999 rezultate për

irina

Aspirina shkakton hemorragji në stomak Personat mbi 75 vjeç, që marrin një aspirinë në ditë pas një infarkti, janë më të rrezikuar, ndonjëherë edhe në mënyrë f
Irina prezanton vajzën e saj Shtatëzania e modeles ruse Irina Shayk gjithmonë është mbajtur shumë e rezervuar nga kjo e fundit. Asnjëherë nuk ka d
Vendosi 3 aspirina në flokë, rezultati është i mrekullueshëm Sot konsumi vjetor i aspirinës ka arritur në 400 000 tonelata në botë, që e bën një nga barnat më të përdorur. Përveç ve
Çfarë kishte veshur Irina Shayk në Kanë? Irina Shayk ishte e pranishme tek festivali i 70 i filmit në Kanë. Modelja ruse kishte veshur një fustan të verdhë, i
Ja çfarë ndodh kur shtoni 5 kokrra aspirina në lavatriçe Ju ka ndodhur të vini re që bluza apo këmisha juaj e preferuar nuk është më aq e bardhë si në fillim? Ndoshta keni me
Irina Shayk “çmend” të gjithë nënat e reja, ja si duket ajo vetëm 3 javë pas lindjes Super modelja Irina Shayk solli në jetë 3 javë më parë vajzën e saj, Lea De Seine. Si çdo grua pas lindjes, duhet kohë q
Bradley Cooper dhe Irina Shayk bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Bradley Cooper dhe supermodelja Irina Shayk janë bërë prindër për herë të parë. Bebi i tyre ka ardhu
Milan dhe Juventus në luftë për yllin e "Aspirinave" Julian Brandt është një ndër talentet më premtues në futbollin gjerman. Mediat e këtij vendi e kanë cilësuar si të jasht
Ja si duket Irina Shayk shtatzënë (FOTO LAJM) E mërkura për Irina Shayk ka qenë me plot të papritura. Ajo jo vetëm që ka shfaqur barkun e saj të shtatzënisë e vesh
Cristiano-Irina sërish bashkë? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo duket se ende e pëlqen shumë Irina Shayk. Mediat ndërkombëtare kanë “kapur” portugezin duke pëlqyer f
Ja disa nga përdorimet e panjohura të aspirinës Keni menduar ndonjëherë se aspirina mund të përdoret edhe për gjëra të tjera, përveç se për dhimbjet apo temperaturën?!
Ja çfarë ndodhë nëse vendosni aspirin në kokë Aspirina është një ndër medikamentet më të përdorura për lehtësimin e dhimbjeve të ndryshme dhe ka përdorime të shumta t
Roli i aspirinës në organizëm Aspirina është një ilaç që prej vitesh njihet për vetitë e tij kuruese të kokës dhe parandalimin e infraktit. Ndërsa koh
Ancelotti tregon sekretet: Ronaldo deri në 3 të mëngjesit në stërvitje, Irina ... Një femër si Irina Shayk nuk mund të mos tërheqë vëmendjen as të një trajneri si Carlo Ancelotti. Ish drejtuesi i Realit
Irina Shayk dhe Bradley Cooper publikisht bashkë (FOTO) Super modelja Irina Shayk dhe aktori i famshëm Bradley Cooper kohët e fundit po shihen shpesh bashkë në publik. Mesa duk
Si të zhdukni zbokthin njëherë e përgjithmonë Flokët me zbokth janë një problem shumë i madh që shqetësojnë si femrat ashtu edhe meshkujt. Disa nga faktorët që ndikoj
Ronaldo e tradhtoi Irinën edhe me një marokene (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka pasur histori të tjera dashurie edhe gjatë kohës që ishte i lidhur me Irina Shayk. Bukuroshja Amal
Irina Shayk: Ja pse u ndava me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Nuk ka qenë një histori e bukur dashurie për irina Shayk lidhja me Cristiano Ronaldon. Modelja e njohur ruse është rrëfy
Irina nuk i do vjehrrat! Bukuroshja ruse, Irina Shayk, ja arrin gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes për shkak të bukurisë së saj por edhe pë
Aurela Hoxha pozon me Irina Shayk (FOTO LAJM) Në javën e modës së Parisit, Aurela Hoxha duket se po kalon momentet më të bukura të jetës së saj, e këtë entuziasëm e k