në fakt R
Sot, varroset ish-deputeti Kujtim Paçaku Dje pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë Kujtim Paçaku, artist, poet, dhe ish-deputet nga komuniteti rom. Në
Ky është amaneti i ish-deputetit për vdekjen Përfaqësuesi i komunitetit rom, në Kuvendin e Kosovës, Kujtim Paçaku i cili ka ndërruar jetë, njihej edhe si poeti që sh
Veseli jep lajmin për vdekjen e ish-deputetit (FOTO LAJM) Ish-deputeti i kuvendit të Kosovës, Kujtim Paçaku ka ndërruar jetë. Lajmin e dha kryepatrlamentari Kadri Veseli gjate s
Reagon ish-deputeti: Ky është Lushtaku që ishte në shënjestër të vrasësit Zyrtari i PDK-së, Nuredin Lushtaku, ka thënë se vrasësi Lutfi Qosa e kishte vrarë kushëririn e tij me emrin e njëjtë më
I “vjedh” artin Ramës, ish-deputeti i PS-së hap ekspozitën e tij Ai është konsideruar si një nga ish-deputetët më të komentuar të Partisë Socialiste dhe që ndryshe njihet edhe si ish-ka
Shpallja e Doshit non-grata në SHBA, Rama flet për ish-deputetin Kryeministri Edi Rama ka komentuar vendimin e marrë për Tom Doshin, ish-deputet i PS dhe ish-kryeprokukorin Llalla të ci
44 urdhër arresti për protestën në Kalimash, mes tyre edhe ish-deputeti i njohur demokrat 44 urdhër ndalime janë lëshuar nga Prokuroria e Kukësit për protestuesit që protestuan ditën e shtunë në Rrugën e Kombit
Ish-deputeti serb: Gjuriq dje hoqi pelenat e sot na mëson Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllavisha Petkoviq, ka thënë serbët që jetojnë në Kosovë nuk e përkrahin politikën e
Arrestuar në Itali, përfundon në gjykatë ish-deputeti i Vlorës Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim ish-deputetin e Vlorës Shkëlqim Selami. Selami akuzohet për "Falsifikim vu
Martohet nipi i ish-deputetit, blindon rrugët e kryeqytetit me makinat luksoze (FOTO LAJM) Rrugët e Tiranës janë mbushur ditën e sotme me makina luksoze. Ka qenë i riu Mand Fufi i cili është martuar këtë të d
Ish-deputeti moldav burgoset pasi spiunoi për Rusinë Një ish-deputet i Parlamentit të Moldavisë u dënua me 14 vjet burgim, nën akuzat për tradhti dhe spiunim për Rusinë.