999 rezultate për

irina

Merr mesazhe urrejtje se bëri shqiponjën, Miss Serbia rrëfehet në emisionin shqiptar (FOTO LAJM) Një vit më parë konkursi i bukurisë “Miss Freedom of the World ”, i cili u mbajt në Kosovë zuri faqet e para të mediave
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila pak dite
Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM) Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulo
Deklarata që shokoi rrjetin: Ronaldo pëlqen djemtë, lidhjet janë një gënjeshtër e madhe (FOTO LAJM) Piotr Listerman pronari i një agjencie VIP për çifte, i cili ka bërë të mundur njohjen e Cristiano Ronaldo dhe bukuroshe
Të gjithë kokën nga Irina Shayk, modelja tërheq vënmendjen me daljen e fundit (FOTO LAJM) Një foto e vetme e modeles Irina Shayk ka bërë sërish që ndjekësit të kthejnë kokën nga 34-vjeçarja. Ajo është shfaq
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila këtë të
Leverkusen mposht Rangers, "aspirinat" bëhen skuadra e rradhës që kalon në fazën tjetër (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
Zhvishet Irina Shayk, modelja me të brendshme le pa fjalë ndjekësit (FOTO LAJM) Ajo është fytyra e linjës së të brendshmeve “Intimissimi”. Dhe Irina Shayk është zhveshur, për të promovuar fushatën
Werderi i Rashicës drejt Bundesligës 2, shkatërrohet nga Leverkusen (VIDEO) Bayer Leverkuseni i shtron rrugën drejt Bundesligës 2 Werder Bremenit të Milot Rashicës. Në ndeshen përmbyllëse të j
U "masakrua" nga bashkëkombasit pse mbështet Kosovë, Miss Serbia nuk ndalet (FOTO LAJM) Edhe pasi u masakruan nga mediat serbe, pas gjesteve në mbështetje të Kosovës, Missi serb Irina Jovanka nuk ndalet! N
Irina Shayk thyen karantinën, kapet "mat" me donzhuanin e famshëm (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Irina Shayk duket se nuk ka pritur më gjatë për të krijuar një lidhje të re. 10 muaj pas ndarjes së
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
7 muaj pas ndarjes, Irina dhe Bradley Cooper përballen për herë të parë publikisht (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, marrëdhënia e modeles Irina Shayk dhe aktorit Bradley Cooper nuk arriti të funksiononte më g
Keni dëgjuar për aspirinën në lavatriçe? Mjaftojnë 5 kokrra për të pasur këto rezultate Mos u stresoni duke shpenzuar kaq shumë për ilaçet e rrobave. Ju mjaftojnë 5 kokrra aspirina, të cilat pasi t’i shtypni
Miss Serbia përlotet në emision, kujton takimet me të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Miss Serbia, Irina Jovanka ka fluturuar drejt Shqipërisë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Ajo ka vizituar zon
Irina Shayk më në formë se kurrë, fotografohet rrugëve të New York krah vogëlushes së saj (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Irina Shayk është fotografuar së fundmi duke shëtitur nëpër rrugët e ‘New York’ së bashku me vajzën e
A duhet të përdorni aspirinë, mësoni efektet pozitive dhe negative Aspirina përdoret zakonisht si lehtësues dhimbjesh të vogla dhe për reduktimin e temperaturës. Është gjithashtu një ilaç
Mjekët gjinekologë shuajnë dyshimet "A ju ndihmon aspirina të ngeleni shtatzënë" Një studim i vitit 2017 nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë në SHBA tha se fertiliteti i një gruaje mund të rritet duk
Përveç dhimbjes, ja për çfarë mund ta përdorni aspirinën tjetër Përfitimet e aspirinës tejkalojnë lehtësimin e përkohshëm nga ethet dhe kokëdhimbjet. Shumica e njerëzve e dinë se as
Farat e domates më të mira se aspirina Disa studime klinike, kanë zbuluar se farat e domates përmbajnë një xhel natyral i cili përmirëson qarkullimin e gjakut