999 rezultate për

irina

Irina Shayk këshillon: Rusia plot me vajza të bukura Irina Shayk, e fejuara e futbollistit të Real Madrid, Cristiano Ronaldo, u jep një këshillë shumë të rëndësishme atyre q
Ronaldo xheloz: Irina është e imja “Është e imja!”. Cristiano Ronaldo është bërë xheloz. Futbollisti portugez ka qenë prezent në ndeshjen e basketbollit që
Ronaldo-Irina, spektatorë në El Clasico (FOTO LAJM) Nuk është shumë e zakonshme që të shikosh Cristiano Ronaldon, përkrah të dashurës së tij dhe në radhën e dytë të stadium
Irina Shayk: Nuk do pozoj kurrë për PlayBoy Edhe një modele si Irina Shayk, e cila është bërë e famshme duke ekspozuar trupin e saj me të brendshme, ka limitet e sa
Irina shkëlqen edhe larg Cristianos Ndërsa i dashuri i saj, Cristiano Ronaldo, është duke u argëtuar me delfinët në ishujt Maldive, modelja ruse Irina Shayk
Irina Shayk "babagjyshi" më i bukur i Vitit të Ri Në fushatën e re publicitare për linjën e të brendshmeve “Intimissimi”, Irina Shayk merr rolin e Babagjyshit të Vitit të
Aspirinat kthehen te fitorja (VIDEO) Bayer Leverkusen gjen më në fund rrugën e fitores, teksa mund në “Fritz Walter Stadion” Kaiserslauternin, falë një Balla
Ronaldo di si të marrë faljen e Irinas Ylli portugez i dhuroi të fejuarës së tij një unazë diamanti të markës Grisogono përpara ceremonisë së dorëzimit të trof
Martohen Ronaldo e Irina?! Irina Shayke u shfaq me një unazë diamanti të madh në garën për "Këpucën e Artë", çmim i cili iu dha të dashurit të saj
Aspirina kundër kancerit Shkencëtarët thonë se personat me rrezikshmëri të lartë për t’u prekur nga kanceri i zorrëve duhet t’u jepet një dozë di
Fitojnë "Aspirinat" Skuadra e Bajer Leverkusenit ka fituar kundër Freiburgut me rezultat minimal 1:0, në ndeshjen që hapi javën e 11- të të
Aspirina ul rrezikun e kancerit me 60% Marrja rregullisht e aspirinës mund të ulë rrezikun nga kanceri. Përfundimi ka dalë nga një studim mbi vetitë e aspirinë
Ronaldo vendos të martohet me Irinën Kristiniano Ronaldo duket i vendosur për tu martuar me të dashurën e tij modelen Irina Shayk. Ata kanë planifikuar të or
Irina Shayk, pozon topless për Replay Moledja Irina Shayk, e mrekullueshme për linjat e saj, ka pozuar topless për shtëpinë italiane të modës, Replay. Irina S
Përfitimet e aspirinës mund të jenë edhe më të mëdha Dihen prej vitesh përfitimet për shëndetin e njeriut nga përdorimi i aspirinës, por tani mjekët besojnë se aspirina ka e
Irina, “thesari” i Cristiano Ronaldos Janë të shumta arsyet që Cristiano Ronaldo mund të konsiderohet si me fat dhe padyshim që një nga këto është Irina Shayk
Irina Shayk, gjithnjë e më e kërkuar Rusja seksi Irina Shayk që kur është në lidhje me futbollistin Cristiano Ronaldo, nuk zbret nga ballinat e revistave, nd
Ronaldo dhe Irina vazhdojnë me pushimet Cristiano Ronaldo vazhdon të konfirmojë zërat për një të ardhme të sigurt me bukuroshen Irina. Lidhja e tyre po zgjat pr
Ronaldo do te martohet me modelen Irina Shayk Futbollisti i mirënjohur portugez Cristiano Ronaldo do të martohet së shpejti. Lajmi ka ardhur nga vet&eu
Aspirina pervec dobive shkakton edhe deme Personat e shëndetshëm nuk duhet të marrin çdo ditë aspirinë për të parandalua