999 rezultate për

ish-deputeti

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet ish-deputeti i PS Ish deputeti i PS-së dhe ish drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Arbën Cuko është vënë në pranga. Policia e Shtetit k
Ish-deputeti: Si më goditën truprojat e Vuçiçit në Mitrovicë Sasha Mirkoviqi, ish-deputet i partisë së Aleksandar Vuçiçit në Kuvendin e Serbisë, tash sa kohë është duke u përndjekur
Ish-deputeti i PS merr drejtimin e Hipotekës Shkodër Ish-deputeti Gjok Jaku është komanduar drejtor i Hipotekës në Shkodër. Pas arrestimit të ish-drejtori Zamir Leka dy
Ndërroi jetë ish-deputeti i PS, djali jep njoftimin e rendësishëm Ish-deputeti i PS për Elbasanin, Durim Hushi ndërroi jetë disa ditë më parë, ndërsa familjarët kanë njoftuar se ceremoni
Ditë zie për Mark Frrokun, humb njeriun e dashur Ndërron jetë në moshën 35-vjecare, bashkëshortja e ish-deputetit Mark Frroku. Daklea Frroku, nënë e dy fëmijëve vuante n
Ndërron jetë ish-deputeti i qarkut të Elbasanit Është ndarë nga jetë në modshën 65 vjeçare ish-deputeti shqiptar, Durim Hushi. Hushi ka ndërruar jetë ditën e sotme në n
8 vite burg nipave të ish-deputetit të PS Pas 29 seancash gjyqësore gjykata e Apelit Shkodër ka dënuar Vilson dhe Damjan Ndokën, me 8 vite heqje liri. Vendimi
I rrethuar me armë e makina luksoze, nipi i ish-deputetit të njohur shfaqet me Stresin Muajin e kaluar Stresi publikoi videoklipin e tij më të ri me titull "Gunshot" që erdhi në bashkëpunim me reperin kosova
Akuzohet se abuzoi me vajzën e mitur, reagon ish-deputeti Ish ministri dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Numan Baliç, i akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një vajze të mit
Albin Kurti takohet me ish-deputetin serb (FOTO LAJM) Kryetari i Lëvizjes Vetëvdosje, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me politikanin serb nga Kosova, Nenad Rashiq. Kurt
Nën hetim për pastrim parash, Rama kthen në PS ish-deputetin Kryeministri Edi Rama ka risjellë në PS ish-deputetin nën hetim Alfred Peza. Gazetari Alfred Peza është emëruar si s
Ish-deputeti socialist ka një mesazh për Ronaldon: Ja kur të rikthehet fati Juventus ka tre ndeshje zyrtare në Serie A të cilat i ka fituar por përveç këtij rezultati të mirë ka një gjë shqetësues
Humbi luftën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta ish-deputeti Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 75 vjeçare ish deputeti i Partisë Demokratike, Ismet Ferizaj. Ismet Fer
Masakra në Vlorë/ Reagon ish-deputeti socialist! I bën thirrje parlamentit të mblidhet urgjent Pas masakrës tragjike që ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Resulaj të Vlorës, ku mbetën të vrarë 8 persona dhe 6 të tj
"Tërmet" i dytë, Dom Doshi shpallet i pafajshëm Pavarësisht se Prokuroria kërkoi 8 muaj burg, Tom Doshi sot i ka shpëtuar dënimit me burg nga Gjykata e Tiranës. Dos
Ish-deputeti i VV-së përqafohet me Memli Krasniqin Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ati
Rrëfehet djali i ish-deputetit, të cilit i vodhën 100 mijë euro në shtëpi Ndërkohë sa zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve, të shtunën mbrëmë, disa hajna hynë në shtëpinë e ish-deputetit biz
Doli për të parë finalen e Championsit, ish-deputetit shqiptar i grabisin 100 mijë euro Në Prizren ka ndodhur një vjedhje prej 100 mijë eurosh në një banesë të një ish-deputeti. Më vonë është bërë me dije
Është e ish-deputetit shtëpia që u vodhën 100 mijë euro Mbi 100 mijë euro i janë vjedhur para dy netëve ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës dhe të asamblistit të LDK-së në Pri
Ish-deputeti socialist bën deklaratën e fortë: Rama po lufton Fatmir Xhafajn Ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, kryetar i partisë “Zgjidhja” ka bërë deklaratën e papritur në News2 se në fakt R