999 rezultate për

irma

Dy vite pa bashkëshortin, këngëtarja emocionon me fjalët Këngëtarja e njohur Irma Libohova rreth 2 vite ma parë humbi njeriun më të shtrenjtë bashkëshortin e saj Besnikun. Ai
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Irma Libohova tregon për herë të parë nofkat që i ka pasur në fëmijëri Mbrëmja e të mërkurës që lamë pas na ktheu pas në retrospektivë, në Soiree me Jonida Shehun. Robert Radoja, Suzana Tu
Privatizohet Kanioni i Holtës, firma bllokon hyrjen (FOTO LAJM) Pasuritë Natyrore Kombëtare në Shqipëri shpesh herë kanë shkuar drejt shkatërrimit nga vetë dora e shtetit. Por përv
"Gjiknuri jep leje për 500 shpime nafte me 2.5 ton tritol" “Shoqata Zagoria” ditën e sotme ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shkruhet se një katastrofë prite
SHBA nis hetimet për unazën e re (DOKUMENT) Shqipëria duket se po ndeshet me një skandal të ri korrupsioni, lidhur me një prej kompanive që ka fituar tenderin për n
Avokati dënon hedhjen e firmave nga Rama dhe Haradinaj në flamur: Përdhosje! Avokati kosovar, Dastid Pallaska e ka konsideruar firmosjen e flamurit shqiptar nga Rama dhe Haradinaj një përdhosje.
Gjithë jetën i njëjti look, këngëtarja tregon sekretin që fshihet pas balukeve Këngëtarja Irma Libohova ka habitur gjithnjë publikun pasi ajo nuk e ndërron kurrë lookun e saj, e kemi parë përherë ash
Irma Libohova shpërthen në lot 50 vitet në skenë, me një repertor të gjerë e të larmishëm, me hite pa kohë e me këngë që i këndon me të njëjtin emocion
Shqipëria do të kthejë në Greqi trupin e Kacifas Vrasja e terroristit grek Kostandinos Kacifas pas një shkëmbimi zjarri kndër RENEA-s, ka sjellë tensione mes dy vendeve,
Marotta hakmerret ndaj Juves, gati firma me rivalët e përbetuar Largimi i Guseppe Marotta nga skuadra e Juventusit ngriti shumë pikëpyetje. Shumë fjalë dolën se ai u largua për shkak t
“Xhisiela syzet 400 euro, unë me rroba të dhuruara", gazetarja bën pyetjen që na shqetëson të gjithë Xhisiela Maloku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për shkak të luksit që ajo po jeton. Disa ditë më
A do të na i kontrollojnë serbët telefonatat tona? Pritet firma e Ramës “Telekom Serbia” ka kërkuar zyrtarisht autorizimin e qeverisë shqiptare për të blerë “Telekom Albanian”. Top Channel rap
Adelina Tahiri i rikthehet blerjeve të luksit pas lindjes së fëmijës (FOTO LAJM) Këngëtarja është bërë nënë muajin e kaluar. E meqë gjatë kësaj kohe i është përkushtuar vetëm djalit të saj, Adelina Tah
Kaq para paguajnë sponsorët për këta 10 futbollistë Futbollistët njihen si njerëzit më të paguar në botë dhe kjo është e drejtë pasi përveç pagave sezonale nga klubet e tyr
Nigeri: Piratët rrëmbejnë 12 pjesëtarë të një anijeje mallrash zvicerane Piratët kanë rrëmbyer 12 pjesëtar të një ekuipazhit të një anije mallrash zvicerane që po lundronte në ujërat nigeriane.
Askush nuk e dinte, Sardi tregon lidhjen e hershme me këngëtaren shqiptare Pak e dinin por mes Sardit dhe Irma Libohovës paska një marrëdhënie familjare të hershme. Artistja Libohova ka postua
Pamje të rralla! Kur kreditorët i merrnin peng Rrapush Xhaferrit Mercedesin e blinduar (VIDEO) Shqiptarët janë duke mbajtur radhë këto ditë në dyqane të ndryshme duke u shtyrë për dekodera ashtu siç shtyheshin dikur
Mesfushori i Juventusit pranon ofertën e Kukësit, pritet vetëm firma Mesfushorin në pronësi të Juventusit, Omar Toure, e ndajnë vetëm detajet e vogla për të firmosur me Kukësin. Tri ditë më
Pushime luksoze dhe veshje firmato, Lori Hoxha në sherr me komentuesit Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Madje shpesh vihet në qendër të diskut