999 rezultate për

irma

Irma Libohova dedikim emocionues dy motrave të saj Motrat mes tyre gjithmonë kanë një lidhje që nuk shkëputet kurrë pavarësisht largësisë. Kështu kujtimet e fëmijërisë
Peticioni i çuditshëm, uragani Irma të quhet Ivanka që Trump të reagojë Mesa duket Donald Trump nuk ka reaguar aq sa banorët e prekur nga uragani monstruoz Irma të ndihen të mbrojtur nga shtet
Uragani "Irma" merr 4 jetë njerëzish në zonën franceze të ishujve Kryeministri francez, Eduar Filip deklaroi sot se nga uragani “Irma”, që ka përfshirë ishujt në Karaibet franceze, ka ma
Pasojat që ka lënë pas “zemërimi” i Irmës (FOTO LAJM) Uragani më i fuqishëm i regjistruar ndonjë herë në rajonin e Atlantikut, “Irma” është nisur drejt Haitit dhe Republikës
Para dhe pas uraganit Irma, Karaibet në gjendje të shkatërruar (FOTO LAJM) Uragani Irma ka shkaktuar një katastrofë të paemër në Karaibe. Brenda pak kohe ajo ka shkatërruar çdo gjë dhe ka lën
Uragani Irma shkatërron Karaibet, 13 të vdekur Uragani Irma ka shkatërruar thuajse cdo gjë në Karaibe duke rrafshuar cdo ndërtesë dhe duke lënë të paktën 13 njerëz t
16 vjeçari vdes duke bërë sërf në dallgët e uraganit Irma Një sërfist 16 vjecar ka gjetur vdeksjen teksa kapte një valë në uraganin Irma në Barbados. Zander Venezia vdiq ndër
Uragani “Irma” merr rrugën për në Florida Uragani më i fuqishëm i regjistruar ndonjë herë në rajonin e Atlantikut, “Irma” është nisur drejt Haitit dhe Republikës
Pamjet e shkatërrimit, "Irma" rrafshon Porto Rikon dhe niset drejt Majemit (FOTO LAJM) Shtëpi të shkatërruara, makina të marra nga uji dhe të përplasura aty-këtu, lagje të tëra të rrafshuara dhe porte e aero
Irma, uragani dy herë më i fuqishëm se gjithë bombat e Luftës II Uragani irma është kaq i fuqishëm saqë ështe dy herë mëe fortë sesa bombat e hedhura në luftën e dytë botërore. Loui
Irma, uragani dy herë më i fuqishëm se gjithë bombat e Luftës II Uragani irma është kaq i fuqishëm saqë ëshhte dy herë mëe fortë sesa bombat e hedhura në luftën e dytë botërore. Lou
Uragani Irma, përbindëshi shkatërrues (VIDEO) NASA ka publikuar pamje se si Uragani Irma shihet nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar. "Kamerat e jashtme të Stacioni
Të famshmëve që i rrezikohet shtëpia nga uragani "Irma" Padyshim që uragani Irma ka sjellë shkatërrime dhe një gjendje alarmantë në Puerto Riko dhe po zhvendoset drejt Karaibev
Pamjet e rënda të shkatërrimit nga uragani monstruoz "Irma" (FOTO LAJM) Uragani monstruoz Irma filloi të godiste Puerto Rikon me erëra me shpejtësi mbi 185mph dhe rrebeshe shiu mbrëmjen e kal
"Irma", "Jose" dhe "Kati", tre uragane shkatërrues drejt Amerikës (FOTO LAJM) Amerika Qendrore dhe shtetet jugore të SHBA-ve janë duke përjetuar një situatë alarmante prej uraganeve. Pa u përllogari
Piloti i “çmendur” fluturon përmes uraganit Irma (VIDEO) Një pilot i guximshëm ka fluturuar me avion brenda Uraganit Irma, e cila ka shpejtësi të erës 321 km/h. Nick Underwoo
“Irma” bën copash aeroportin më të famshëm në botë (FOTO LAJM) Aeroporti i famshëm i Shën Maartenit, “Princess Juliana” është shkatërruar nga uragani “Irma”. Stuhia e fuqishme ndau
Uragani “Irma” është nisur drejt vilës miliona dollarëshe të Donald Trump (VIDEO) Vila miliona dollarëshe e presidentit amerikan Donald Trump në ishujt e Karaibeve mesa duket ndodhet fiks mu në mes të r
Fuqia shkatërruese e uraganit “Irma” arrin në Porto Riko (VIDEO) Uragani më i fuqishëm i regjistruar deri më tani në rajonin e Atlantikut tashmë ka arritur në kryeqytetin e Porto Rikos.
“Zoti na shpëtoftë!”, katastrofë humanitare nga uragani Irma në Karaibe (FOTO & VIDEO) Evakuime masive kanë filluar ditën e sotme pasi uragani “Irma” u “përplas” mbi Karaibe duke sjellë erëra që i kalojnë 18