999 rezultate për

irma

Irma Libohova zbulon projektin e madh ku do të jetë pjesë! Irma është bërë gjyshe e një mbese të vogël dhe e kanë quajtur Lule. Djali i vetëm i Irmës është bërë baba tre muaj më p
Ministria e Financave: Ja si mund të rimerrni kursimet nga firmat piramidale (FOTO) Ministria e Financave nxjerr në ankand pronat e firmave renteiere, të cilat mblodhën kursimet e shqiptare në vitet 1993-
U arrestua për falsifikim dokumentesh, lirohet zyrtari i LSI-së Ai u arrestua vetëm pak kohë më parë me akuzën e flasifikimit të dokumenteve. Zyrtari i LS-së është liruar pasi pas e
Shën Valentini i parë pa bashkëshortin e ndjerë, si e festoi Irma Libohova (VIDEO) Tashmë prej disa kohësh bashkëshorti i këngëtares shumë të dashur për publikun rma Libohova është ndarë nga jeta. Për
Ende asnjë lider i huaj nuk e ka konfirmar pjesmarrjen për festimet e pavarësisë Kryeministrat dhe presidentët e shteteve të Bashkimit Evropian dhe të vendeve tjera mike të Kosovës nuk pritet të vijnë
Rita Ora imazh i kompanisë së famshme Dy vite më parë kur Rita Ora megjithëse nuk ishte aktive në industrinë e muzikës u shpall si personazhi më i pasur i vit
Arrihet marrëveshja Aubameyang-Arsenal, pritet hedhja e firmave Bisedimet mes Arsenalit dhe Borussias së Dortmudit për Pierre-Emerick Aubameyang janë drejt fundit. Mësohet se Topçin
Mungon vetëm firma, City mbyll marrveshjen për blerjen e re Manchester City nuk kandërmend ta mbyllë një merkatopabërë një blerje. Blerja e futbollistit të Atheltic Bilbaos, Ai
Barzagli nuk di të ndalet, edhe një vit me Juventusin Është 36 vjeç dhe titullar i padiskutueshëm te Juventusi, por nuk ka ndërmend të ndalet. Andrea Barzagli, një nga shtyll
Media kanadeze: Bitcoin është njësoj si firmat piramidale në Shqipëri Çmenduria e monedhës virtuale Bitcoin po krahasohet gjithnjë e më shumë nga mediat e huaja me atë që ndodhi me piramidat
Thumbon Rama: Ka lloj lloj karnakarësh tek kjo firma e çadrave e çizmeve Ditën e sotme FRESSH feston 26 vjetorin e themelimit. Në këtë organizim të rëndësishëm për FRESSH ka marrë pjesë edhe kr
Napoli heq dorë nga Deulofeu, e ka një arsye të mirë Simone Verdi tashmë mund të quhet lojtar i Napolit. Sulmuesi i Bolognës që shpërtheu këtë sezon me paraqitjet e tij, ësh
Firma e njohur e quajti majmun, P Diddy i ofron kontratën 1 milionë dollarëshe vogëlushit Bluza e H&M ku një fëmijë me ngjyrë mbante veshur një bluzë ku shkruante “Majmuni më i paparë në xhungël"", u bë ngjarja
30 vite më parë, Ardit Gjebrea e Irma Libohova në skenën e fëmijëve (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea, Zana Çela, Irma Libohova janë disa nga qindra të rinj të 30 viteve më parë që trimfuan në raport me karri
Kjo është fjala më e klikuar në Google për vitin 2017 Uragani Irma ishte fjala më e kërkuar për vitin 2017 si në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe në nivelin global,
Nga kostumi firmato tek gjerdani me diamante, zbardhen përgjimet e reja për Tahirin Çështja e Saimir Tahirit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë më nxehtë se më parë. Fakte të rej
Peticion me 10 mijë firma për rihetim ndërkombëtar të rastit të "Kumanovës" Së fundmi është hapur një peticion i dedikuar për Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë në lidhje me rastin e "Lagjes së
Nga homazhet për Adelën, Irma mes lotësh: Vdekja nuk paska rradhë Edhe këngëtarja e njohur Irma Libohova ndodhet sot në qendrën kulturore "Aleksandër Moisiu" ku po zhvillohen përgatitjet
Plas tek PS pas ikjes së Ramës: Ministrat janë bërë si pronarë firmash Mbledhja e Grupit të PS-së është shoqëruar me debate të forta pas largimit të kryeministrit Rama. Mësohet se gjatë m
“Luftë” për firma, PS mbledh firmat për përjashtimin e Nokës Deputetët e PD dhe të PS kanë nisur “luftën” për firma. PD, LSI dhe PR kanë nisur firmosjen për të përjashtuar Ramën