999 rezultate për

irina

Irina Shayk, një reklamë si kurrë më parë (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të bukura në botë dhe sigurisht që stilistët do të bënin luftë për të. Me sa duket, gjigand
Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk për pazar në Madrit (FOTO-LAJM) Ata nuk shfaqen shpesh së bashku por Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk janë parë dje duke bërë shoping në një prej qendr
Shkëlqen Irina, CR7 "harron" Topin e Artë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo duhet falur që, edhe pse nuk e fitoi "Topin e Artë", buzëqeshi në ceremoninë e dhënies së çmimeve në Z
"Topi i Artë", çiftet në pasarelë (FOTO LAJM) Ceremonia gala e "Topit të Artë 2012" e mbajtur dje në Zyrih të Zvicrës, përveç interesit poër tu njohur me fituesin e ç
Irina Shayk "babagjyshe seksi" (FOTO-LAJM) Ai është një nga futbollistët më të paguar në botë, por nëse Irina Shayk po vret mendjen se çfarë dhurate t'i blejë për
Kujdes me përdorimin e tepert të aspirinës Nëse merrni për 10 vite aspirinë dyfishohet rreziku për humbjen e shikimit. Sipas një studimi të realizuar nga një grup
Irina në Paris, "ëndërrojnë" francezët Të shohësh Irina Shayk, të fejuarën e Cristiano Ronaldos, duke shëtitur nëpër kryeqytetin francez Paris ka bërë që menjë
Si u zbulua Aspirina! Aspirina ishte ilaçi i parë që do të përdorej masivisht në botë për qetësimin e dhimbjeve. Aspirina u zbulua në vitin
Rita Pereira "çmend" Cristianon (FOTO LAJM) Mund ti ketë ardhur fundi historisë mes Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk. Sipas të përditshmes portugeze "Correio da M
CR7 dhe Irina, të lumtur në San Tropez (VIDEO-FOTO) Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk kanë shpalosur trupat e tyre në plazh. Ata janë fotografuar shumë të lumtur në një pre
Lekurë e bukur, nga aspirina Keni dëgjuar për maskën me aspirina? Është një nga maskat më efektive për lëkurën tuaj. Kjo maskë është e lehtë dhe e pë
Siri, vazhdojnë luftimet Pakti i armëpushimit i vendosur mes Ligës Arabe dhe Sirisë dukjet se ka dështuar pasi forcat siriane, besnike të preside
Cristiano braktis Irinën, sërish beqar Cristiano Ronaldo është sërish beqar. E përditshmja portugeze “A Bola” ka konfirmuar se futbollisti i Realit të Madridit
Irina: E vogël nuk preferohesha nga meshkujt Nuk ka muaj të vitit në të cilin IrinaShayk të mos shfaqet në kopertinën e ndonjë reviste. Kështu, për marsin, e fejuara
Aspirina lufton përhapjen e tumoreve Aspirina mund të jetë një armë e fuqishme kundër tumoreve kancerogjene pasi kërkuesit kanë zbuluar se ajo ndalon për hap
Vit martesash në Primera Division Cristiano dhe Irina do të shkojnë në altar në 12 korrik pas një lidhjeje dy vjeçare. Ylli portugez ka zgjedhur të vendos
Irina Shayk topless me një mashkull tjetër Reflektorët janë kthyer edhe kësaj here mbi Irina Shayk. Është e pamundur që supermodelja ruse të kalojë pa u vënë re. K
C.Ronaldo “përze” nënën për Irinën Zgjedhje e vështirë për Christiano Ronaldon. Dueli Dolores-Irina shpalli fituese rusen Shayk. Nuk bëhet fjalë për një tr
Irina Shayk provokon nga New Yorku Gjysmën e kohës e ka kaluar me të dashurin e saj në Spanjë dhe tashmë ka vendosur të pozojë në distancë nga portugezi, p
Irina Shayk e "dashuruar" me NBA Irina Shayk përveç futbollit preferon shumë edhe kampionatin amerikan të basketbollit, NBA. Mësohet se modelja ruse në k