999 rezultate për

irina

"Sirena" Irina Shayk (FOTO LAJM) Supermodelja ruse Irina Shayk është një ndër trupat më të bukur në botën e biznesit të modës. Në shumicën e fotove të po
Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja
Divorcohet Batistuta, në '96 ulërinte: Irina të dua (FOTO-VIDEO) Revista argjentinase "Cronica" zbulon se Gabriel Batistuta, ish sulmues i Fiorentinës dhe Romës në Serie A dhe i goleado
Ja si relaksohet e dashura e CR7-ës (FOTO LAJM) Ja si relaksohet supermodelja ruse Irina Shayk. E vetme në një pishinë buzë detit, me koktejle e pa makijazh e dashura e
Irina Shayk, modelja më e bukur në botë Irina Shayk është konsideruar si një ndër modelet më të bukura në botë dhe kohët e fundit, ka korrur sukses duke marrë p
Ja kush është supermodelja që thyen parashikimet (FOTO LAJM) Edhe pak ditë më parë, modelja Irina Shayk mori vëmëndjen e paparacëve, për thjeshtësinë që ajo shfaqte. Sërish ësht
Edhe pa dalë me bikini, Irina Shayk tërheq vëmëndjen (FOTO LAJM) Irina Shayk, në të shumtën e rasteve jemi mësuar që ta shohim me bikini. Ajo gjithmonë tërheq vëmëndjen e të pranishmëve
Irina Shayk shkëlqen në promovimin e filmit “Hercules” (FOTO-LAJM) Irina Shayk ka një trup për t’u pasur zili. Me një fustan të gjatë dhe të ngushtë pas trupit, e dashura e Kristiano Rona
Irina Shayk e "dashura" e Herkulit (FOTO-LAJM) E fejuara e Cristiano Ronaldo është dëshmitarja e re e linjës së të brendshmeve të markës italiane Twin Set. Fotot e top
Ronaldo dhe Irina, një xhiro me helikopter (FOTO LAJM) Superylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo po kalon pushime të mbara pas dështimit me Portugalinë e tij në Botërorin "Bra
Ronaldo-Irina, më në fund disa momente relax-i (FOTO-LAJM) Pas impenjimeve të sezonit dhe Botërorit, Ronaldo ka gjetur më fund kohën për të pushuar disa ditë së bashku me Irinën.
Zhgënjen Irina Shayk, ja si është pa grim (FOTO LAJM) Tek Irina Shayk, grimi profesional bëka një mrekulli të vërtetë. Sikurse edhe pak ditë më parë, ajo kishte dalë në r
Pas Kim Kardashian edhe Irina kërkon taksi (FOTO LAJM) Sikurse edhe Kim Kardashian edhe një modele ka dalë në rrugët e qytetit dhe ka kërkuar taksi. I referohemi supermodeles
Irina, gjumë në supin e Ronaldos (FOTO LAJM) Duket sikur modelja nga Rusia, Irina Shayk e ka shumë problem t’i thote "Jo" gjumit. 28-vjeçarja teksa po ndiqte një nd
Cristiano e Irina, hot në kopertinën e "Vogue" (FOTO-VIDEO) Revista e famshme e modës "Vogue" ka mundur të bindë Cristiano Ronaldon të pozojë i zhveshur. Por ku do të ndihej më mir
Irina Shayk, “me pushime” në Madagaskar (VIDEO) Po vjen fundjava. Si mendoni për një makinë me qira dhe një udhëtim një ditor në Madagaskar? Është thjesht shaka, por mj
Irina Shayk shkëlqen në Miami (FOTO LAJM) Ndërsa i dashuri i saj luante ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, atë kundër Bayern Munchen në Madrid, ajo pë
Irina Shayk "kartolina" speciale për Pashkët (FOTO-LAJM) Këto janë kartolinat e Irina Shayk me rastin e Pashkëve. Bukuroshja e futbollistit Cristiano Ronaldo përmes ketyre fotov
Irina Shayk, në plazh me derrat (FOTO LAJM) Fotot e fundit të Irina Shayk po bëjnë xhiron e botës. E fejuara bukuroshe e yllit të Real Madrid Cristianoi Ronaldo, ka
Irina dhe CR7: "Historia e Shekullit" me Mario Testinon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Irina Shayk kanë pozuar për fotografin e famshëm peruan Mario Testino. Çifti i fam