999 rezultate për

ironizuar

Tifozat e United publikojnë videon me dështimet e Lukakut duke ironizuar ato të Interit (VIDEO) Romelo Lukaku edhe zyrtarisht është lojtar i Interit. Belgu u transferu te klubi italian për një shifër rreth 80 milionë
Rudina Hajdari bën gafën e rradhës në tentativë për të ironizuar Metën (FOTO LAJM) Këtë të dielë Presidenti Ilir Meta ka postuar një foto ironizuese nga plazhi në lidhje me zgjedhjet qaë po mbahen me veç
Rama e ironizoi në Pogradec, reagon Balliu: Sipas filxhanit do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut Diten e sotme gjate takimit elektoral qe zhvilloi ne Pogradec, kryeministri Edi Rama ka ironizuar opoziten me “historine
E dashura e Skriniar: Unë e urrej Juventusin (FOTO LAJM) Barbora Hroncekova, modelja dhe e dashura e mbrojtësit të Interit Milan Skriniar ka ironizuar në profilin e saj Instagr
Rjeti tallet keq me Ramën e Dakon: "E kanë për xhuxhin e Borëbardhës" (FOTO LAJM) Profilet e faqeve të memeve në Facebook, u janë bashkuar reagimeve pas publikimit të përgjimeve lidhur me dosjen ‘Vol-V
Përballja Kroaci-Rusi, ironizon Ambasada amerikane në Zagreb Ambasada amerikane në Zagreb ka ironizuar me anë të një postimi në TWitter, ndeshjen mes Kroacisë dhe Rusisë. Rusia
Kë po e ironizon Liberta Spahiu? (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur fillimisht si modele, teksa në vitin 2009 filloi edhe punën si moderatore në programin e shoubizit “Pr
Fansja ironizon keq Kejvinën: Do veshësh mbathje sot? Velina e Xing me Ermalin, Kejvina Kthjella, është kthyer padyshim në një nga personazhet më të komentuar dhe që mori vëm
Geri Lineker vazhdnon me ofendimet drejtuar Benzemas: Pse nuk e futën në lojë? Polemikat mes legjendës angleze Geri Lineker, Karim Benzemasë dhe Zinedin Zidanit, vijojnë në distancë. Pasi tha se fran
Rama tallet me demokratët, e kthen Bashën në “simbol” (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka ironizuar keq kryeopozitarin Lulzim Basha.
"Juventini" Rama: 4 gola të Barçës, janë si katër mandate për Lulin ( FOTO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama vijon të jetë shumë aktiv në lidhje me ndeshjen e sotme të Juventusit ndaj Barcelonë
Dortmundi ironizon Trumpin për murin që do të ndërtohet me Meksikën (FOTO) Skuadra gjermane e Borussia Dortmund ka ironizuar vendimin e Presidentit Trump për të ndërtuar një mur ndarës në kufiri
Gazetari futet për të ironizuar protestën kundër plehrave, por ja çfarë i bëjnë (VIDEO) Gazetari i “Fiks Fare” Ksenofon Ilia, i njohur për ironinë e tij dhe nivelin e protestuesve në çdo protestë, ka tentuar
Ja sa bukur e imiton 9-vjeçarja ministren Kumbaro (VIDEO) Një vajzë e vogël vetëm 9-vjeçe quajtur Mishel Zdrava ka bërë një imitim të arrirë ndaj ministres aktuale të qeverisë sh
Plasin ironitë ndaj Jose Mourinhos (FOTO LAJM) Humbja e tretë e Chelseat për këtë sezon nuk është pritur mirë nga tifozët e shumtë të Chelseat dhe të skuadrave të tjer
Pedro "merr frenat" e autobusit të Chelseat (FOTO LAJM) Debutimi fantastik i Pedros me Chelsea nuk ka kaluar pa humor në mediat sociale. Tifozët kanë ironizuar me Van Gaal
Ja çfarë thotë Vali Corleone për Kallashin e Shkëndije Mujajn Një shkrim i Vali Corleones që po qarkullon në rrjetet sociale, ka ironizuar me dy femrat seksi, të cilat pothuajse nuk
Madonna konkuron për zhveshjen me Kim Kardashian Madonna është këngëtarja e radhës e cila ka ironizuar Kim Kardashian për fotot e saj nudo. Teksa konkurenca mes palëve ë
Samsung, LG dhe HTC tallen me Apple për Iphone 6 Plus Ankesat për iPhone 6 Plus nuk kanë të sosur. Blerësit e iPhone 6 Plus kanë shfaqur pakënaqësitë e tyre nëpër rrjetet soc
Rinia e BDI ironizon me Thaçin Të rinj të Bashkimit Demokratik për Integrim kanë ironizuar me kryetatrin e PDSH-së, Menduh Thaçi. Ata kanë improvizu